Září 2015

Lea on the set of Scream Queens

30. září 2015 v 22:28 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jen co jsem přišla z večerního cvičení, objevila se hromada nových fotek ze Scream Queens :) Mám moc radost! Na prvních fotkách je Leuš s Emmou Roberts během natáčení. Ty dvě mám prostě hrozně ráda a jak jsou velké kamarádky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Scream Queens >> 1.season >> On the Set >> Lea on the set of Scream Queens - September 29, 2015 [11x]

Také se objevily fotky z následujících dvou epizod, které náš čekají. První fotky jsou ze 4.epizody, která ponese název "Haunted House". Další fotky jsou z 5.epizody, která se bude jmenovat "Pumpkin Patch".

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Scream Queens >> 1.season >> Episode Stills >> 1x04 Hauted House [11x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Scream Queens >> 1.season >> Episode Stills >> 1x05 Pumpkin Patch [5x]

Scream Queens 1x04 Promo "Haunted House"

30. září 2015 v 21:42 | bitchsimcababy |  1.season >> Promo
Nové promo ke čtvrté epizodě Scream Queens, na kterou se opět můžeme těšit příští týden :)


Scream Queens | NEW PROMO PICTURE

30. září 2015 v 8:17 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Dnes tu mám pro vás novou várku fotek jenom ze Scream Queens. Pokud jste ještě neviděli dnešní díl, tak některé fotky budou tak trochu maličký spoiler, jelikož naše Lea budeme mít v seriálu přeměnu. K tomu se objevila i jedna nová promo fotka, na které je jako Chanel 6 :)

image host
Scream Queens >> 1.season >> Promotional Images [2x + 1 new]

Objevily se dvě nové fotky ze třetí epizody Scream Queens.

image host image host
Scream Queens >> 1.season >> Episode Stills >> 1x03 Chainsaw [2x + 2 new]

Také přibylo pár osobních fotek. První fotka je ještě ze dne, kdy Lea měla autogramiádu v LA. Po ní si šla vyzvednout do obchodu a iphone 6 (který drží na fotce) :) Zbytek fotek už je jen z natáčení Scream Queens :)

image host image host image host image host image host

Scream Queens | 1x03 download & online

30. září 2015 v 8:01 | bitchsimcababy |  1. season >> Download


Sledovanost: 3 460 000

Scream Queens: What's in store for the rest of the season?

28. září 2015 v 19:53 | bitchsimcababy |  SQ / News & Spoilers

Přeložila jsem pro vás rozhovor s Ryanem Murphym a Bradem Falchukem pro Entertainment Weekly, kde se dozvíte pár nových informací ohledně postav a příběhu v seriálu Scream Queens. :)

Pokud jste minulý týden viděli premiéru seriálu Scream Queens na stanici FOX, víte, že je to divoká jízda a bude možná ještě šílenější. Pro začátek, ústřední záhada je mnohem více propracovanější než jen se snažit zjistit indetitu Red Devila.
"Je to velký komplikovaný gotický příběh, který se odehrává od dítětě ve vaně a kdo vlastně to dítě ve vaně zachárníl. " prozdrail EW Ryan Murphy. Je to o dvacetileté pomstě, která byla naplánována a to vše se chystá tento rok na Kappu. Stejně jako v American Horror Story i zde bude mnoho stop, kterych si vsimnou ti nejvernejsi divaci. Navrhujeme to tak, že když se všechno odhalí, nebudete potřebovat příliš mnoho vysvětlení. " dodává Brad Falchuk.

Brzy nás čeká velká Díkuvzdání epizoda, ve které se dozvíme více o postavách. Jednou z hlavních sekvencí bude sledování rodiny Chada Radwella při Díkuvzdání, kde se setkáme s hostující hvězdou Chadem Michaelem Murrayem a Patrickem Schwarzeneggerem, kteří budou hrát jeho sourozence, Thada a Brada. "Radwellovo Díkuvzdání je v podstatě největší Díkuvzdání v zemi."
"Když už mluvíme o Chadovi (Glen Powell), tak se ukáže také to, že měl vztah ja s Dean Munch (Jamei Lee Curtis), tak také s Denise Hemphill (Niecy Nash)" říká Ryan Murphy. Obě mají scénu, kde si dávají high five a porovnávají si poznámky o něm."

Hester (Lea Michele) je také spojena s Chadem skrz její lásku k mrtvým věcem a bude to čím dál tím víc ještě divnější. "Zjistíme, že svůj první orgasmus měla v pohřebním ústavě. Takže Hester zjistí ,že Chad také trpí tímto syndromem a oba to spojí dohromady."

Také v určitém okamžije se setkáte s matkou Chanel Oberlin (Emma Roberts). "Zjistíte, že její matka je příšerná alkoholička, která ji zapomíná pozvat domů na rodinné prázdniny a vlastně si ani nepamatuje její jméno."

"Epické odhalení vraha(ů) nastane až ve finále což nám připraví i půdu a novou lokaci, pokud se 2.série stane."

You First book signing at the Garden District Book Shop in New Orleans

27. září 2015 v 15:34 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Včera měla Lea další autogramiádu, kterou tentokrát pořáda v New Orleans v knihkupectví Garden District. Bohužel ještě se neobjevily žádné kvalitní fotky. Na tumblr jsem posbírala několik fotek fanoušků, abyste alespoň mohli vidět, jak Lea tnetokrát vypadala. Každopádně doufám, že fotky se objeví co nejdřív :-)

image host image host image host image host image host

Scream Queens | 1x01,02 || recenze & diskuze

26. září 2015 v 15:59 | bitchsimcababy |  Diskuze

Takže rozhodla jsem se zavést téma diskuze, u kterého si snad popovídáme nad novým seriálem Scream Queens a jednotlivými díly. Já už jsem oba dva díly viděla (první díl dokonce dvakrát, jelikož jsem ho chtěla vidět i s titulky). Budu moc ráda, když napíšete své vlastní dojmy. Pokud někdo ještě seriály neviděl a nechce nic znát dopředu, tak ať dá pozor na spoiler v tomto článku! :)

You First book signing at the Barnes & Noble in Los Angeles, CA

26. září 2015 v 6:15 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Nemohla jsem to vydržet a dnes ráno jsem si přivstala, abych vám co nejdříve dala menší info k první autogramiádě knížky "You First". První autogramiáda se konala v knihkupectví Barnes & Noble v Los Angeles. Příliš fotek zatím není, ale do galerie jsem přidala fotky ze snapchatu a dvě fotky velmi kvalitní. Strašně se mi líbil Lein outfit. Čistě jednoduchý. K tomu měla rozpuštěné vlasy. No vypadala překrásně :)
Pro tento den se Lea na sociální sítit spojila s časopisem Cosmopolitan a během autogramiády, přidávala fotky na jejich Snapchat. Také přidala dvě videa, jedno na snapchat časopisu Cosmopolitan ZDE, a jeden na svůj účet ZDE.

image host image host image host image host image host

EDIT: Do galerie jsem přidala hromadu nových fotek z autogramiády. Doufám, že se vám líbí! :)

image host image host image host image host image host


LEA MICHELE ON SCREAM QUEENS: 'I THINK THE KILLER IS A GIRL': INTERVIEW | EW.COM

25. září 2015 v 19:28 | bitchsimcababy |  Interviews

Mám tu pro vás přeložený rozhovor s Leou pro Entertainment Weekly :)

ENTERTAINMENT WEEKLY: Toto je opak Rachel. Je to výzva?
LEA MICHELE: Upřímně, když mi byla tahle role nabídnuta, nic jsem netušila. Ale já jsem Ryanovi bezvýhradně věřila, že by dokázal vytvořit pro mě něco, co bude tou nejúžasnější příležitostí ukázat lidem jinou stránku a barvu. První a jedinou věcí, kterou mi o tomto projektu řekl, bylo "Neck brace".A já jsem byla jako "Dobře, myslím, že není žádný lepší způsob jak ukázat lidem něco úplně odlišného od Rachel Berry než neck brace."
Jde o to, že jsem strašně moc vděčná za tuto postavu. Je to příležitost ukázat lidem zcela jinou stránku. Myslím si ,že existuje určitý problém s tím, když jste součástí nějaké show 7 let, stanete se takovou kultovní postavou a pak vás čeká přechod úplně na něco jiného. Nedokážu si představit lepší způsob, jak ukázat lidem moji odlišnou stránku, než když hraju Hester.

ENTERNATINMENT WEEKLY: Hester čeká přeměna ve 3.epizodě. Chtěla jsi tu přeměnu?
LEA MICHELE: Já jsem nic nevěděla o této přeměně. Ale musím říct, že znám Ryana Murphyho velmi dobře a na světě neexistuje nic víc co miluje, než dobrá přeměna. ALe řeknu vám, že Neck Brace se vrátí.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Slyšel jsem, že se neck brace vrátí!
LEA MICHELE: Je to tak, vrátí se. Když jsem otevřela scénář, byla jako jako "Cože? Promiňte?" Ale hraje to důležitou roli v jeho návratu, takže uvidíte.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Bylo mi řečeno, že Chad a Hester budou mít spolu vztah, protože oba se rádi setkávají s mrtvými věcmi.
LEA MICHELE: Rozhodně si myslím, že si ten vtah vynutí. Ona to dělá tka nějak nemožně. Nemohu vám říct o spoustě věcí, které musím říkat v show. V noci vždycky píšu Bradovi a Ryanovi a úplně "Uh, vážně? To si jako ze mě kluci děláte srandu?" Ale miluju to. Opravdu. Myslím si, že tohle je neuvěřitelná show. Je tak chytrá. Je tak legrační.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Ona (Hester) je zvláštní.
LEA MICHELE: One je super děsivá. Ale vždycky na konci dne, co na nic mám opravdu ráda, tak je to, že je super posedlá Chadem, jako vážně na 100%. Bude tu taková skvělá dějová linka, která nám přinese to ,že Emma a já budeme více spolu a budeme tlačit v jistém smyslu stranou a nás holky to přivede dohromady. Další den jsem četla scénář a pak jsem napsala Ryanovi "Tahle dívčí síla je vážně silná."On je tak dobrý, že dokáže být legrační, ale snaž íse také ukázat skutečné poselství. A to je to, co jsme dělali celou dobu v Glee. Myslím si, že tady to je všechno o těch dívkách. A proto si myslím, že vrahem je dívka.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Zajímavé. Billy Lourd, která hraje Chanel číslo 3 si myslí, že vrahem jsi ty.
LEA MICHELE: Každý si myslí, že jsem to já. Někdy si to už myslím taky.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Nikdo z vás neví, kdo je vrahem a taky nevíte, kdo v další umře, dokud si prvně nepřečtete scénář. Je to tak?
LEA MICHELE: Já opravdu nevím, co se bude dít a nevám ráda nesrovnalosti. Celou dobu píšu Ryanovi. Dostanu scénář a on mi potom napíše "Díky bohu, že jsi nezemřela, KRÁLOVNO." A já pak "Jo, díky Bohu, Ryane, okay? Protože my všichni víme, co by se stalo, kdyby zemřela. Strašila bych tě - každý den. Každé ráno bych zvonil na tvůj zvonek." Nechci umřít.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Takže bys byla ve 2. sérii, i přesto ,že bys byla mrtvá?
LEA MICHELE: SAmozřejmě. Vratím se jako duch a budu duch Hester.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Ryan říkal, že je velmi šťastný a nadšený, že se směješ každý den a také rozesmíváš lidi. Měla jsi pár těžkých let a Glee byl opravdu silný zážitek. Cítíš se tu více "odlehčena"?
LEA MICHELE: Na 100%. Absolutně. A že to nemá nic dočinění s minulostí - právě proto je to tak zábavné a legrační. Je to opravdu komedie. A když Ryan ke mně přišel s tímto projektem, řekl pouze to ,že jsme rodina a že se nechce rozloučit, takže pojďme pokračovat ve společné spolupráci.

Ryan Murphy: Behind the Screams with Lea and Emma

25. září 2015 v 8:16 | bitchsimcababy |  SQ Videos
Konečně se objevila kvalitní videa z rozhovoru Ryana Murphyho, Emmy Roberts a Lei. Rozhovor se konal u Ryana doma, kde obě dvě zpovídal o seriálu Scream Queens. Lea byla strašně zlatá, hlavně se mi líbila její reakce na to, jak lidi přezdívají Emmu a Leu - LEMMA :D Celý rozhovor je rozdělen do čtyř částí :)