Prosinec 2015

Christmas Day with Lea

26. prosince 2015 v 11:58 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)

Dnes tu přidám i nové osobní fotky (instagram, twitter). Objevilo se jich dohromady 6, ale všechny jsou strašně pěkné. Na prvních dvou Lea ještě narychlo na štědrý den nakupovala dárky. Udělala si dvě selfíčka ve Swith Boutique, který patří její kamarádce. Lea si tam koupila nový řetízek, který jde lépe vidět na té druhé fotce než té černobílé :)
Ostatní fotky už jsou krásně vánoční. Lea zveřejnila na instagramu takový pohled do minulosti na Vánoce, když ještě byla malá. No nebyla rozkošná? :) Poslední dvě fotky už jsou z přítomnosti, Lea ukázala štědrovečerní večeři a nebo krásné fotky s Matthewem. No nejsou dokonalí? :)

image host image host image host image host image host
image host

Lea and Matthew out to lunch

26. prosince 2015 v 11:39 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Konečně jsem se dokopala k tomu, abych sem nahrála nové fotky! Lea byla 22.prosince se svým přítelem na jídle. Objevilo se celkem hodně fotek, takže se určitě koukněte. Oni jsou spolu strašně cute :)

image host image host image host image host image host

Také se dnes objevila další nová fotka pro kampaň ActuallySheCan :)

image host
Photoshoots >> 2015 >> ActuallySheCan [6 + 1 new]

#ActuallySheCan Campaign | LESS AND MORE photos

22. prosince 2015 v 10:19 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Konečně se objevily nové fotky z kampaně #ActuallySheCan, pro kterou Lea nedávno fotila nové fotky. Zatím se objevily 2 nové fotky, ale doufám, že jich bude víc! Tentokrát se zaměřuje na less and more (míň a víc).

image host image host
Photoshoots >> 2015 >> #ActuallySheCan [4x + 2 new]

Lea will be at People's Choice Awards 2016

21. prosince 2015 v 20:58 | bitchsimcababy |  News

Jako každý rok nás čeká vyhlašování vítěze na People's Choice Awards. Hlasování už skončilo, ale mám pro informaci, že Lea se ze začátku příštího roku zúčastní této akce. Vyhlašování výsledků proběhne 6.ledna 2016 a celý přenos bude uvádět její bývalá kolegyně z Glee Jane Lynch :)
Lea byla tento rok nominovaná vFavorite Actress in a new TV series. Společně s ní byly nominované i Emma Roberts a Jamie Lee Curtis ze Scream Queens. Uvidíme, jestli nám Lea vyhraje. Popravdě, já bych nejradši, aby to vyhrály všechny tři :D

Layout 1.8

21. prosince 2015 v 18:53 | bitchsimcababy |  Past Layouts
MADE BY: Naya Monteith

Moji milí! Takový menší vánoční dárek pro všechny na tomto blogu je nový design! Udělala ho opět skvělá Naya, u které jsem teď i ve wardrobe! Takže ještě jednou děkuji! Jak vidíte, layout se stylizován do takových chladnějších barev, trošku, aby to navodilo vánoční atmosféru a když už nejsou sněhové vločky venku napadané, tak je najdete alespoň tady :D Na layout jsme vybrala nejnovější fotky ze shootu pro Women's Health magazín. Doufám, že se vám tento layout líbí, protože mně ohromně! :)

GALLERY UPDATE 3

21. prosince 2015 v 18:30 | bitchsimcababy |  Gallery Update
Krásné vánoční prázdniny všem! To je zase dlouhá doba, co jsem tu nebyla! Bohužel, ve škole jsem toho měla plno, ale teď přes Vánoce tu hodlám být co nejvíc! Pokud někdo sledujete i moji facebookovou stránku, tak tam jsem o něco víc aktivnější a od včerejšího dne odpočítávám dny do Vánoc s vánočními písničkami Glee, takže se můžete kouknout. Jelikož se objevila celkem velká hromada fotek, tak se mi nechtěl dělat velký článek se spoustou fotek. Tudíž jsem hodím fotky z instagramu, které jsou nejkrásnější a potom jenom odkaz do galerie k novým fotkám, které se za posledních 14 dní objevily :)

Před týdnem se vdávala jedna z Leiných nejlepších kamarádek Stephanie. Takže jak můžeze vidět, fotky jsou ze svatby. Jsem moc ráda, že z toho svatebního víkendu objevilo tolik fotek. Určitě mi dáte za pravdu, že nejkrásnější fotky jsou s jejím přítele (hlavně ta první fotka) :). Také tu máme hromadné foto s nevěstou a nebo třeba Nikki Reed, která na svatbě byla také :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

GALLERY LINKS:

The Hollywood Reporter's Annual Women In Entertainment Breakfast

9. prosince 2015 v 19:47 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Dnes to tu mám na blogu trochu aktivnější, což už se delší dobu nestalo. Předchvílí se objevily nové fotky Lei! Právě teď se Lea účastní akce pořádané Hollywood Reporterem. Na sobě má krásné růžové šaty, které jí moc sluší. Strašně se mi líbí ty rozpuštěné vlasy k tomu a prostě vypadá jak princezna :)
V galerie je prozatím 7 fotek, ale během večera, určitě přidám další až se objeví :)

image host image host image host image host image host

Také mám pro vás další nové fotky z twitteru a instagramu. Většina z nich je z natáčení posledního dílu Scream Queens.

image host image host image host image host image host

WHO IS THE RED DEVIL KILLER?

9. prosince 2015 v 18:41 | bitchsimcababy |  SQ / News & Spoilers

Pro ty, kteří ještě neviděli poslední dva díly a nechtějí se dozvědět žádné spoilery, tak ať tento článek mírně přeskočí. Ti, kteří už finále viděli, těším se na vaše názory a dojmy :)

Scream Queens | 1x12,13 download & online

9. prosince 2015 v 8:40 | bitchsimcababy |  1. season >> Download

1x12 "Dorkus"

1X13 "The Final Girl(s)

Twitter News #265

8. prosince 2015 v 21:29 | bitchsimcababy |  Personal Photos (instragram, twitter)
Uffff, zítra nás čeká velké dovuhodinové finále. Ale než tak nastane, připravila jsem si por vás obrovitánskou várku nových twitter fotek!!! Takže se koukněte, co LEa všechno poslední dobou dělá! :)

LEA VE STUDIU NAHRÁVÁ SVÉ 2.ALBUM
image host image host image host

#ACTUALLYSHECAN - Lea se zapojila do nové kampaně, která oslavuje ženskou moc. Pro tuto reklamu fotila nové fotky a také točila reklamu :)
image host image host image host image host image host

FOTKY Z OSOBNÍHO ŽIVOTA - na oslavě se svýma kamarádkama, rychlochůze s Beccou Tobin, válení se doma se Sheilou a Leino stříhání! (nejroztomilejší fotka vůbec!) :)

image host image host image host image host image host

NATÁČENÍ SCREAM QUEENS
image host image host

LEA NATÁČELA ROZHOVORO PRO ENTERTAINMENT WEEKLY
image host image host image host image host image host