Srpen 2015

Lea leaving Pilates

30. srpna 2015 v 8:06 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea svoje narozeniny začala cvičením. Jak jinak :) Byla vyfocena, když odcházela z hodiny pilates. Na fotkách můžete vidět jejího přítele Matta, tak i jejího tatínka :)

image host image host image host image host image host
Candids >> 2015 >> Lea leaving Pilates - August 29, 2015 [10x]

Také jsem doplnila několik dlaších fotek ze sociálních sítí. Na prvních je Lea před natáčením Scream Queens, další dvě jsou potom z hodiny pilates a poslední fotku přidala na instagram Becca Tobin, když přála Lee a jedné své kamarádce k narozeninám :)

image host image host image host image host image host

HAPPY BIRTHDAY OUR QUEEN

29. srpna 2015 v 7:44 | bitchsimcababy

Dnes je veledůležitý den, jelikož jeden úúúúúúúúúžasný človíček slaví 29.narozeniny!!!! Ano, správně, je to naše Lea!!!! Páni, ten rok vždycky tak rychle uteče a já už ani nevím, co mám všechno psát a přát jí, protože Lea už snad má vše a nemůže být víc šťastnější. Daří se jí v kariéře, v hudbě, má úžasného přítele, milující rodinu a přátele. Jediné, co jí můžu popřát je to, aby tohle všechno měla i další rok a další rok a další rok a tak dále :)

P.S. nezapomeňte popřát Lee na twitteru, facebooku a všemožně na sociálních sítí, aby viděla, jak její fanoušci na ni v tento den myslí! :-)


Flare Magazine | Behind the Scene

28. srpna 2015 v 8:26 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea včera na celou hodinu převzala instagram časopisu Flare a přidávala fotky z jejího focení. Jsou opravdu povedené, takže se určitě na všechny podívejte :)
Také se můžete podívat i na video, které Lea přidala ZDE

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

FLARE October 2015: On Set With Lea Michele

27. srpna 2015 v 22:44 | bitchsimcababy |  Videos
Také se ještě stihlo objevit video z focení pro časopis Flare. Lea je tam tak krásná :-)


Chapter 4: For the Love of Food | part 2

27. srpna 2015 v 19:31 | bitchsimcababy |  Brunette Ambition >> Chapters
DEN 2

SNÍDANĚ:

"Míchaná tofíčka" + Ezekiel toust

Ingredience:
1 balíček tofu v kostce
půl čajové lžičky soli (nebo dle vlastní chuti)
půl čajové lžičky černého pepře (nebo dle vlastní chuti)
2 plátky rýžového sýru
2 Ezekiel tousty
2 lžíce salsy čtvrt avokáda nakrájeného na plátky
Postup:
1. Nechte pánvičku zahřát na středně vyšší teplotu.
2. Nahrubo rozmačkejte tofu vidličkou a dejte na pánev.
3. Osolte, opepřete, přidejte sýr a vařečkou rozmíchejte.
4. Nechte vařit asi 3 minuty, nebo dokud se sýr zcela nerozteče.
5. Vzniklou hmotu namažeme na Ezekiel tousty, navrch položíme avokádo a nakonec salsu.

Chapter 4: For the Love of Food | part 1

27. srpna 2015 v 18:49 | bitchsimcababy |  Brunette Ambition >> Chapters
"Jsem bageta na talíři plném cibulových kroužků!" - FANNY BRICE, FUNNY GIRL

Moje maminka mě vždy učila brát ohledy na své tělo - to totiž máte jen jedno a proto byste se o něj měli starat, jak nejlépe dovedete. Vzala jsem to vážně k srdci: mé tělo není žádná popelnice, proto jsem do sebe nikdy necpala jen tak něco, naopak se vždy snažím jíst jen to nejlepší možné jídlo. Navíc, správné palivo je zdrojem energie, kterou nezbytně potřebuji, abych byla ve své práci dobrá. Abych se vyhla tomu, uchýlit se k nějakým zlozvykům, ani v dětství jsem nikdy neměla nic z fast foodu. Naopak, jako každá tradiční italská rodina, vždycky jsme vařili všichni společně. Jídlo bylo u nás to hlavní téma: lásku jsme si dokazovali nad mísou zapečených těstovin. Tolik mých nejmilejších vzpomínek na doby, kdy jsem vyrůstala, pochází od našeho jídelního stolu! Zároveň je to také místo, které mě přesvědčilo, že jídlo může být zdravé a současně vynikající a kdykoliv dokáže navodit slavnostní atmosféru. Jednoduše řečeno, miluji jídlo! Jak by Vám mohli moji přátelé vyprávět, jsem člověk, který rád mluví o tom, co všechno už dneska snědl, kam můžeme zajít na večeři a o všem možným, co bychom si mohli objednat a sníst. Jídlo zkrátka zbožňuju!
Protože to je to, co mě udržuje na nahou a cítím se díky tomu dobře, vždy jsem tvrdě dřela, abych měla dobrou perspektivu. Důležité je, umět se krotit, a s tím souvisí, že si pak jednou za čas můžete dopřát něco navíc. Jsou prostě dny, kdy si potřebuju sednout k telce a sníst celou pizzu najednou. Jelikož se většinou snažím přes týden jíst správně, nemusím si pak takové chvilky vyčítat. Popravdě, téměř pravidelně si ze soboty nebo neděle udělám den, kdy zkrátka neřeším, co je správné a co ne. A tyto dny miluju, protože je to skutečný prožitek, a ne žádné lámání si hlavy nad tím, jestli si tím neškodím. Zdá se to pak být mnohem výjimečnější, než kdybych si takto dopřávala každý den.

FLARE MAGAZINE | Photoshoot

27. srpna 2015 v 17:37 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jeden den si dám oddych od blogu a hned takové fotky!!! To je jak naschvál! :D Konečně se objevil jeden z prvních shootů, které LEa tento rok nafotila. Tento speciálně je pro kanadský časopis Flare, pro který už jednou shoot fotila. K těm fotkám prostě nemám slov. Lea je na nich tak nádherná a dokonalá!!!! No řekněte sami :-)

image host image host image host image host image host
Photoshoots >> 2015 >> Flare [5x]

Objevila se nám i obálka říjnového vydání časopisu Flare :-)

image host
Magazine Scans >> 2015 >> Flare Magazine [1x]

Brunette Ambition | SCANS - Chapters 2, 3, 4

26. srpna 2015 v 17:27 | bitchsimcababy |  Brunette Ambition >> Scans

Dnešní odpoledne jsem zasvětila skenování. Jelikož jsem měla naskenovanou pouze první kapitolu Brunette Ambition a vydání Leiné druhé knížky se blíží, musela jsem si torchu pohnout. Ono se to nezdá, ale zabírá to strašně moc času, takže jsem naskenovala pouze druhou, třetí a čtvrtou kapitolu. Druhá a třetí kapitola je už přeložená TADY a TADY.
Překladu čtvrté kapitoly se na blogu dočkáte už zítra, ale pro dnešek hodím pouze scany :)

image host image host image host image host image host
Projects >> Brunette Ambition >> Scans >> Chapter 4: For the Love of Food [27x]
Projects >> Brunette Ambition >> Scans >> Chapter 3: Self-Care 101 [15x]
Projects >> Brunette Ambition >> Scans >> Chapter 2: The Biz [19x]

Lea and Matthew at LAX - August 25, 2015

26. srpna 2015 v 8:53 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Opět tu mám nějaké nové fotky Lei a Matta. Včera byli vyfoceni na letišti LAX v Los Angeles. Bohužel nevím, kam cestovali. Jestli zpátky do New Orleans na natáčení a nebo třeba někam na dovolenou. Každopádně jim to moc slušelo :)

image host image host image host image host image host

LEA MICHELE AND ‘GLEE’ PRODUCERS ON MOVING ON TO ‘SCREAM QUEENS’

25. srpna 2015 v 11:43 | bitchsimcababy |  Interviews

Přeložila jsem pro vás rozhovor s Leou, Ryanem Murphym a Bradem Falchukem. Mluví jak o Scream Queens, ale hlavně o tom, jak téžké bylo říct sbohem seriálu Glee a také mluví o Corym :)

"Scream Queens" se znovushledal s hvězdou Leou Michele a triumfálními tvůrci - Ryanem Murphym, Bradem Falchukem a Ianem Brennanem. A zatímco jim stále chybí Cory Monteith, skok do seriálu Scream Queens byl pro ně opravdový dar. Tady, ve Variety se otevřeli o loučení s Glee a "stěhování" se do Scream Queens.

Hvězda Lea Michele o tom, jak těžké se bylo rozloučit se seriálem "Glee"
Bylo to velmi těžké. Ale byla jsem velmi vděčná, že vím, že jsem se nemusela rozloučit s Ryanem, Bradem, Ianem a celou naší crew. Tak moc jsem milovala Glee. Strašně mi chybí Rachel Berry. Právě teď bychom začínali naši sedmou sérii. Ale myslím, že jsem se dostala k bodu, kdy jsme byla hrdá na práci, kterou jsem udělala a cítila jsem se velmi spokojená. Byla jsem tak šťaštná, jak byli schopni zakončit příběh. Nicítím, že bych si přála, aby mohla ještě zpívat tamtu písničku a tancovat tenhle tanec. Udělala jsem to všechno. To bya poslední píseň v seriálu: "I did it all." We did it all."

Výkonný producent Ryan Murphy o tom, jak mu seriál "Scream Queens" opět pomohl najít radost
Ta věc s Corym byla velmi temná a destabilizující. Nemyslím si ,že bych si to dostatečně uvědomil, jak těžké to bylo, dokud Glee neskončilo. Miluju, když vidím Leu šťastnou. Jako kdybych se i já znovu začal smát. Brad, Ian a já jsem si prošli temným obdobím a já citím ,že tohle je radostná zkušenost, prosotže strašně moc milujeme obsazení a celý příběh. Připomíná mi to hodně šťastných začátků. Nedávno jsem si hrál se svými dvěma syny. Koupil jsem jim CD instrumentálních říkadel a na řadu zrovna přišlo "Don't Stop Believing". Opravdu jsem cítil Coryho v místnosti. Jsem si jistý, že budu mít vždycky smutek ve svém životě. Myslím si ,že v něm bylo tolik možností. Ale tento seriál vypadá jako šťastná věc, která přijde po něčem smutném, protože si tolik užíváme dělat ten seriál. Celý den se smějeme vtipům Iana Brennana. JE to dobrý pocit být opět v tomto prostředí.

Výkonný producent Brad Falchuk o tom, zda byl připraven na konec "Glee"
Myslím si, že je to jako absolvování střední školy. Jsi ohledně toho trochu smutný, ale přitom i v pohodě, OK, je čas jít. V dokonalém světe by měla tato show 50 nebo 60 epizod, o které jsme mluvili ve 3 sériích příběhů a maturování a tím bychom skončili. Ale takhle to nefunguje. Myslím si, že když Cory zemřel - všichni z nás něco ztratili. Vím, že já rozhodně. On byl mým přístupovým bodem k této show, ale obecně si myslím, že vlastně byl takovým to bodem pro každého z nás v seriálu. Protože on byl ten kluk, který se mohl podívat na všechnu tu šílenost v tomto světě a podivnost a být jako: Cože? Ale ne že by to soudil, jen tím byl zmatený. Miloval jsem ho moc a miloval strašně moc psát jeho postavu. Chybí mi oba dva.