Březen 2015

My Life with Glee - katka219

29. března 2015 v 8:29 | bitchsimcababy |  My Life with Glee
Další příspěvek zaslala katka219 z blogu o Demi Lovato :-))

Glee je seriál, o kterém bych mohla mluvit dlouhé hodiny! Znovu a znovu rozebírat postavy, diskutovat o písničkách a dohadovat se o nových dějových zvratech. Přesto ale teď nějak nevím, jak začít. Nejspíš mi stále nedochází, že už je úplný definitivní konec.

Seriál se vysílal celých šest let, což je hodně dlouhá doba, ale já jsem ji s ním celou bohužel nestrávila. Možná je to trochu ostuda, ale já vlastně Glee začala pravidelně sledovat až od konce třetí série. Poprvé jsem si o něm přečetla v televizním programu těsně předtím, než ho začali poprvé dávat u nás na Primě Cool. Zaujalo mě to. Střední škola a školní sbor?? Znělo to vážně dobře! Tenkrát jsem se ovšem podívala pouze na prvních pár dílů a pak jsem na to nějak zapomněla. Tenkrát bych vůbec netušila, že o pár let později se z něj stane taková závislost:)) Když končila třetí série znovu mě ke Glee přivedla moje nejlepší kamarádka a v tu chvíli to začalo! Dokoukala jsem si všechny předcházející díly a pak se každý týden těšila na nový. Líbili se mi herci, milovala jsem hudební čísla a ačkoli samotný příběh mi zpočátku přišel trochu o ničem, brzy jsem svůj první dojem přehodnotila a v Glee jsem objevila zvláštní kouzlo:)
Líbí se mi, že každý náctiletý, který má nějaký problém, se tu určitě najde. Je tu ukázána homosexualita, těhotenství, bulimie, tělesné postižení a mnoho mnoho dalšího. Jmenujte podobné téma a je jasné, že v Glee ho najdete!

1.série byla skvělá. Líbí se mi, že spíše než na ta hudební čísla byla zaměřená na postavy a na jejich vzájemné vztahy. Bylo hezké sledovat, jak se navzájem poznávají a začínají k sobě nalézat cestu. Od samého začátku jsem měla moc ráda Finna ♥ Byl to takový moula, ale byl strašně hodný. Dále jsem si rychle oblíbila Kurta a později i Rachel a hned ze mě byl Finnchel fanoušek! (Jesse mi přišel bezva, ale hodně si to u mě pokazil těmi vajíčky.) Pak také nesmím zapomenou na Willa. Co bych za tak úžasného učitele dala!
2.série mi nikdy nepřišla o moc horší než ta předchozí, ale abych řekla pravdu, tak už jsem ji docela dlouho neviděla. Je to ovšem série, ve které přišel Blaine a Sam, které jsem si zamilovala. Klaine! ♥
3.série mě bavila opravdu neskutečně moc!! Řešila se maturita, vysoké školy, vrátila se matka Rachel (jejíž hlas miluju), byl dokonalý vánoční díl, hrálo se West Side Story, konečně přišlo vítězství na celostátním... Bylo to prostě perfektní! Co se týká postav, tak musím ze svých oblíbených jmenovat ještě Quinn, Santanu a Pucka.
4.série s sebou přinesla poměrně velké změny, ale já jsem si je většinou užívala. Dějová linka v NY se mi líbila a nakonec jsem si oblíbila i nováčky. Nejvíc jsem měla ráda Marly, a proto mě hrozně mrzí, že se v posledním díle neobjevila ani na chvíli:( Navíc v této sérii byla samá úžasná hudba a já jsem byla schopná ráno vstávat dřív, jen abych si poslechla písničky k novému dílu.
5.série je asi z celého seriálu nejslabší. Myslím, že je to hlavně kvůli nečekané ztrátě Coryho, se kterou se všichni museli vyrovnat. První dva Beatles díly byly skvělé, epizoda pro Coryho se také povedla a dále se mi neskutečně moc líbily dva díly na oslavu sté epizody. Bylo to pro mě úplně perfektní zakončení sboru a kdyby to bylo na mně, tak bych se ani nezlobila, kdyby v této fázi seriál skončil úplně. Od té doby, co se celý děj přesunul do NY to šlo hodně dolů :(
6.série byla pro mě taková zvláštní. Ani nevím, jak ji mám zhodnotit. Nechápu, proč tam tak narychlo dávali tolik nových postav, když jsme vlastně ani neměli možnost je lépe poznat a nebyla příležitost si k nim utvořit nějaký vztah. Také mě trošku zklamali výběrem písniček a postrádala jsem Quinn a Pucka. Celé zakončení seriálu na mě působilo trochu uspěchaně, ale v rámci možností si myslím, že pro jednotlivé postavy vymysleli úplně ten nejlepší konec jaký mohli! ♥ Co mi Glee dalo a vzalo?? Spoustu smíchu a spoustu slz! Spoustu nových krásných písniček a interpretů, které bych jinak nejspíš nepoznala. Rachel s Kurtem podnítili můj obdiv k muzikálům a k divadlu a společně se všemi ostatními mi do života přinesli důležité poselství o tom, jak je důležité být sám sebou.

Písničky... Tak tohle bude asi nejtěžší:)

1. série:
Don't Stop Believin - tohle snad nemusím vysvětlovat, je to prostě ústřední píseň celého seriálu
I Dreamed a Dream - moje milovaná píseň z Bídníků v podání Rachel a její matky
Total Eclipse of the Heart - perfektní Rachel a její lásky
Beth - kluci v čele s Puckem zpívají Quinn a já si pamatuju, jak jsem brečela
Bad Romance - Lady Gaga nemám ráda, ale tohle číslo mě neskutečně bavilo

2. série:
Lucky - lituji, že duetů Sama a Quinn nebylo víc
Singin in the Rain / Umbrella - mash-upy jsou další věcí, které mám na Glee ráda a tento je nezapomenutelný
Baby, Its Cold Outside - úplně první duet Kurta a Blaina
Valerie - Santana a její úžasný hlas a k tomu ještě Britt a Mike s jejich tanečním číslem
Jar Of Hearts - nádherná smutná plesová písnička od Rachel Finnovi

3. série:
We Are Young - nejspíš moje nejoblíbenější číslo celé série, protože se všichni zas dali dohromady
Rumour Has It / Someone Like You - zajímavé spojení dvou písní od mé oblíbené Adele
Here´s to Us - jedna z nejhezčích soutěžních písniček od Rachel
Perfect - můj oblíbený Klaine duet, který je věnován Santaně
I Just Can't Stop Loving You - ihned po dozpívání téhle písničky řekla Rachel Finnovi, že si ho vezme... :(

4. série:
You Drive Me Crazy / Crazy - opět mi zůstával rozum stát nad nádherným předěláním písničky
We've got Tonight - tahle mi jednou bude hrát na svatbě :)
Girl on Fire - možná moje nejoblíbenější píseň od Santany
The Scientist - hodně silná epizoda, hodně silná píseň
Creep - Brodyho vůbec nemám ráda, ale tohle se mu spolu s Rachel vážně povedlo

5.série:
Hey Jude - všechny písně od Beatles byly v Glee skvělé!
Make You Feel My Love - měla jsem zlomené srdce :(
Keep Holding On - po hodně dlouhé době Puck ♥
Wide Awake - tato akustická verze si mě opravdu získala
Be Okay - veselá usmiřovací píseň Rachel a Santany, mám ráda jejich přátelství

6. série:
I Lived - tohle je opět jasné, úplně konečná společná píseň
This Time - naprosto nádherná poslední píseň Rachel, jejímž autorem je Darren Criss
Listen To Your Heart - další jasná volba, jelikož Jesse a Rachel jsou spolu nepřekonatelní
Uptown Funk - hodně dobrý počin nováčků
The Final Countdown - duety Willa a Sue vždycky pobavily a byla by škoda do tohoto seznamu nedat ani jeden :)

Layout 1.3

28. března 2015 v 23:46 | bitchsimcababy |  Past Layouts
|MADE BY: Naya Monteith|

Už to byly 2 měsíce, co tu zdobil nádherný layout od Naye tento blog. Dnes jsem ji požádala, jeslti by neměla chuť udělat mi nový. Nejen, že souhlasila, ale snad do hodiny mi nový udělala!!! IMPOSSIBLE!!! Je prostě nejlepší a já jí strašně moc děkuju, že mi ho udělala <3 Doufám, že se vám všem taky líbí! :-))

HAPPY BIRTHDAY JONATHAN

26. března 2015 v 20:56 | bitchsimcababy
Dnes slaví narozeniny Lein nejlepší kamarád JONATHAN GROFF. Slaví 30. narozeniny, ale vůbec na to nevypadá! Já mu přeji všechno nejlepší, hodně lásky, úspěchů v kariéře a HLAVNĚ, aby byl s Leou neustále nejlepší přátelé!!! :-))))


My Life with Glee - Baška

26. března 2015 v 18:29 | bitchsimcababy |  My Life with Glee
Jako další příspěvek o Glee poslala Baška :-)

Ani nemôžem uveriť, že už je koniec Glee. Pamätám si ako som naň dávno narazila, pretože som hľadala nejaký seriál čo by som sledovala a tento ma zaujal hlavne tým, že je tam plno piesní. Prvú pesničku čo som kedy počula na youtube bola od Rachel a Charice - Telephone. Tak som si povedala, že dám tomu šancu a uvidím po prvom diely. Ale ako sa objavila pesnička Don't Stop Believing už bolo jasné, že ostanem u seriálu a sťahovala som ďalšie a ďalšie časti. Veľmi rýchlo som dobehla vtedy do druhej série a musela som čakať na nové diely. Pre mňa sú jednoznačne najlepšie prvé tri série.
Seriál mi neskutočne sadol, a obľúbila som si tu kopec hercov najmä Leu, ktorú asi najviac sledujem a teším sa na jej nové projekty. Dosť som sa od nich naučila. Aj to nenechať sa odradiť a ísť za svojimi snami, pretože Dreams Come True, ale tiež ako akceptovať svoje nedostatky. Sme akí sme a to je úžasne, aj keď sme odlišní. Máme tu 6 sérii skvelého seriálu, síce niektoré časti sú viac vydarené iné menej.
V prvej sérii som si neskutočne obľúbila všetkých hercov, najmä Rachel, Finna, Quinn. Síce keď sa objavil Jessie St. James od prvej chvíle ako som ho videla som túžila, aby bol s Rachel. Lenže to sa mi rozpadlo na konci prvej série. Druhá séria sa niesla v skvelom duchu a nemám tam čo vytknúť, rovnako ako v tretej sérii, keďže skončila snáď najlepšie ako mohla, síce mi bolo ľúto Kurta, že sa nedostal na NYADU a tiež, že Finn odišiel do armády.
Štvrtá séria už nie je pre mňa taká skvelá ako tie predtým, predsa len dej sa presúva dosť do New Yorku, hneď na začiatku rozchody mojich obľúbených párov a nové tváre, ktoré mi tak celkom nesadli. Predsa len sa to točilo hlavne o tom koho si Marley vyberie. Najviac ma tu potešila asi Glease epizóda a že Finchel dokončili duet z prvej série You're the one that i want. Jedinú postavu z nováčikov, ktorú som si obľúbila bola práve Kitty, ktorá vlastne ostala do poslednej série.
Piata séria bola bohužiaľ taká aká bola, ale vzhľadom na okolnosti síce bola slabšia séria, ale viac sa mi páčila ako štvrtá a v mnohých častiach sme mohli vidieť spomienky na Finna, čo ma vždy dojalo, ale najviac masaker bol pre mňa tretí diel tejto série, ktorý bol venovaný práve jemu. Nakoniec sa postupne všetci vrátili na strednú, kde pomohli zboru, a tam sa odohrávala celá šiesta séria. Síce prvé časti som si hovorila, že wtf? Predsa len ta skrýš Sue, ale postupne sa to dostávalo do starých koľají a čím ďalej som sa viac tešila na nové časti, aj keď to znamenalo koniec. Myslím, že lepšie to už ani nemohlo skončiť, dokonca sa mi splnilo že Rachel skončila s Jessiem, aj keď všetci vieme ako to malo skončiť, ale s tým sa nedá nič robiť. Ale mohli ten posledný diel nejako roztiahnuť, pretože neskutočne rýchlo to všetko ubehlo a radšej si mohli odpustiť časť napr. s bar mitzvah. Aspoň sme na konci mohli vidieť všetky tváre, ktoré nás sprevádzali týmito krásnymi 6 rokmi. Som veľmi rada, že som narazila na tento seriál, ktorý som si neskutočne zamilovala a sprevádzal ma dospievaním, taktiež mi otvoril oči v niektorých veciach a určite si sem tam pozriem staré časti, tiež som si rozšírila hudobný vkus o nové žánre, nové piesne. Glee som vďačná za veľa, ale všetko raz končí (čo je škoda).


Moje obľúbené piesne:
1. séria
Don´t Stop Believing - myslím, že toto je jednoznačne najlepšia pieseň čo symbolizuje pre mňa seriál.
Total Eclipse of the Heart - ďalšia pieseň čo ma potešila keď som ju počula v Glee, skvele sa hodila a viac sa mi páči ako originál.
Bohemian Rhapsody - v podaní Jessieho neskutočné a túto pieseň jednoducho milujem.
I Dreamed a Dream - duet Rachel a jej matky, zimomriavky pri počúvaní.
Don´t Rain on my Parade - postupne sa zo mňa stával fanúšik Lei a táto pieseň k tomu len pridala, zbožňujem jej hlas.

2. séria
Get It Right - pieseň, ktorú "napísala" Rachel, doteraz jedna z mojich najpočúvanejších z tejto série.
Loser Like Me - ani netreba slová, dokonalosť.
Rolling in the Deep - Rachel a Jessie mohli mať kludne viac duetov, ich hlasy spolu radosť pre moje uši.
For Good - jeden z najlepších duetov Rachel a Kurta, pri počúvaní som mala zimomriavky, veľmi som im priala nech sa ich sny stanú skutočnosťou.
Pretending - dokonalý duet. Jednoducho v tejto sérii mam neskutočné množstvo piesní, ale toto je asi top 5.

3. séria
You Can't Stop the Beat - z muzikálu Hairspray (zbožňujem muzikály) a veľmi som sa tešila ako to zvládli a super štart do tretej série.
Run the World - síce má Brittany málo priestoru na spev, ale toto sa neskutočne podarilo a Beyonce milujem.
I Have Nothing - Kurtov hlas je neopísateľný a v tejto piesni bolo neskutočné množstvo emócii.
Paradise by the Dashboard Light - zaslúžené víťazstvo, táto pieseň sa im náramne podarila a jednoznačne jedna z najobľúbenejších.
We are the Champions - tiež pre mňa emotívna pieseň a učitelia ako Will by mali byť všade nie len v seriály.

4. séria
Chasing Pavements - síce som si nových členov Glee klubu moc neobľúbila, ale toto sa Marley podarilo.
Barely Breathing - smutná epizoda, ale super piesne.
Don´t Speak - rovnako aj táto a hlavne flashbacky do toho, ktoré boli použité.
To Love You More - je poznať, že zbožňujem jej hlas a táto pieseň rozhodne patrí medzi top.
We´ve Got Tonite - posledný duet Rachel a Finna, ale veľmi mám rada túto pieseň a počúvam ju celkom dosť často.

5. séria
All You Need Is Love - pieseň kedy požiadal Blaine Kurta o ruku, skvelá scéna taktiež pieseň.
Let It Be - venované dva diele The Beatles boli skvelé a najmä tieto dva songy od nich.
Seasons of Love, I´ll Stand By You, Make You Feel My Love - moje ďalšie obľúbené piesne sú z tretej časti. Všetky tri sú neskutočne krásne a patria rozhodne k mojim obľúbeným z Glee. Možno je to aj tímy emóciami, ale už ma máloktorá oslovila z tejto série ako tieto.

6. séria
Let It Go - táto pieseň má neskutočne svoje čaro a rada ju počúvam aj v originály čo spieva matka Rachel.
Problem - Quinn, Santana, Brittany pokope opäť? yes please, zbožňujem ich trio.
The Final Countdown - tak toto sa im podarilo, Sue a Will, takýchto duetov by mohlo byť viac, aj kostýmy boli skvelé.
Listen To Your Heart - ich dva hlasy sú dokonalé spolu, veľmi som sa tešila na ich duet a nebola som ako inak očarená.
I Lived - posledná séria, posledná pieseň. Krásne zakončenie celej éry Glee. Túto pieseň milujem od OneRepublic, a vydarila sa aj v Glee verzii

Lea on the set of Scream Queens - March 24, 2015

26. března 2015 v 16:21 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Omlouvám se, že jsem tu to teď pár dní trochu flákala, ale jsem ve skluzu s bakalářkou a měla bych psát (i když je to někdy fakt těžký :D). Takže se budu snažit co nejdřív doplnit a hlavně znovu zveřejnit z dalších příspěvků My Life with Glee :-)
Předevčírem byla Lea vyfocena na natáčení seriálu Scream Queens s některými svými kolegy :-)

image host image host image host image host image host
Scream Queens >> 1. season >> On the Set >> Lea on the set of Scream Queens - March 24, 2015 [12x]

Také se objevily 2 fotky z natáčení. Tu první přidala na twitter sama Lea, tu druhou včera přidal Ryan Murphy. Na fotce je Lea s Jamie Lee Curtis :-)

image host image host

Lea and Matthew in New Orleans

24. března 2015 v 13:48 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea si včera se svým přítelem zašla v New Orlean zasportovat a poté si zašli na jídlo. Oboum to moc slušelo a Lea měla super tričko :-)

image host image host image host image host image host

Objevily se také krásné 3 fotky z twitteru a instagramu :-)

image host image host image host

GLEE | "Popular" (Full Performance)

24. března 2015 v 7:45 | bitchsimcababy |  Glee >> Full Performance
Oficiální Glee účet přidal na youtube poslední HummelBerry duet z epizody "2009"! ♥


LEA MICHELE AND KATE UPTON TO STAR IN 'THE LAYOVER'

23. března 2015 v 21:49 | bitchsimcababy |  News

Zdá se, že skončení Glee není pro Leinu pracovní kariéru žádná katastrofa! Začala natáčet nový seriál Scream Queens a vypadá to, že bude točit i nový film! Film se bude jmenovat "Mezipřistání" a společně s Leou by si ve filmu měla zahrát modelka a herečka Kate Upton.
Popis filmu: Když je jejich letadlo přesměrováno kvůli hurikánovému varování, dvě nejlepší kamarádky (Lea Michele a Kate Upton) začnou bojovat o lásku stejného muže během jejich prodlouženému mezipřistání v St. Lousi.
Natáčení začne 24. dubna 2015 a bude se natáčet ve Vancouveru, St. Lous a na Floridě.
Režisérem bude William H. Macy a producentem Keith Kjarval.

Lea on the set of Scream Queens - March 22, 2015 - part 2

23. března 2015 v 18:06 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Ráno jsem sem dávala fotky z natáčení Scream Queens. V průběhu dne se ještě objevily další. Já už se strašně těším na ten seriál a na její postavu!!! :-)

image host image host image host image host image host
Scream Queens >> 1.season >> On the Set >> Lea on the set of Scream Queens - March 22, 2015 [30x + 51 new]

My Life with Glee - Pay

23. března 2015 v 15:35 | bitchsimcababy |  My Life with Glee

Chtěla bych všem poděkovat, kteří zaslali své příspěvky. Jsem moc ráda, že jste se zapojili :-) Jako další tu mám článek od Pay, kteoru můžete znát z blogu o Teen Wolf a fb stránce věnované páru Olicity z Arrow :-))

Můj život s Glee, kde začít? Bohužel jsem Glee nesledovala od první série, ale až od druhé. O seriálu jsem ale věděla, že běží, nějak jsem se k němu pořád nechtěla dostat :D. Do samotného dívání na seriál mě uvrtala kamarádka z blogu a jsem jí za to neskutečně vděčná! Glee pro mě znamená hodně, nejde to pořádně ani vyjádřit slovy. Glee mi dalo radost a zároveň mě naučilo, že i lidé jako jsou gayové jsou stejní lidé jako my ostatní a nejenom to. Kdykoli slyším originální verze coverů, které zazněli v seriálu, tak neslyším originál, ale právě cover verze a hned se mi vybavují scény, kde písně zazněly.

Glee bych mohla poděkovat za to, že mi dali tolik idolů, bez kterých si svůj život nedokážu představit. Jako první je Lea Michele. V první sérii jsem si říkala, že je nesnesitelná v roli Rachel a měla jsem radši roli Quinn :D Ne že bych teď měla Quinn nerada, ale prostě Rachel a Lea samotná se staly mým vzorem. Miluju Lein hlas, její vystupování v různých pořadech, to jak komunikuje s fanoušky na twitteru a tak. Proto jsem o ní kdysi měla i blog, který jsem ale bohužel opustila a litovala jsem toho. Lea je prostě nejúžasnější člověk a ve spojení s Corym? To byl prostě dokonalý pár. Cory byl úžasný a jeho smrt musela zasáhnout snad každého Gleeka, i ty, kteří nebyli fanoušci Finna Hudsona. Musím se přiznat, že i já jsem od začátku Finna nemusela, ale postupně jsem změnila názor vlastně na všechny postavy. Finn na mě působil jako hlupák, ale jeho postava se vyvíjela v průběhu těch 4. sérií, že se z něj stával opravdový muž, bohužel jsme nemohli být svědky toho, aby se jeho postava vyvinula do konce :( Finchel a vlastně i Monchele budou vždy páry, které z těch seriálových patří k mým nejoblíbenějším. Finchel prošli několika rozchody a vůbec, jak k sobě našli cestu, prostě jejich vztah byl součástí Glee. Dost mě mrzelo, když je ve třetí sérii odloučili a ve čtvrté to podělali úplně, ale bohužel.

Jiné postavy popisovat nebudu, jelikož srdcovky jsou pro mě především Lea a Cory. Ostatní herce mám ráda, tedy až na Nayu Riveru, jež mě nějakým způsobem odradila od loňského roku, možná to bylo jejím vystupováním nebo nevím, prostě nepatří k mým oblíbencům, i když role Santany se mi líbila, byla prostě typickou bitch.

Vlastně za zmínku stojí i Darren Criss nebo i Chris Colfer, tito dva dokázali, že gayové jsou lidé jako my a že je máme akceptovat a ne, že je budeme šikanovat, nikdy jsem to nedělala, ale nevěděla jsem, jak se k takovým lidem chovat. Vztah Klaine? Musím říct, že jsem jejich fanoušek, sice ne takový jako Finchel, ale byla jsem neskutečně ráda, že Kurt konečně našel svou spřízněnou duši a Darren Blaina stvárnil naprosto úžasně a miluju jeho hlas. Mrzí mě, že Darren nezpíval víc songů s Corym, protože jejich hlasy mi k sobě hrozně moc seděly.
Poslední dva díly jsem probrečela, ale nebyly to jediné díly, které jsem brečela, najdou se i další. S jistotou musím říct, že jsem brečela na konci třetí série, pak ve čtvrté sérii při písničce Scientist a samozřejmě u dílu věnovanému Corymu. Vše spojeno s Corym a Finchel vlastně.
Kdybych měla shrnout teď šestou sérii, tak mě zamrzelo, že tuto sérii neudělali tak, že by každý díl byl věnovaný jedné z postav, bohužel to se nestalo. Je to obrovská škoda, že tyto poslední díly se zaobíraly hlavně Rachel (i když jsem její fanynka) a co si budeme povídat i Klaine. I tak byla 6. série bohatá na úžasná vystoupení a nové hlasy.

Teď tedy k jednotlivých songům ze sérií:

1. série:
Nezapomenutelné Don't stop believing, to je prostě hymna Glee. Jakmile slyším tuto píseň v originále v jakémkoli filmu či seriálu, vidím Coryho, Leu, Jennu, Amber, Chrise a Kevina, jak natáčeli tuto scénu a prostě konec Pilotu. Text vyjadřuje přesně, co vyjadřovalo celé Glee, nikdy nepřestávej věřit a to mi právě tato píseň připomíná, že prostě není všem dnům konec a může se jednou splnit to, o co člověk usiluje!
Další písní z 1. série je Can't fight this feeling, nezapomenutelná píseň v Coryho podání, znamená pro mě právě to, že jí zpíval právě Cory. Scéna ze sprchy a jeho úžasný hlas, který na tyto typy písni seděl.
Další Single Ladies :D i když jí vlastně nezpíval nikdo z herců, tak nezapomenutelná choreografie v podání Tiny, Kurta a Brittany, no a pak fotbalisti :D prostě tahle scéna mě vždy tak pobaví :D
Somebody to love, milovala jsem jí v podání Queen a v Glee ještě víc. Jsem typ, co poslouchá starší kapely jako The Beatles či Queen a Abba a tohle se Glee naprosto povedlo, že se mi trefili do noty. A co ta písnička pro mě znamená? Opět text mluví za vše, ale byla to vlastně první písnička, kterou společně zpívali celé New Direction. Ale zpět k textu, v té době jsem neměla mého přítele a asi ta písnička nějak vyjadřovala v té době mé pocity.
Jako pátou uvedu Over the Rainbow v podání Marka a Matta, myslela jsem si, že je to originální písnička Glee a najednou jsem jí začala vnímat v rádiu a prostě jsem se do ní zamilovala. Je taková uklidňující a krásně se u ní večer usíná :)

Druhá série:
The Only Exception v podání Lei. Já jsem znala písničku samozřejmě v podání skupiny Paramore, ale v podání Lei měla zase jiné kouzlo. Souvisí to nejspíš opět s uvědoměním Rachel, že Finn je to jediné, co je pro ní důležité.
Don't go breaking my heart a Finchel! V této písni ukázali Finchel, jak jsou úžasným párem a ty pohledy Coryho a Lei. Z nich prostě jiskřilo to, že je to k sobě táhne.
Epizoda Rocky Horror Story :D tam miluju snad všechny písničky, ale nejvíc Touch-a, Touch-a, Touch-a, Touch Me v podání Jaymi! :D Naprosto mě učarovala svým hláskem :) a scéna s Matthew Morrisonem? :D Wemma forever!
Singin in the rain/Umbrella nejúžasnější mash-up a ještě Gwyneth Paltrow zpívající! Choreografie a spojení těchto dvou naprosto rozdílných písní rovná se perfect!
A pátý určitě Pretending! Ten by měl být spíš na prvním místě. Finchel opět spolu! Song psaný o nich a nezapomenutelný polibek, který mi naprosto potvrdil, že Lea a Cory jsou spolu i ve skutečnosti!

Třetí série:
Fix You, první song od Coldplay! Sice je to smutná píseň, ale Coldplay byli mým snem, aby se objevil nějaký jejich song v Glee a vybrali zrovna Fix You, která měla úžasnou scénu s Wemma a zároveň i pokus o nápravu Rachel.
One hand, one heart v podání Darrena a Lei, miluju muzikály a Darren s Leou by spolu úžasně ladili v nějakém jiném muzikále. Kdyby nehrál Darren gaye Blaina, tak by určitě skončil s postavou Rachel, protože oni vedle sebe vypadali úžasně. A scény s First time Finchel a Klaine? Amazing!
We are young, musím říct, že originální verzi jsem oblíbenou neměla, ale Glee? To jsem mohla poslouchat neustále. Celý New Direction znovu spolu a poprvé v této scéně jsem byla ráda za Pezberry objetí.
Smooth Criminal v podání Granta Gustina a Nayi, nejoblíbenější song z epizody Michael! Ti dva a Two Chellos (nebo jak se to píše :D). Na to, že v originále to zpívá jen Michael, tak teda tohle bylo bomba a písničku mám radši v podání právě Granta a Nayi.
Somebody that I used to know, cover verzi přidal Cory kdysi na twitter a já se do ní zbláznila a najednou se objevila i v Glee a to opět mi tím udělali radost. Při této písni jsme se dozvěděli více o Blainovi a jeho dětství. Prostě emoce jako blázen.

Čtvrtá série: tak tady to bude asi jednoduché :D
Barely Breathing jediný duet Darrena a Coryho a moje vyzvánění na dva roky. Jak už jsem psala výše, je škoda, že nebylo těchto duetů víc! Oba k sobě neskutečně ladili, i když u scény z Break-up epizody jejich postavy ztráceli iluze, tak ta píseň v jejich podání je prostě jednou z mých nejoblíbenějších a nejposlouchanějších.
The Scientist, další song z Break-up epizody...Flashbacky do prvního setkání a polibků všech párů ve spojení se songem Coldplay? Nemůžu použít jiné slovo než PERFECT!!! Slzy v očích mám pokaždé, když si epizodu pustím. Epický konec Finchel a proslov Rachel? Nenáviděla jsem jí a zároveň jí milovala v tu chvíli.
Don't dreams It's over Marley a Finn, nevím, proč zrovna tahle písnička, ale zpívám si jí dost často i teď a prostě je to chytlavá melodie.
We've got tonight, poslední duet Lei a Coryho, to už samo o sobě rozhoduje, že patří mezi mé oblíbené songy a opět nejposlouchanější.
Anything could happend v podání NEW DIRECTION, song miluju v obou verzích. Ale Glee verze dává této písni prostě šťávu, jak na to vlastně řádí všichni a modrá trička, připomíná mi to staré dobré glee.

Pátá série:
Pompeií ty každopádně, opět jsem ovlivněná konečnou scénou. Většina původních z ND a poslední pohled Rachel do nebe? Ach...
Yesterday je moje srdcovka, miluju jí už od základky, kdy jsme jí ve sboru zpívali česky a prostě jedná se o song Brouků. Make you Feel my love- heart breaking song...prostě Lea a její podání bylo naprosté vyjádření pocitů ze ztráty Coryho! Wreaking Ball, nesnáším jí v originále :D ale v podání Melissy byl naprosto dokonalý a seděl do situace s Jakem a Marley. Mr. Roboto/Counting Stars opět úžasný mash-up, i když ne v podání ND :D tak spojení těchto písní byla naprosto úžasná! A zrovna teď, při napsání, mi zní v hlavě :D

Šestá série: tady to bude také rychlé :D
I lived opět song One Republic! Mrzí mě, že písnička nebyla delší! :D
Let it go, miluju písničku v Demi verzi, Idinině a Lea to dovršila...píseň je z mé nejoblíbenější pohádky, takže... :D
Time after Time jako píseň Samchel :D Sice nechápu, proč ty dva vůbec dávali jakoby dohromady, ale hlasy spolu ladily a zase jedna ze starších hitovek, které ráda poslouchám.
This Time, originální píseň psaná Darrenem Rachel na tělo! Darren to nemohl napsat lépe! Mrzí mě opět to, že nebylo v celém glee víc původních songů. Jelikož Pretending, Loser like me, This time i Get it right jsou prostě písničky o glee, ať už to jsou vztahy či život na střední škole, prostě jsou úžasné!

Uptown Funk - je prostě taková energická :D

Glee je součástí mého života, i když je konec, zůstanu navždy Gleekem a budu na to hrdá!