Červenec 2014

Lea at Butter Nails and Waxing

31. července 2014 v 7:44 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jsem moc ráda, že se objevily zase další nové fotky. :-) Tentokrát už to není z natáčení Sons of Anarchy, ale z doby, kdy šla Lea do salonu krásy. Měla na sobě moc krásné letní šaty :-)

image host image host image host image host image host

Ještě se Lea objevila na titulce časopisu Organic Spa. Dokonce s ní dělali i rozhovor ohledně ohledně krásy a zdraví. Rozhovor se vám budu snažit co nejdříve přeložit :-)

image host image host image host image host image host
Magazine Scans >> 2014 >> Organic Spa - July/October [5x]

Lea on the set of 'Sons of Anarchy'

30. července 2014 v 8:39 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Tak mám tu pro vás další velkou várku fotek z druhého natáčecího dne Sons og Anarchy! Lea už má na sobě i kostým servírky a natáčela scénu s Katey Sagal. Jak vidíte, Lea v té scéně kouří. Je to strašný nezvyk vidět ji s cigaretou :D

image host image host image host image host image host

Lea Michele to appear on 'Sons of Anarchy'

28. července 2014 v 22:38 | bitchsimcababy |  News

ÚŽASNÁ ZPRÁVA! Naše Lea se objeví v seriálu "Sons of Anarchy". Bude sice hostovat jen v jedné epizodě, ale i tak je to skvělé. Lea v seriálu ztvární postavu jménem Gertie, servírka a svobodná matka. Lea se objeví v sedmé epizodě poslední série tohoto seriálu. Na tuto epizodu se můžeme těšit 14.října. Samotný seriál se začíná vysílat 9.září.
Abych nemusela přidávat další článek, už se objevily i fotky z dnešního natáčení plus jedna twitter fotka, kterou LEa přidala :-)

image host image host image host image host image host

image host

Celebrity Reading Series

28. července 2014 v 8:19 | bitchsimcababy |  Zajímavosti
Na internetové stránce biography.com se objevil menší článek o Leiných pěti oblíbených knihách. Já věděla vždycky en o Hunger Games a teď máme možnost vidět i další. Třeba to pro někoho bude inspirací a něco z toho si přečte :-)
Ke každé knížce dám nějaký český odkaz do knihkupectví, aby jste si popřípadě mohli přečíst, o čem daná knížka je :-)

Hunger Games (Suzanne Collins) - Katniss Everdeen je jedna z mých nejoblíbenějších fiktivních hrdinek. Miluju její sílu. Hunger games je taková vzrušující kniha a dokázala mě nechat sedět na místě celou dobu!

Just Kids (Patti Smith) - Jak krásná knížka. Rozbrečela mě, rozesmála mě. Miluju tneot příběh lásky a věčného přátelství.

Chelsea Handler: My Horizontal Life (Chelsea Handler) - Tato kniha mě pokaždé rozesměje. Chelsea je tak vtipná a chytrá. Během dne jsem tuto knihu přečetla a strašně jsem si ji zamilovala.

Girl With the Pearl Earring (Tracy Chevalier) - Jedna z mých největších favoritů. Tracy Chevalir psaní je tak strašidelná a krásné.
V češtině jsem o knížce nic moc nenašla, ale byl podle ní natočený film :-) http://www.csfd.cz/film/73862-divka-s-perlou/

Bossypants (Tina Fey) - Milovala jsem Tinu Fey předtím, ale tato knížka mě přinutila ji milovat ještě víc. Její krátké povídky jsou zábavné a potěšující.
O této knížce jsem v češtině bohužel nic nenašla, jen v angličtině :( http://en.wikipedia.org/wiki/Bossypants

Lea and Matthew Paetz at LAX

26. července 2014 v 8:24 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea byla včera vyfocena i se svm přítelem, když už se vrátli ze své dovolené z Itálie a New Yorku zpátky fo Los Angeles. Vypadají oba šťastně, takže doufám, že si odpočinuli :-)

image host image host image host image host image host

Lea toho dne ještě byla vyfocena, když opouštěla hotel v NYC společně s Matthewem a její maminkou :-)

image host image host image host image host image host

Zbytek fotek co tu mám, už jsou jenom twitter fotky, za to krásné. První twitter fotka je z Leina účtu, kterou přidala 23.července, když byla s přítelem a se svou kamarádkou na obědě. Fotky ZDE

image host

Zbylé dvě fotky jsou z twitteru fanoušků, kteří měli tu možnost se s Leou vyfotit. První fotka je ještě z Giffoni v Itálii a druhá už je z New Yorku :-)

image host image host

Lea is attending Teen Choice awards

25. července 2014 v 20:34 | bitchsimcababy |  News

SKVĚLÁ ZPRÁVA! Lea se zúčastní Teen Choice Awards!!! A nejen to, bude i předávat cenu. Na TCA se můžeme těšit 10.srpna. Uvádět celou show bude Tyler Posey ze seriálu Teen Wolf. Už se nemůžu dočkat :-)

Lea Michele Out Shopping With Her Mom In New York City

25. července 2014 v 7:45 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Včera byla Lea vyfocena, když přijížděla do hotelu v NYC a také, když byla na nákupech se svojí maminkou. Je super, že pokaždé, když je v New Yorku, tak si udělá čas na rodinu :-) Líbil se mi moc Lein outfit :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lea and friends out to lunch in NYC

23. července 2014 v 21:29 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Objevily se další nové fotky, tentokrát už z dnešního dne. Lea šla společně se svým přítelem a kamarádkou na oběd v New Yorku. Lea vypadala úžasně, ty šortky a ta halenka jí strašně slušely :-)

image host image host image host image host image host

Jedna fanynka se taky stihla s Leou na ulici vyfotit. Jaké štěstí má :-)
image host

Cory Monteith’s Mom Ann McGregor Opens Up About Her Son’s Tragic Death

23. července 2014 v 15:42 | bitchsimcababy |  Interviews

Díky jedné slečně na fb stránce založené k tomuto blogu, mě informovalo o tom, že se objevilo interview s Coryho maminkou rok po jeho smrti. Rozhodla jsem se vám pár věcí přeložit, kterým rozumím. Přidám k tomu i vdeo. Je vážně silná, protože ani sama Annie o tom nedokázala moc mluvit.

"Ta ztráta je příšerná...Ještě před třemi dny jsem se nemohla ani podívat na Coryho fotky. Tohle je nyní pokrok. Jsem stále s Leou v kontaktu. Ona mi píše smsky a maily. Je zraněná také...vidíte ten smutek. Vím o její bolesti."
Coryho maminka také vysvětlila, že se chystal podepsat nájemní smlouvu ve Vancouveru než zemřel a možná i přemýšlel o odchodu z Hollywoodu. "Myslím, že se chtěl od toho všeho odprostit."
"Poprvé se do problémů s drogami dostal ve svých 15ti letech a myslím ,že tady přišel jeho zlom. Snažil se vyřešit spoustu věcí - z největší části opravdu chtěl mít vztah se svým otcem. "
Na otázku, co by Annie poradila ostatním matkám hvězd, kteří čelí stejnému problému: " MYslím, že nemáme takovou schopnost změnit jejich rozhodnutí. Myslím ,že se spojení, které jsme s Corym měli a jestli jsme této situaci nějak zabránit, tak na tohle neznám odpověď. Mohla jsem ho zachránit? Žijte každou chvílí, vteřinou."
Na otázku, jestli z toho co se stalo viní Hollywood: "Nevím jestli obviňování je správné. Ne, to bylo jeho rozhodnutí."


Lea and Matthew Paetz in NYC

23. července 2014 v 15:04 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea byla včera vyfocena s Mattem, když byli na procházce v New Yorku. Tady jde vidět, jak je oproti ní vysoký :D Nicméně Lea je pěkně z ovolené opálená :-)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Také tu mám poslední dvě twitter fotky, které Lea přidala z její dovolené v Itálii. Připíjela na úžasný výlet :-)

imgbox imgbox