Červenec 2015

Lea will be at Teen Choice Awards

31. července 2015 v 21:32 | bitchsimcababy |  News

S nějvětší pravěpodobností se Lea objeví na Teen Choice Awards. Předávání cen proběhne v neděli 16. srpna. Společně s Leou by se měly na TCA objevit i její kolegyně ze Scream Queens, Emma Roberts a Keke Palmer. :-)

#ActuallySheCan Campaign | NEW PHOTO

31. července 2015 v 21:07 | bitchsimcababy |  Gallery Update

V nynější době Lea mnoho novinek nemá. Jen sem tam nějaké fotky z twitteru. Ale dá se to chápat, jelikož jsou prázdniny a je lepší, když si Lea odpočine. Nicméně pár nových fotek pro vás mám.
Objevila se jedna nová fotka z kampaně Actually She Can, pro který Lea fotila shoot. Tahle fotka je opět výborná a Lea měla na sobě skvělý outfit :-)

image host
Photoshoots >> 2015 >> ActuallySheCan [3x + 1 new]

A jak už jsem zmínila, dlaší várka fotek ze sociálních sítí :)

image host image host image host image host image host

3 YEARS ONLINE

26. července 2015 v 20:27 | bitchsimcababy |  Messages
Tento týden můj blog oslavil třetí narozeniny (přesně v úterý 21.). Dřív jsem se k nějaké zprávě nedostala, tak to napravím alespoň teď, o pět dní později.
Když jsem s blogem začínala, vůbec jsem netušila, že mi to vydrží tak dlouho, že budu slavit třetí narozeniny :D I když nebývám tak často aktivní a pak všechno doháním na poslední chvíli a nemám kdoví jak úžasnou návštěvnost, ale Lea mě baví a přidávat fotky a dávat vám vědět nové informace je strašně fajn. Jsem ráda za každou návštěvu, kterou tu vidím a za váš nechaný komentář :-) Tohle je pro bloggera asi ta nejlepší odměna za svoji práci :)
Za celý rok se toho hodně změnilo, jak u mě, tak u Lei. Doufám, že s tímhle blogem vydržím ještě dlouhou dobu (aleposň těch 5 let bych chtěla dát).


Také jsem vděčná mé nejlepší, nejdokonalejší a nejkamarádštější kolegyni Pay, se kterou jsem se díky tomuto blogu seznámila a za to jsem neskutečně vděčná! Také jsem velmi ráda, že jsem poznala úžasnou grafičku nayu monteith, která mi už poněkolikáté udělala design <3
K tomuto blogu byla také před rokem a něco zřízena facebooková stránka, která má dnes víc než 700 lajků!!!! Na blogu jsem pořádala Glee project (který STÁLE TRVÁ) a těm, kteří se zapojily strašně děkuju.
Myslím, že už víc ze sebe nevymačkám a já doufám, že si to tu budete užívat a budu se snažit, aby tento blog šlapal ještě dlouhou dobu. :)

xoxo bitchsimcababy

Layout 1.6

25. července 2015 v 13:46 | bitchsimcababy |  Past Layouts
|MADE BY: Naya Monteith|

Nikdy rychle jsem tak design neměnila. Předešlý layout jsem vyráběla sama, ale myslím, že už to chtělo změnu. Tento layout mi opět vyrobila zlatá Naya, u které jsem ve wardrobe (pokud to mohu takto zmínit, vím, že jsi psala, aby se to nastálo nikam nepsalo :D). I když jsem na růžovou nikdy nebyla, v této kombinaci vypadá skvěle! A moc se mi líbí to horní menu, je paráda!
Vždycky mám dilema vybírat fotky, ale jelikož se objevil nový shoot, tak jsem je musela použít :) Doufám, že se vám líbí a největší dík a pochvalu si zaslouží Naya, která mi ho opět v rekordním čase udělala. Je vážně překrásný a jsem moc ráda, že můžu být u tebe ve wardrobe :-)

#ActuallySheCan Campaign

24. července 2015 v 21:11 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Opět jsem jako vždy tento týden nebyla aktivní. Ale na brigádu sem chodila i celý dny, tkaže snad to chápete. Dnes tu mám pro vás nové fotky. Lea minulý týden fotila nový shoot a první fotky jsou na světě. Lea se připojila ke kampani Actually She Can. Tato kampaň se snaží pomáhat ženám, ab dosáhli svých dílů jak po profesionální stránce, osobní, tak i po té, aby byly aktivní. Z této kampaně se zatím objevily 3 HQ fotky. Jsou naprosto skvělé, Lea tam vypadá strašně svěže a líbí se mi, jak má pokaždé u sebe jiný slogan :)

image host image host image host
Photoshoots >> 2015 >> ActuallySheCan Campaign [3x]

Také tu mám nové fotky z instagramu. První jsou ze cvičneí a třetí je z natáčení Scream Queens :)

image host image host image host

Comic-Con 2015 SHOOT

19. července 2015 v 20:20 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Nemůžu zapomenout doplnit také pár nových fotek z Comic Conu. Hlavně se jedná o pár novýc fotek z shootu v San Diegu. Všechny fotky jsou skvělé a moc se mi líbí ta fotka s Emmou Roberts. MILUJU JEJICH PŘÁTELSTVÍ! :)

image host image host image host image host image host
Photoshoots >> 2015 >> Comic-Con [13x + 5 new]

Twitter News #254

19. července 2015 v 19:57 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Vím ,že týden jsem tu nebyla a za to se omlouvám. No dnes jen tak na rychlo nové twitter fotky. První fotka je z natáčení Scream Queens, kde Lea natáčela scénu na hřbitově :)
Další fotky jsou ještě skvělejší jelikož Lea opět fotila nový shoot a ne jeden, ale tentokrát rovnou dva! Už se strašně těším až se fotky objeví, navíc nás ještě čekají další dva shooty, které dříve fotila :)

image host image host image host image host image host

#2YearsWithoutCory

13. července 2015 v 7:56 | bitchsimcababy
Myslím, že k tomuto článku není co dodat. Dnes jsou to 2 roky, co nám odešel Cory :(Scream Queens Press Line

13. července 2015 v 7:38 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Myslím, že už je to poslední várka z Comic-Conu, kteoru pro vás mám. Jsou to fotky z autogramiády a z panelu, který proběhl společně se seriála AHS. LEa měla na sobě tentokrát jiný outfit, který ji také moc slušel. Jsem moc ráda, že se po třech letech Comic conu zúčastnila a doufám, že ji tam zase příští rok uvidíme :)

image host image host image host image host image host
Public Appearances >> 2015 >> Scream Queens Press Line - July 12, 2015 [18x]

A ještě pár nových fotek z twitteru :)

image host image host image host image host image host

Comic-Con 2015 | VIDEOS

12. července 2015 v 21:01 | bitchsimcababy |  Videos
Všechna možná videa z Comic-Conu, které jsem byla schopná najít. ENOJY :)