Únor 2016

EXCLUSIVE: Go Behind the Scenes of Lea Michele and Burt's Bees' Brand New Partnership

29. února 2016 v 9:14 | bitchsimcababy |  News
Od 8.března se značka Burt's Bees a Lea Michele spustí kampaň na burtsees.com. Tato iniciativa má zvýšit povědomí o poklesu počtu včel a opylovačů, ale také má pomoci při obnověě výživného stanoviště pro ně.


V kampani Lea stojí uprostřed "pole" lučního kvítím, díky kterým včely prosperují a které je ohroženo díky měnícímu se prostředí. "Myslím si, že toto je téma, o kterém hodně lidí neví. Já jsem chtěla lidem pomoci, aby se o této problematice více dozvěděli." - Lea Michele

Lea, která je "posedlá" balzámem na rty od této značky (růžový s grapefruitovou příchutí), je obzvláště nadšená ohledně této limitované edici k podpoře věci. Každý, který tento balzám zakoupí a použije hashtag #BringBackBees, nadace Burt's Bees společně s dalšími organizacemi zasadí 1000 semínek lučního kvítí.

VIDEO ZDE


24th Annual Elton John AIDS Foundation's Oscar Viewing Party

29. února 2016 v 8:30 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Konečně stíhám! Lea se včera zúčastnila akce, kterou už tradičně uspořádal Elton John a jeho nadace proti AIDS. Tato akce se vždy koná v době konání Oscarů (mimochodem, konečně nám vyhrál Leo prvního Oscara, jsem mooooc ráda). O této akci jsem už kdysi psala, že se jí Lea zúčastnila a tak se i stalo. Já osobně jsem byla úplně ohromená z fotek! Lee to strašně slušelo. Hlavně ty šaty, vypadala jako princezna :) Myslím, že jí ten single život snad prospívá ještě víc :)
Na sobě měla šaty od Pamelly Roland, šperky Lorraine Schwartz a boty Stuart Weitzman

image host image host image host image host image host

instagram & twitter {#008}

29. února 2016 v 6:17 | bitchsimcababy |  Personal Photos {2016}

Myslím, že tohle je největší hromada osobních fotek, co jsem kdy do jednoho příspěvku dávala :D Za těch pár dní se jich nastřídala opravdu hodně, takže se můžete kouknout jak na starší a nebo úplně nejnovější z příprav pořádanou na akci k Oscarům, které se Lea včera/dne zúčastnila :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

Lea at SoulCycle

29. února 2016 v 5:46 | bitchsimcababy |  Gallery Update

S menším zpožděním se konečně dokopávám k přidávání nových fotek. Jak jsem předtím říkala, že Lea ted moc novinek nemá, tak jsem to trochu zakřikla a fotky se nějak hrnou :D Minulý týden se Lea zúčastnila dvou akcí: Vanity Fair And FIAT Young Hollywood Celebration a Diane Von Furstenberg supports National Multiple Sclerosis Society Na fotky se můžete podívat, když kliknete na název té akce :)
Teď už k novým fotkám. Lea byla před dvěma dny vyfocena, jak odchází ze SoulCycle, kde byla i se svojí kamarádkou. Lea vypadá tak šťastně a to jsem moc ráda :)

image host image host image host image host image host
Candids >> 2016 >> Lea at SoulCycle - February 27, 2016 [20x]

Lea and Melanie out for lunch

23. února 2016 v 7:54 | bitchsimcababy |  Gallery Update

A to jak jsem psala o tom, že o Lee není mnoho novinek, tak se podívejme, už se objevují zase nové fotky :) Lea byla včera vyfocena, jak byla na obědě se svojí kamarádkou Melanie (na akce či shooty se stará o její make up :)).

image host image host image host image host image host

LEA & MATTHEW PAETZ BROKE UP...

22. února 2016 v 19:26 | bitchsimcababy |  News

Ano, nejspíš to tak vypadá. Lea a Matt se pravděpodobně rozešli. Asi před měsíce se psalo, že se Lea zasnoubila (ale vůbec to nebyla potvrzená informace). Dnes se objevila tato šokující věc. Nic není 100% jisté, ale pokud se i toto objevilo na důvěryhodné stránce o Lee, u které odebírám pravidelně novinky, tak je možné, že je to opravdu pravda.
Podle zdroju, se Lea a Matt rozešli někdy začátkem tohoto měsíce.
"Lea je obklopena svými přáteli, kteří se kolem ní shromáždili a podporují ji." řekl zdroj blízkého páru. "Vede si dobe. Zaměřila se na svoji práci, hudbu a její album. "

zdroj: people.com

Lea leaving Chateau Marmont

22. února 2016 v 19:12 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Konečně se objevily i nějaké nové fotky. Lea byla v sobotu vyfocena (ha, zrovna na moje narozeniny :D), jak odcházela z restaurace s Beccou Tobin a Emmou Roberts. Jsem ráda, že si všechny tři takhle vyšly a celkově mi připadají jako taková nerozlučná trojice :)

image host image host image host image host image host

O dva dny dříve byla Lea spatřena v západním Hollywoodu :)

image host image host image host image host

instagram & twitter {#007}

22. února 2016 v 18:59 | bitchsimcababy |  Personal Photos {2016}

Konečně jsem se po dlouhé době donutila sem zase přijít! Kolem Lei nebylo příliš mnoho novinek, spíše se ubjevovaly fotky z instagramu, ale dávat sem každý den po jedné fotce mi přišlo divný. Tak jsem si řekla, že až se jich víc nastřádá, pěkně je sem hodím. Nejen, že se objevily nové osobní fotky, ale také se těště na další fotky a na jednu dost špatnou zprávu :(
Co se týče osobních fotek, Lea má převážně fotky z jejího sportování. Ale taky můžete vidět z nahrávání jejího druhého alba a taky její krásné nové růžové křesílko :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

instagram & twitter {#006}

9. února 2016 v 10:55 | bitchsimcababy |  Personal Photos {2016}

Konečně jsem se dostala k doplnění věcí na blogu, který jsem už chtěla dávno přidat, ale nějak mi to opět nevyšlo. No naštěstí mám chvilku ve škole, takže to můžu vše doplnit. O víkendu si Lea užívala volno a relax v San Isidoru. Byla tam se svojí kamarádkou. Doufám, že to tam náramně užila a odpočinula si :) Poslední fotka je ze včerejšího dne, kdy se Lea a Matt dívala na Bachelors :)

image host image host image host image host image host

Exclusive: Lea Michele and Burt’s Bees Partner For an ‘Incredible’ Cause

9. února 2016 v 10:40 | bitchsimcababy |  News

Před pár dny Lea fotila nový shoot, který byl tajný! Konečně víme, proč tento shoot fotila plus se objevila už první fotka, kterou můžete vidět na obrázku. :) A teď k věci:
Lea Michele nepoužívá svůj hlas pouze ke zpívání. Lea se spojila s kosmetickou značkou Burt's Bee k zvýšení povědomí o tématu, které u nás rozvíří vody.
Přesné informace zatím zůstávají pod pokličkou, ale mluví se o tom, že Lea je velmi nadšená, že se přidala k tomuto partnerství: "Jsem opravdu šťastná, že pracuji s touto úžasnou značkou a přinesu povědomí o tématu hodně lidem, kteří o něm nevědí. Opravdu věřím, že máme podobné víry, takže toho partnerství je tak ekologické."
Lea už je dlouholetým fanouškem značky, jejich krémy na kůžičku u nehtů je přímo posedlá: "Mám ho u mé postele každou noc a dávám si ho na nehty každou noc jako blázen."
Kampaň oficiálně začne 8.března.