Duben 2015

Lea and Matthew have lunch at Food Lab in West Hollywood

30. dubna 2015 v 10:44 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Dnes mám pro vás dvě várky fotek. Jedna se objevila už včera, ale nějak jsem to vážně nestíhala. Takže nejnovější fotky jsou ze včerejšího dne, když byla Lea s Matthewem vyfocena jak odcházeli z oběda. Lea i přesto, že nebyla nalíčená, tak jí to strašně slušelo. Ten klobouk a ty kratší šaty jí moc sekly :-))

image host image host image host image host image host

O den dřív byla Lea s přítelem nakupovat. Tyhle fotky jsou krásné. Lea se na nich mo hezky usmívala a bylo vidět, že si nakupování užili :-)

image host image host image host image host image host

A také se dnes objevila jedna fotka z nahrávacího studia, kde Lea nahrává druhé album! :-)

image host

Lea and Matthew attend Ian Somerhalder and Nikki Reed’s wedding

27. dubna 2015 v 15:07 | bitchsimcababy |  Gallery Update

NEJVĚTŠÍ NOVINKA TÝDNE! IAN SOMERHALDER SE OŽENIL. Už je to tak. Vzal si svou přítelkyni Nikki Reed. Obřad se konal včera v New Orleans. Já to Ianovi moc přeju, i když jsem je vždycky chtěla a asi pořád budu chít, aby byl s Ninou :-) Proč Vám píšu o Ianovi? Svatby se zúčastnila i Lea se svým přítelem. Mile mě překvapilo, že tam byla také :-) Bohužel žádných kvalitních fotek se nedočkáme, jelikož je vše foceno z leteckého pohledu.

image host image host image host image host image host

EDIT: Také se objevily 2 twitter fotky, když si Lea zašla ke kadeřníkovi v New Orleans a nechala si udělat účes na svatbu Iana a Nikki. No nevypadá úžasně? :-))

image host image host

Lea and Matthew have lunch at a health food restaurant in New Orleans

27. dubna 2015 v 7:18 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea byla v sobotu na obědě s Matthevem ve zdravé reastauraci v New Orleans. Doufám, že jim chutnalo :-)

image host image host image host image host image host

LEA MICHELE’S SECOND BOOK COVER

26. dubna 2015 v 7:43 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Úžasná zpráva! Včera se objevila obálka Leiné druhé knížky, která nese název You First: Journal Your Way to Your Best Life. Ta obálka je úžasná! Hlavně jsem vůbec nečekala, že to bude s touto fotkou. Když jsem na blog přidávala fotky z focení k této knížce TADY, tak jsem čekala ,že cover fotkou, bude ta třetí fotka. Témhle výběrem jsem ale nadšená a strašně mile překvapená! Už se strašně těším, až mi přibude další její knížka do knihovny :-))

image host
Projects >> You First: Journal Your Way to Your Best Life >> Book Cover/Preview [1x]

Lea Michele gets dramatic transformation for Scream Queens

25. dubna 2015 v 17:53 | bitchsimcababy |  SQ / News & Spoilers
Jak jsem slíbila, mám tu nějaké novinky ohledně natáčení Scream Queens. Ryan Murphy, tvůrce Scream Queens, nám prozradil něco mále o Leiné postavě.
Ještě než přijdu k tomu rozhovoru, tak stojí za zmíňku novinky co se týkají Lei. Jak si můžete všinout na obrázku, tak tkahle bude vypadat naše Lea :D Jako vážně chudák, nezávidím jí to, ale strašně se na tuhle scénu těším :D Taky je tu měnší změna jejího jména. Původně se měla jmenovat Brittany, ale nakonec to bude Hester. Popravdě nevím, kam Ryan na ty jména chodí!

A co nám Ryna prozradil o Leiné roli?
"Jmenuje se Hester." - prozrazuje Murphy. "Má skoliózu a nákrčník (neckbrace), proto má přezdívku Neckbrace - Chanel (Emma Roberts) ji takto nazývá. Tato dívka chce všechno, co má Chanel a je rozhodnutá udělat cokoliv, aby to dostala. Nenecháváme ji dát na sebe jakýkoliv make-up a nosí tyto strašné teplákové soupravy z roku 1995. Ale během série ji čeká velký obrat.

Emma Roberts řííká, že Lea Micheel přebíjí tuto novou roli: "Nemůžu se na Leu v této scéně vůbec podívat, protože mě vždycky tak rozesměje. Je tak vtipná. Je to to opravdu zábava s ní pracovat, protože jsem byla velký fnaoušek Glee. Ona a já jsem si opravdu padli do oka.

Během tohoto týdne bylo natáčení v plném provozu. Na natáčení se objevila i zpěvačka Ariana Grande. Samozřejmě s Leou mají fotku, takže si můžete všechny fotky prohlídnout :-))

image host image host image host image host image host
image host

A jak se vám líbí tato Leina proměna? :-)

Glee Star Lea Michele Announces A Wedding? | PEOPLE's Most Beautiful Issue

25. dubna 2015 v 16:44 | bitchsimcababy |  News

Jak jsem slibovala, mám pro vás informace o nadcházející svatbě! Asi jste si mysleli, že to bude svatba Lei a Matthewa, ale bohužel. Jedná se o svatbu Leiné kočky Sheily s kocourem Brainem, kterého vlastní Glee kolega Chris Colfer. Ve videu se můžete dozvědt, po kom je Sheila pojmenovaná, s čím si ráda hraje a taky, že Lea každýmu ukazuje v mobilu fotky její kočky :D Pro tuto příležitost Lea nafotila i nový shoot, ale objevila se pouze jen jedna fotka. Nicméně je úžasná a obě jsou na fotce moc roztomilé :-))

image host


Lea and Matthew out for a run in New Orleans

25. dubna 2015 v 16:14 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Tak, konečně jsem se dostala k doplnění novinek. Vím, že jsem je slíbila včera, ale byl fakt moc blbej den, takže jsme ot musela posunout.
Lea si byla včera zaběhat se svým přítelem v New Orleans, kde natáčí Scream Queens. Fotek se objevilo spoustu plus i dvě fotky z twitteru, takže si je všechny můžete prohlédnout v galerii :-))

image host image host image host image host image host

image host image host

LEANATIC News | part 7

23. dubna 2015 v 21:47 | bitchsimcababy |  News
Omlouvám se, že jsme tu nebyla, ale ve škole moc věcí. Nicméně mám tady menší ochutnávku, na kterou se můžete zítra u mě na blogu těšit!

Novinky z twitteru z natáčení Scream Queens

První fotky Lei ve Scream Queens! (ochutnávka: Leina postava se nebude jmenovat Brittany, ale Hester)

Informace o nadcházející svatbě!

Fotka z nového shootu

Twitter News #248

19. dubna 2015 v 18:49 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Lea byla včera večer s přáteli na večeři. Nejkrásnější je ovšem druhá fotka, na které je se svým přítelem. Jsou úplně CUTE ♥♥♥


"Minulý večer večeře s těmito lidmi! Oslavujeme jeden rok od mého vidoklipu On My Way, který režírovala @hannahluxdavis! ♥ "
" A tenhle kluk je taky docela skvělej... ♥ :-) "

image host

Lea and Matthew hike at TreePeople Park

18. dubna 2015 v 22:16 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Dnes mám pro vás úplně čerstvé fotky z dnešního dne. Lea byla dnes se svým přítelem vyfocena, když byli v L.A. sportovat. Dnes se hezky zbarvili do bílé barvy :-)

image host image host image host image host image host

Také tu mám nové fotky z instagramu. První fotka je ze včerejšího večera, kdy byla Lea se svými kamarádky venku. Všechny tři šly na takové trojité rande se svými příteli, což je škoda, že není nějaký hromadná fotka :D A další dvě fotky jsou už z dnešní vycházky :))

image host image host image host