Prosinec 2014

Lea and Matthew in Mexico

29. prosince 2014 v 13:50 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jak už to tak u Lei bývá, svátky a i silvestra tráví někde na pláži a její oblíbenou destinací je Mexiko. I tentorkát tam vyrazila se svým přítelem. Je vidět, že si to tam užívá a já jí to jenom přeji! :-) I když možná trošku závidím :D

image host image host image host image host

Lea také přidala jednu twitter fotku hned po jejím cvičení. Vypadá opravdu mrtvě :D

image host

Chapter 2: The Biz | part 2

29. prosince 2014 v 8:00 | bitchsimcababy |  Brunette Ambition >> Chapters
PROBUZENÍ JARA (2000 - 2008)
(Spring Awakening)
Co mi to dalo? Sebevědomí a emoční odolnost.

Sebevědomí
Ihned po Ragtime jsem se šla ucházet o roli na workshop nové hry s názvem Probuzení jara. Takový workshop vypadá nějak takhle: Než se pro hru můžou začít shánět investoři, musí se nejprve dostat na Broadway. Tvůrci tedy potřebují sestavit ten nejlepší tým, aby hru doladili. Upravuje se scénář, herci přicházejí a odcházejí a hra konečně pomalu začíná nacházet pevnou půdu pod nohama. V průběhu pěti let (od mých čtrnácti do devatenácti let) jsme takové workshopy uspořádali čtyři, až jsme v roce 2005 Probuzení jara konečně dostali na newyorkskou Broadway.
Bylo úžasné vidět, jak se ta show konečně odrazila ode dna, protože jsme ji všichni věnovali spoustu svého času a energie. V tu chvíli už totiž byla velkou součástí mého života. Když mi zavolali, že jsme se dostali na Broadway, zrovna jsem byla v nemocnici se svou maminkou, která se zotavovala po operaci kvůli rakovině dělohy. Netřeba říkat, že to byl opravdu emocionální den.
A emocionální to bylo i proto, že jsem z celého srdce věřila, že Probuzeníjara bude skvělé. Měla jsem z toho opravdu dobrý pocit. Bylo to něco unikátního a oslnivého, a postava, kterou jsem měla hrát, byla tak silná a výjimečná. Probuzeníjara je o německých dětech z konce devatenáctého století, které zkoumají svou sexualitu. Má role se od doby, kdy jsem jako čtrnáctiletá dělala workshopy, značně změnila. Tehdy šlo jen o líbání a narážky, ale poté, co jsem ve svých devatenácti našla v šatně vzkaz od našeho pana režiséra Michaela Mayera "Chtělo by to, abychom viděli i tvá prsa," už to bylo přímo simulování sexu. Upřímně, byla jsem nadšená, protože jsem milovala, když jsem mohla vyzývat lidi z publika, kterým to nebylo zrovna příjemné. Ve smlouvě jsem dokonce měla dodatek, že to nemusím dělat, pokud bude můj otec v hledišti.
Kromě toho, o čem to bylo, i hudba byla úžasná. Napsal ji Duncan Sheik (ještě pořád mám CD, kde zpívá všechny písně, které byly v původním scénáři) a znělo to jako něco mezi Radiohead a Beatles. Hitem byla zrovna rocková opera Rent, ale Probuzení jara na Broadway přineslo úplně nový zvuk. Bylo docela vtipné, když po mně na konkurzu do Probuzení jara chtěli, abych zazpívala nějakou popovou píseň, jenže já jsem vyrostla na muzikálových písních z divadel. Jediné, co jsem znala, byla píseň Jessicy Simpson "I Think I'm in Love with You", kterou jsem slyšela v rádiu. Díky účinkování v Glee už teď ale znám spoustu popových písniček!

Chapter 2: The Biz | part1

28. prosince 2014 v 19:31 | bitchsimcababy |  Brunette Ambition >> Chapters

Kapitola 2: Byznys

"Musíš objevit sama sebe, zjistit, co je tvým posláním, a věřit tomu."
- BARBRA STREISAND

Už od mala si vydělávám vlastní peníze, a to něčím, co se zdá být spíše zábavou, než dřinou. Když mi bylo osm, ocitla jsem se na Broadwayi a odstartovala tak cestu za splněním svého prvního dětského snu. Ne, nechtěla jsem být princeznou nebo doktorkou, dokonce ani nikým z přátel Mickey Mouse. Chtěla jsem být diva! Zvláštní, že tohle slovo se v Hollywoodu často používá v negativním smyslu, ale stát se divou, to byl můj sen! To je to, o co každá holka na Broadwayi usiluje. Konec konců, neřekla snad Beyoncé, že diva je jen ženskou verzí nevěrníka? V New Yorku být divou neznamená nic špatného, naopak je to něco skvělého! Chtěla jsem žít svůj život plný make-upu , a na Times Square. Chtěla jsem si střihnout všechny ty významné broadwayské role - nejen ty, co dostávaly přední broadwayské herečky, ale i ty, co dostávali přední broadwayští herci. Teď upřímně - proč ne? Kterákoli holka může hrát Mariu z West Side Story, ale co ty dětské sny o roli Dona Quijota?

Blaine & The Warblers perform “Sing”

27. prosince 2014 v 19:17 | bitchsimcababy |  Glee >> Full Performance

Objevilo se první celé vystoupení písničky "Sing" (Ed Sheeran), kteoru uslyšíme v 1.díle 6.série v podání Blaina a Warblers. Myslím, že je to úžasná verze!!! A Lea s Darrenem jsou tam skvělí ♥
Celé vystoupení si můžeze prohlédnout ZDE

Twitter News #233

27. prosince 2014 v 19:06 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Bohužle v těchto dnech se moc novinek neobjevuje. Mám pro vás jednu twitter fotku, kteoru Lea vyfotila na Váncoe, kde je se svým přítelem a kočkou Sheilou! Je strašně roztomilá ♥

image host

The Final Season | GLEE

24. prosince 2014 v 9:56 | bitchsimcababy |  Glee >> Videos
Video, kde herci mluví o jejich pocitech spojené z Glee. tohle video mě strašně dojalo a chtělo se mi brečet :( ♥


Twitter News #232

24. prosince 2014 v 8:41 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Po delší době tu mám novinky z twitteru (když nepočítám, že jsem sem přidávala jenom samé fotky z twitteru :D). Nemůžu tomu uvěřit, že Glee nám opravdu skončí a že se budou natáčet už jen pouhé 3 epizody!!!


''Nemůžu uvěřit, že musíme natočit pouze 3 epizody #GleeFinalSeason! Ale nemůžu se dočkat na premiéru v lednu! #BerryisBack "

A ta nejlepší zpráva jaká může být je ta, že druhý díl Brunette Ambition je hotový a příští rok nám vyjde!!!! ♥


" a začínám se těšit, protože moje další knížka je dokončena a vyjde na podzim roku 2015! #SoExcited "

Poslední zprávou je, když Lea psala o písničce Let It Go a sama Idina Menzel, tkerá tuto písničku zpívala


"Jsem tak šťastná, jak jsme přišli s "LET IT GO" pro #GleeSeason6! Děkuju @laxanders a AdamAnders! Doufám, že jsi na nás pyšná @idinamenzel miluju tě! "

EXCLUSIVE! Lea Michele Spills Secrets from the Set of 'Glee's Final Season

23. prosince 2014 v 18:10 | bitchsimcababy |  Glee >> Videos
Objevilo se super video pro Entertainment Tonight, ve kterém Lea, Darren Criss a Matthew Morrison mluví o nadcházející sérii a můžete tam vidět i ukázky, které jsme doposud neviděli ♥


Lea stops by a juice bar

23. prosince 2014 v 18:08 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea byla včera vyfocena, když se zastavil v baru pro džus. Fotek se objevilo jenom pět což je škoda :-))

image host image host image host image host

Let It Go (Glee Cast Version)

22. prosince 2014 v 21:31 | bitchsimcababy |  Glee >> Music
EXKLUZIVNĚ!!! Stanice FOX vypustila do světa Glee verzi písničky Let It Go v podání Lei. Co na ni říkáte? Já myslím, že Lea oěpt nezklamala!!!! ♥♥♥