Cory Monteith’s Mom Ann McGregor Opens Up About Her Son’s Tragic Death

23. července 2014 v 15:42 | bitchsimcababy |  Interviews

Díky jedné slečně na fb stránce založené k tomuto blogu, mě informovalo o tom, že se objevilo interview s Coryho maminkou rok po jeho smrti. Rozhodla jsem se vám pár věcí přeložit, kterým rozumím. Přidám k tomu i vdeo. Je vážně silná, protože ani sama Annie o tom nedokázala moc mluvit.

"Ta ztráta je příšerná...Ještě před třemi dny jsem se nemohla ani podívat na Coryho fotky. Tohle je nyní pokrok. Jsem stále s Leou v kontaktu. Ona mi píše smsky a maily. Je zraněná také...vidíte ten smutek. Vím o její bolesti."
Coryho maminka také vysvětlila, že se chystal podepsat nájemní smlouvu ve Vancouveru než zemřel a možná i přemýšlel o odchodu z Hollywoodu. "Myslím, že se chtěl od toho všeho odprostit."
"Poprvé se do problémů s drogami dostal ve svých 15ti letech a myslím ,že tady přišel jeho zlom. Snažil se vyřešit spoustu věcí - z největší části opravdu chtěl mít vztah se svým otcem. "
Na otázku, co by Annie poradila ostatním matkám hvězd, kteří čelí stejnému problému: " MYslím, že nemáme takovou schopnost změnit jejich rozhodnutí. Myslím ,že se spojení, které jsme s Corym měli a jestli jsme této situaci nějak zabránit, tak na tohle neznám odpověď. Mohla jsem ho zachránit? Žijte každou chvílí, vteřinou."
Na otázku, jestli z toho co se stalo viní Hollywood: "Nevím jestli obviňování je správné. Ne, to bylo jeho rozhodnutí."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pay Pay | Web | 24. července 2014 v 18:05 | Reagovat

už jsem napsala na fb stránku, tady můžu jen napsat :-(

2 Evushka Evushka | Web | 24. července 2014 v 20:35 | Reagovat

Zdá sa, že Cory sa vcelku podobal na svoju maminu. :-)

Inak pri tom videu nie je možné aby vám nevybehla aspoň jedna slza. :-( Musí tobyť strašné, keď rodič prežije dieťa. Tie problémy s drogami čo sa uňho objavili v puberte, asi ten vzťah s otcom chcel naozaj nejako zachrániť. Bol mladý, vyrastal celý dovtedajší život s otcom a zrazu bum, otec odíde, teda rodičia sa rozvádzajú. Zrejme bol pre Coryho veľkým vzorom a zrazu ho opustil. Taká naviazanosť môže dosť zalomcovať dospievajúcim človekom. Ja som síce "dospelá", ale pochybujem, že by som predýchala a zvládla, kebyže od nás oco odíde. Tiež som viac naviazaná naňho.

Asi sa chcel Cory usadiť a mať rodinu, len ktovie či za tým nebolo viac. Hovorí, že chcel opustiť Hollywood, ktovie ako dlho by to s Leou zvládali, keby on sa snažil Hollywoodu vyhýbať a ona by sa menila v čoraz väčšiu hviezdu. Ale to je len taká jedna myšlienka, že ktovie čo všetko za tým bolo, no skôr si myslím, že nerátal s tým, že by to jeho srdce už neustálo. Len ho niečo moc ťažilo a nevedel sa s tým vyrovnať, tak na to chcel na chvíľu zabudnúť a tá chvíľa ho zabila. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama