Březen 2015

Lea on the set of Scream Queens - March 22, 2015

23. března 2015 v 9:07 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Damy a pánové, seznamte se s Brittany Greenwold. Lea byla včera vyfocena na natáčení Scream Queens. Fotek se objevilo spoustu a Lea byla tkaová celá veselá atd. Nevím, stejně mi pořád připomíná Rachel Berry v těch šatech :D

image host image host image host image host image host
Scream Queens >> 1.season >> On the Set >> Lea on the set of Scream Queens - March 22, 2015 [30x]

Glee 6x13 Stills UPDATE

22. března 2015 v 17:32 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Předchvílí se na internetu objevila várka nových fotek z poslední epizody Glee. Takže jsem nemohla odolat a musím je sem hned vložit, když jsou v tak krásné kvalitě :-)

image host image host image host image host image host
Glee >> 6.season >> Episode Stills >> 6x13 Dreams Come True [8x + 13 new]

My Life with Glee - Petr

22. března 2015 v 13:59 | bitchsimcababy |  My Life with Glee

Máme mu tu první z vašich příběhů s Glee. Tentokrát od Petra. Moc děkuju za zaslání :-))

Můj život s Glee? Vůbec nevím, jak začít, ale asi půjdu popořadě. Tento seriál jsem poznal v jeho pauze mezi první a druhou polovinou jeho první série. Jen tak jsem brouzdal po mém tehdy ještě pomalém netu a narazil jsem na pilotní díl. Jen tak z nudy jsem si ho pustil a následně jsem zkusil další a další díl až jsem za necelé dva dny shlédnul všech prvních třináct dílů. Jenže pak nastalo zjištění, že další díly budou, ale až v dubnu. Kvůli tomu, že jsem první polovinu dokoukal v lednu, tak to bylo dost mrzuté :-D Ale pak nastal duben a člověk se každý týden těšil na nový díl. A pak to bylo následujících 6 let s každou další sérií.

Dá se říci, že Glee byl první seriál, který mě naučil sledovat i zahraniční seriály po netu, seriál, který mě bohužel nebo i bohudík naučil stahovat, seriál, který se mnou byl od třetího ročníku střední školy až do dnešního magisterského studia a seriál, který mi ukázal, že člověk nemusí být perfektní, aby žil, ale že musí být právě takový, jaký je. Právě až pak člověk žije.

Seriál byl už od začátku naplněn mnoha kvalitními herci a nejlepší z toho bylo to, že většinu z nich člověk znal málo anebo vůbec a divák tak mohl sledovat, jak se tito herci nakonec zlepšují. Už od začátku bylo vidět, že si mezi sebou herci naprosto sedli a neměli spolu žádný problém. Některé série nám nabídli i zajímavé vedlejší postavy, které hráli zajímaví hosté, ale na "původní" herce neměli :-D.

Celkem bylo natočeno 6 sérií a přes sto epizod.
První série byla průlomová a pro mě asi nejlepší. Nemohla za to jen linka okolo Quinn a těhotenství, ale hlavně sledovat sehrávání Glee clubu a jejich navozování přátelství bylo hezké. A muzika zde byla jen tou třešničkou na dortu.

Druhá série mě trochu zklamala. Ano bylo tu mnoho zajímavých písní a zápletek, například Dave Karofsky, ale ve druhé sérii mi přišlo, že chtějí tvůrci zaplnit komerční trh a využít každou příležitost jak vydělat. A tak se nám na každý svátek objevil nějaký speciální díl Glee ať už vánoční, hallowenský nebo superbowlový. Kromě tohoto záporu, mě ale i tato série bavila a byla plná skvělých okamžiků.

Druhou nejlepší sérií pro mě byla třetí série, kdy postavy řešili maturitu, boj o prezidenta ročníku nebo i budoucnost na vysokých školách či v práci. Získání národního titulu zde bylo otázkou času, ale nejdůležitější okamžiky se odehrávaly mimo sbor. Nikdy jsem nepochopil, proč Rachel po všech problémech na Nyadu vzali a Kurta ne nebo proč Finn nešel rovnou na místní vysokou, ale musel odejít do armády, ale asi to tak mělo být.

Čtvrtá série mě bavila také, i když byla plná nováčků, tak i ti mě dokázali zabavit a obnovit tak zaujetí ke sboru. Vůbec mi nepřišlo, že by to byli kopie předešlých maturantů a dál jsem si užíval díly plné hitů.

Pátá série už mě bavila míň. První díly ještě šly, i když byly přerušeny tragickou událostí, ale i tak to šlo. Druhá polovina série už ale byla horší. V této druhé polovině sledujeme postavy v New Yorku, kde se snaží uživit a splnit své sny. Někomu se to podařilo, někomu ne, ale nakonec se většina postav vrací zpět na střední, kde se odehrával děj šesté série.

Šestá série byla zkrácená, a i když mě bavila, přišlo mi, že možná už byla i zbytečná. Několik dílů bych úplně vypustil a raději věnoval každý jeden díl jedné postavě a v něm shrnul, co se mu za 5 let do budoucna podařilo nebo nepodařilo. To, jak to bylo ukázané ve finále mi přišlo zbytečně rychlé a uspěchané. Ale pozitivum byli nováčci, kteří i když neměli moc prostoru tak nakonec měli i dobré hlasy a své písně tak opět kvalitně zapěli.Písně bylo těžké vybrat a trvalo mi to hodně dlouho, ale přesto:

1. série:
1. Don't Stop Believing - protože je ikonická píseň celého seriálu
2. Faithfully - protože prostě Finchel 
3. Defying gravity - první pěvecký souboj mezi Rachel a Kurtem
4. Like a prayer - silné číslo z nejlepší tribute epizody
5. Total eclipse of the heart - Rachel a její lásky zpívající o lámání srdce

2. série:
1. Pretending - originální duet pro Finchel a Nationals
2. I feel pretty/unpretty - zajímavé duo a ještě zajímavější duet
3. Losing my religion - Finn a jeho silné sólo
4. My man - z Racheliných sól je těžké vybrat, ale z druhé série asi toto, další nej bylo What I did for love či Jar of hearts
5. Teenage dream - první píseň Darrena a hned taková pecka

3. série:
1. Fix you - skupinové číslo, které na danou situaci opravdu sedlo
2. Somewhere - duet matky s dcerou a navíc duet dvou pěveckých hvězd
3. We are young - New Directions je zase pohromadě!
4. Without you - další z dobrých Racheliných sól z této série, skvělé pak bylo i Cry
5. Smooth Criminal - Santana a Flash to pěkně rozbalili :-D

4. série:
1. The scientist - další písnička od Coldplay, která stejně jako Fix you sedla naprosto přesně k daným událostem
2. Don´t speak - silná rozchodová píseň
3. Some nights - nováčci zpívají, ale ladilo jim to
4. Homeward bound/Home - originální postavy se vrátili
5. Crazy / (You Drive Me) Crazy - první Jarley duet

5.série:
2. Yesterday - protože jsme všichni už při první písničce páté série věděli, že nic nebude jako dřív
3. Wide awake - akustická verze Katy Perry
4. Every breath you take - protože jen Rachel a Santana dokážou udělat z romantické písničky nenávistný song :-D
5. Mr. Roboto/Counting stars - skvělý mashup od konkurence

6. série:
1. I lived - všichni zúčastnění a všichni členové glee clubu spolu
2. This time - poslední Rachelino sólo 
3. Take on me - staří známí jsou zpět na střední
4. Will You Love Me Tomorrow /Head Over Feet - 2. nováčci a jejich zajímavý mashup
5. Listen to your heart - Rachel a Jesse vždycky měli skvělá sóla


+ (klady) seriálu:
propojení světa a fanoušků
tématika homosexuality a odlišností ve všech různých podobách
je to tzv. průvodce životem pro mladé
hudba a někdy lepší cover verze než originální songy
herci

- (zápory) seriálu:
některé linie nedotaženy, např. Unique a Ryder
kam zmizeli nováčci ze 4. série?
některé epizody bych úplně vyhodil, možná i celé série
smrt Coryho 

New Photos

22. března 2015 v 10:49 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jen co skončilo Glee, začali se objevovat nové fotky. S leou tu mám jen jednu. Je to nová fotka ze shootu k 6. sérii Glee. Nicméně je pěkná a Lea se na ní krásně směje :-)

image host
Glee >> 6.season >> Promotional Pictures [4x + 1 new]

Objevila se také nádherná fotka ze shootu pro časopis ELLE, který Lea nafotila v roce 2013.

image host
Photoshoots >> 2013 >> ELLE Magazine [9x + 1new]

Také se objevily ještě další dvě twitter fotky z natáčení poslední epizody Glee.

image host image host

My Life with Glee - bitchsimcababy

21. března 2015 v 18:15 | bitchsimcababy |  My Life with Glee

Jelikož včera / dnes se odvysílaly poslední dva díly Glee, dodržím slib a vypíšu se z celých šesti let Glee.
Na Glee jsem se začala dívat až když běžela půlka 2. série. Pamatuji si ,že jsem na csfd pořád na tento seriál narážela a měla to celkem super hodnocení a říkala jsem si, že se na to musím podívat, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. Až když se můj nejlepší kamarád na to díval, tak mi to doporučil a dost vychválil a já si říkala joooo to je ten seriál, už jsem se na něj chtěla podívat. No a tak díky němu jsem také začala. Když jsem se dívala na 1. díl tak jsem si říkala co na tom je, že je to takový průměrný seriál. Ale potom zazněla písnička "Don't Stop Believin'". Tak jsem si řekla ,že se musím koukat dál a když jsem ve druhém díle viděla vystoupení "Push It", které mě strašně pobavilo atd., tak jsem se prostě musela dívat dál. Hlavně jsem se na Glee začala dívat v době, kdy jsem se měla učit na předvánoční písemky, ale ty prostě musely jít stranou a já se dívala pořád a pořád dokola až jsem došla do poloviny 2.série. Od té doby jsem se na glee dívala každý týden a netrpělivě jsem vyčkávala a pauzy byly pro mě nejhorší (pořád jsou :D).
Zajímavý je, že Leu (Rachel Berry) jsem si vůbec jako první neoblíbila. Asi jako první mě tam nejvíc zaujal Artie (Kevin McHale) - hlavně se mi líbil při mash-upu "It's My Life / Confession". Asi až tak v polovině série se mi Rachel zamlouvala a poté když se tam objevil Jesse, tak jsem nimi byla úplně posedlá. Ano, ani od začátku jsem nebyla Finnchel fanoušek. :D Bylo mi pak líto, že se nakonec rozešli a v podstatě až do konce série jsem zůstala St. Berry fanoušek. Jenže když si pak Rachel a Finn vyznali lásku na konci první série, tomu prostě nešlo odolat a začala jsem je "shipovat". Tohle mi zůstalo až do konce Glee. Ale i přesto, že Cory zemřel a Finchel nemohli nakonec skončit spolu, pořád pro mě budou pár na prvním místě ze všech párů Glee.
Co se týče dalších postav, tak se nemůžu prohlásit za kdo ví jak velkého fanouška Klaine a Brittany už vůbec ne. Sice Klaine mám ráda, ale víc radši mám jejich samotné postavy, Kurta a Blaina, a hlavně jaké krásné přátelství mají s Rachel. A hlavně, kdyby Blaine nebyl gay, tak bych určitě dost chtěla ,aby Rachel a Blaine byli spolu :D
Když se teď zaměřím na nováčky, kteří se objevili ve 4. sérii a 6.sérii, nejvíc mi sedli prostě z poslední série. Určitě tam bylo pár super okamžiků, ze začátku 4. série jsem vážně měla ráda Marley, Jaka a Rydera, ale potom se jejich vztahy staly takovými monotóními a nic nového do show nepřinesly. Ale v 6. sérii jsem si snad všechny nováčky oblíbila a byli skvělým oživením pro celou sérii. Proto je škoda, že nerozvinuli jejich příběhy pořádně (ani na to nebyl moc čas), ale i tak jsem ráda, že se tam tito nováčci oblíbili.
Teď k celkově seriálu. První dvě série byly naprosto skvělé. Třetí ještě tak byla super, ale ne tolik jako ty série předtím. Většina se přiklání k názoru, že třetí sérií Glee mělo skončit. Na jednu stranu s nima souhlasím, ale prostě Glee a jen 3 série? To prostě nejde :D Na čtvrtou sérii jsem byla opravdu natěšená, protože většina z glee klubu odmaturovali a byla jsem zvědavá na Rachel jak se jí povede na Nyadě a na Finna, no prostě na všechny. Je pravda, že ta série byla slabší, ale některé díly opravdu nebyly špatné. Jsme vděčná ,že se tu objevila Kate Hudson a Sarah Jessica Parker, o
kterých jsem vůbec neměla představu, že umějí zpívat :D V této sérii se také objevil pro Rachel nový kluk "Brody", kterého jsem měla celkem ráda. Ale bohužel to s nám celkem pobabrali a na Rachel měl celkem špatný vliv. Pak přišla na řadu 5.série a strašně jsem měla radost, že se dočkáme Beatles epizody. Jenže náhlá smrt Coryho seriál opravdu poznamenala a 5. série opravdu nestála za nic. Možná sem tam nějaký díl ušel, ale scénaristi tam nevymýšleli hodně kravin a hodně se to podepsalo na celé sledovansoti Glee.
Už se konečně dostávám k 6.sérii, která pro mě zas takovým zklamáním nakonec nebyla. Možná proto, že je poslední na ní nechci hledat moc velké zápory. Jak jsem už říkala, nováčci to oživili a myslím, že každý fandom dostal svůj happy ending. Jediné co bych vytkla je vztah Sama a Rachel, který mi přišel zbytečný, když nakonec Rachel skončila s Jesem a stačii jí na to jenom dva díly :D Popravdě její happy ending s Jessem byl to nejlepší, co mohli vymyslet. Jenom mě mrzí ,že to dítě, které čekala nebylo jejich. (nehcic teď zbytečně spoilerovat, někteří jste možná poslední díl ještě neviděli :-)).
S Glee jsem ušla dlouhou cestu a bude se mi po tomto seriálu strašně moc stýskat. Díky němu mám tento blog, poznala jsem super kamarádku (Pájuš), probrečela a prosmála několik hodin. Glee mi odhalilo novou muziku. Nikdy jsem si nemyslela, že se mi bude líbit Broadway hudba, spoustu nových písniček znám a intepretů. A hlavně nám Glee ukázalo ,že je úplně normální být odlišná a není se za co stydět. Takže děkuju Glee za těch nádherných let, které s námi strávilo na obrazovce, všem gleekům, že se na to dívali až do posledního dílu a nevzdali to.


TOP 5 písniček z každé série

1. série
Tohle byla jasná volba. Písnička, která nejvíce ovlivnila jak mě, tak ostatní Glee po celém světě a navždy zůstane "hymnou" celého Glee.

V poslední díle tuto písničky zpíval Jesse a celý Vocal Adrenaline. Nejlepší provedení jaké jsem kdy slyšela a popravdě, právem tehdy porazili New Directions :D

Rachelino sólo největší z celé 1. série. Prostě naprosto dokonale to zazpívala a být Barbrou Streisand, byla bych vlemi pyšná.

Písnička, díky které jsem si Glee zamilovala ještě mnohem víc.

Písnička věnovaná Jessemu. A ještě to provedení a propojení to s tréninkem baletu. Prostě nezapomenutelné.

2. série
První duet Kurta a Blaina. Už jen proto, je tak výjimečný.

Ach. Finchel duet. Prostě je to moje srdcovka. Samozřejmě miluju i duet Faithfully, ale tento prostě mám ještě o maličko víc radši. A Samozřejmě miluju každý Finchel duet :)

Mash-upy jsou v Glee velmi časté a tady tenhle mě vážně odrovnal. Holkám se to moc povedlo a strašně se mi líbilo jak kluci z toho taky byli paf a bavili se.

Finova píseň z epizody Furt. Navždy srdcovka, protože díky tomuto se Finn a Kurt (Furt) stali opravdovými bratry.

Z posledního dílu v New Yorku. Kdo by nemiloval vidět naše Gleeky pobíhat po New Yorku a jak se tehdy objevila hromada fotke z natáčení!

3. série
Akustická verze této písnička byla prostě nádherná. A ještě když jí Rachel zpívala přímo Finnovi.
Jeden z nejlepších mash-upů v historii Glee. Santanin hlas se na tu písničku strašně hodil.
Finnovo sólo věnované Santaně. No co může být lepší než když Vám Cory Monteith zpívá přímo do očí.
SKupinové číslo, kdy se New Directions dali opět dohromady. Nezapomenutelné.
Nejlepší vystoupení New Direction z jakékoliv pěvecké soutěže. Prostě tohle si vítězství zasloužilo!

4. série
Rozhodová epizoda, rozchodová písnička.
Takté z rozchodové epizody, kdy se Rachel a Finn na dobro rozešli. Úžasné vystoupení a ještě jk je to protkáno flashbacky.
Santana, Unique a Kate Hudson. Prostě úžasná spojení a hlavně Santanin hlas se skvěle hodil do této písničky
ach, prostě Cory a glee club. Nic víc k tomu nejde říct.
Poslední Finchel duet a proto vleká srdcovka. Kéž by jich bylo víc.

5. série
Z epizody věnované skupině Beatles. Tuhle písničku mám strašně ráda a prostě v Glee podání je snad ještě lepší než originál
K tomuto prostě nemám co dodat.
Akustická verze této písničky s nováčky ze 4.série. Skvěle provedeno.
První díl, kdy se Glee začalo odehrávat jenom v New Yorku. Prostě Blaine a Sam. Taková energická písnička a vždycky mi zlepší den :-)
Další skvěle akustické provedení písničky, kterou nazpívala sama Lea.

6. série
Poslední sólo Rachel Berry. Dechberoucí. A navíc ji pro Leu napsal samotný Darren Criss!
Poslední společná písnička celého New Directions, kde se objevily všechny staré tváře, kteří už v Glee nehrají. Myslím, že nemohli vybrat lepší závěrečný song než je tento.
Myslím ,že tohle byl taky poslední duet Rachel a Blaina. Jejich duety mi budou strašně chybět.
Vystoupení nováčků ze 6. série. Ohromně se jim to povedlo a jen škoda, že není další série, kde by se projevili mnohem víc a zpívali mnohem víc :-)
Poslední duet Rachel a Jesseho. Ty dva prostě patří k sobě.

Tohle bylo nejhorší rozhodování. Samozřejmě bych tam zařadila do každé série mnohem víc pisniček, ale dala jsme ,že může jich být jenom 5, tak to musím dodržet :D

Znovu připomínám, pokud byste se chtěli taky přidat k tomuto projektu a vypsat se o Glee, tak můžete. Více informací ZDE

GLEE | "I Lived" (Full Performance)

21. března 2015 v 10:22 | bitchsimcababy |  Glee >> Full Performance
Poslední společné vystoupení New Directions. DĚKUJU ZA TĚCH 6 LET!


Twitter News #245

21. března 2015 v 9:01 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Mám tu pro vás twitter fotky, která se objevily včera během večera něbo i někdy v noci před posledním dílem Glee. Už jste se na poslední díly dívali? :-)

image host image host image host image host image host
image host image host image host

Glee 6x12,13 DOWNLOAD

21. března 2015 v 8:40 | bitchsimcababy |  Download >> 6.season

6x12
DOWNLOAD / ONLINE (bez titulků)

TITULKY: CZ

Sledovanost: 2 700 000

6x13
DOWNLOAD / ONLINE (bez titulků)

TITULKY: CZ

Sledovanost: 2 530 000

GLEE | "This Time" (Full Performance)

20. března 2015 v 19:58 | bitchsimcababy |  Glee >> Full Performance
ÚŽASNÉ! Už se objevilo poslední sólo Rachel Berry, které kdy Lea v Glee zazpívá. "This Time" v podání Rachel Berry, kterou pro ni napsal úžasný Darren Criss :-))


My Life with Glee - PROJEKT

20. března 2015 v 10:08 | bitchsimcababy |  My Life with Glee
Jelikož nám zítra skončí jedna životní a seriálová etapa, napadlo mě, že by si to zasloužila nějak uctít. Byla bych ráda, kdyby se vás zúčastnilo co nejvíce. Po odvysílání poslední dílu Glee mám v plánu na blog napsat článek o tom, co Glee pro mě znamená, co pro mě znamenalo těch 6 let sledování tohoto seriálu, jestli se mi líbily všechny série, o hercích a postavách atd. Prostě si napíšu takový příběh. Proto bych byla ráda, kdyby jste udělali to samé a napsali VÁŠ příběh s Glee. Můžete napsat cokoliv VÁS napadne, budu ráda, když se společně takto spojíme a uctíme tneto seriál :-)
A jako poslední co by určitě v každém článku nesmělo chybět, je vašíich TOP 5 písniček z KAŽDÉ SÉRIE! + proč jste si zrovna tu danou písničku vybrali.

Vaše příspěvky mi můžete od zítřka posílat na mail: bitchsimcababy@seznam.cz
Do předmětu napište My Life with Glee

Už se strašně zěším na vaše příspěvky! :-)

Projekt můžete podpořit vložením této ikonky na váš blog :)