Červen 2014

Lea grocery shopping with a friend at Whole Foods

30. června 2014 v 8:19 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea je už zpátk z dovolené a je vidět jak je krásné odpočatá a opálená! Včera byla Lea vyfocena, když odcházela z nákupu ve Whole Food i se svojí kamarádkou. Na sobě měla dlouhé černé šaty, které ji vážně slušely :-)

image host image host image host image host image host

A jako poslední tu mám fotky z pátku, kdy byla Lea vyfocena venku v LA. Objevilo se pouze 5 fotke, ale to nevadí. Nejlepšíí jsou ale ty její šaty. Vypadají fakt úžasně :-)

image host image host image host image host image host

NEWS about SEASON 6

30. června 2014 v 7:56 | bitchsimcababy |  Glee >> News
6.série Glee začne až na jaře 2015! Jakmile však seriál odstartuje, budou již všechny epizody odvysílány bez jediné přestávky. Co se týká samotného počtu epizod, je velmi pravděpodobné, že série bude čítat jen pouhých 13 dílů.

A co řekl Ryan Murphy o 6.sérii?
"V současnoti pracujeme na poslední sérii. Doslova nám připadá, že se vracíme ke kořenům, což se mi moc líbí," řekl Murphy. "Tak nějak jsem ohledně tohoto seriálu chytil druhý dech. Vrátíme se k tomu, o čem to celé původně mělo být, co mě na tom zajímalo, a to je umění ve školách. Závěrečná řada bude o důležitosti uměleckého vzdělání na našich středních školách. Myslím, že se to lidem bude líbit.""Moje vize o šesté řadě je velmi jasná, a to že máme, nebo budeme mít, shromážděny všechny původní členy a učitele, a též každého, kdo se chce vrátit zpět. Uvítáme zpět každého, kdo chce být součástí show.""Máme finální myšlenku, na které pracujeme. Myslím, že je to velmi silný a dojemný nápad. Hlavními herci této scény budou Rachel Berry a pan Schuster. Navrátí se k začátkům, ke kořenům, k tomu jak se cítili, když byli mladší a idyličtí. Finální scéna by měla být reflexí a oslavou toho, jak daleko postavy došly.""Chci se soustředit na Rachelinu kariéru. Z Rachel bude hvězda. V následujících týdnech či měsících musíme učinit rozhodnutí: Bude mít Rachel novou lásku nebo druhá (romantická) část života Rachel, se "odehraje" až po konci seriálu? To je něco, co zatím řešíme. Je to těžké."

V podobném duchu se vyjádřil také producent Brad Falchuk: "V Limě se toho v šesté řadě bude dít opravdu hodně." Obě vyjádření tedy potvrzují spekulace o tom, že se děj z velké (z celé?) části přesune opět na McKinley High.

Murphy mimo jiné také přiznal, že se v minulé sezóně na Glee nesoustředil na sto procent, a to kvůli režírování filmu The Normal Heart. Smrt Coryho Monteitha také znamenala další komplikace v práci na Glee. "Abych byl upřímný, trošku mi to zlomilo srdce. Bylo to hodně obtížné, nejen pro mě, ale pro všechny."

Kdo se vrátí do seriálu a kdo ne? To samozřejmě ještě nevíme. Podle Ryana Murphyho by to měli být všichni. Entertainment Weekly ale přišlo se zprávou, že nejméně jedna postava, se kterou jsme se setkávali od samého začátku se do seriálu již nevrátí. Neměli by to však být Naya Rivera, Lea Michele, Chris Colfer ani Daren Criss.

Sestavu herců by měl prozatím rozšířit Ben Ferris - muzikant z Atlanty, zpěvák kapely Cursed Sails. Hudba této kapely je prý poněkud odlišná od toho, na co jsou fanoušci Glee zvyklí. Může to tedy být poněkud šok, až se Ferris v seriálu objeví. Do seriálu by se ráda vrátila i NeNe Leaks, představitelka Roz Washington.

Co se týká samotného děje poslední řady, opět se vrátíme na starou dobrou McKinley High. "My všichni se chystáme zpět do Ohia na McKinley," prozradila Jane Lynch. Ryan Murphy k tomu dodává, že celá řada bude velmi nostalgická.

Většina řady nebo alespoň její začátek se už klasicky bude točit převážně kolem Rachel. Podíváme se zatím na záhadnou lokaci, kde bude natáčet pilotní díl svého seriálu. Samotná Lea Michele též prozradila Entertainment Weekly Radio, že šestá sezóna se nejspíš vůbec nebude natáčet v New Yorku.

zdroj: edna.cz & serialzone

Lea with friends in Cabo

30. června 2014 v 7:37 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale až dens mám konečně prázdniny!!! Novinek mám spoustu ,takže se máte na co těšit! Taky musím ještě vyhodnotit kontrolu affiliates, což asi udělám až zítra, ještě uvidím :-)
No teď k fotkám. Tyto fotky už jsou delší dobu venku. Lea je vyfocená ještě na dovolené v Cabu se svými přáteli. Strašně jí slušel ten klobouček a pořád se krásně usmívala. Doufám, že se naučila parádně surfovat :D

image host image host image host image host image host

Ještě tu mám poslední dvě twitter fotky z dovolené. Pokud si chcete prohlédnouti ostatní, stačí se podívat do galerie :-)

image host image host

Lea attends the Oakley Learn To Ride-Surf In Cabo San Lucas | part 2

25. června 2014 v 9:56 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Do galerie jsem přidala další fotky z Leiny lekce surfování. Tentokrát je tam i pár fotek v akci na vodě :-)

image host image host image host image host image host

A samozřejmě mám i další fotky z twitteru, které nemají chybu. Lee tak závidím, tkay už bych chtěla mít prázdniny a někam takhle k moři :-)

image host image host image host image host image host

Twitter News #214

24. června 2014 v 20:04 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Jak jsem se zmiňovala ve článku níže, Lea je na dovolené v Mexiku. Takže co by to bylo za dovolenou, kdyby nevznikla hromada twitter fotek :D Lea je tam se svými kamarádkami, takže si to určitě naplno užívá :-)

image host image host image host image host image host image host

Lea attends the Oakley Learn To Ride-Surf In Cabo San Lucas

24. června 2014 v 17:11 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Objevily se krásné nové fotky! Lea se včera v Mexiku zúčastnila kurzu surfování. Vypadá strašně moc roztomile, jak se usmívá a ty fotky u toho surfu, jsou super :)))

image host image host image host image host image host

PHOTO OF THE DAY <23.06.2014>

23. června 2014 v 7:46 | bitchsimcababy

Hollywood Bowl Opening Night And Hall Of Fame Inductions

22. června 2014 v 21:38 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Tak konečně jsem v Olomouci na svém počítači i s internetem. Takže jsem nahrála nové fotky z Hollywood Bowlu. Lea byla vážně okouzlující a ty šaty byly prostě perfektní. A je vidět, jak se na dovolené na Hawai pěkně opálila :-)

image host image host image host image host image host

Kristin Chenoweth & Lea Michele "For Good" Hollywood Bowl

22. června 2014 v 14:46 | bitchsimcababy |  Videos
Leino včerejší vystoupení s Kristin na včerejším Hollywood Bowlu s píničkou For Good, která mimo jiné zazněla i v Glee v posledním díle 2.série, kdy ji Lea zpívala s Chrisem. Opravdu se jim to moc povedlo, nádherně zazpívané :-)


HOLLYWOOD BOWL - Twitter

22. června 2014 v 8:52 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea se včera / dnes zúčastnila Hollywood Bowlu, kde vystupovala s píničkou For Good s kolegyní z Glee Kristin Chenoweth. Bohužel žádné oficiální fotky z akce se neobjevily, ale mám tu spoustu fotek z twitter. Jak z Leiných úžasných příprav, tak i pár s Kristin. Ale už teď s určitostí můžu říct, že vypadala božsky. Ty černobílé šaty jí strašně sluší! Takže určitě se podívejte na fotky. :-)
První fotka je ještě ze včerejší chůze Lei s její kamarádkou :-)

image host image host image host image host image host
image host image host image host