Duben 2016

Lea at Starbuck before Coachella

18. dubna 2016 v 20:41 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Ach krásné nové fotky! Lea byla včera vyfocena, když odcházela ze Starbuck ještě předtím, než zamířila na Coachellu. Ty fotky jsou skvělý a hlavně Lea je na nich překrásná! Strašně se mi líbí její šaty, které jsou od značky Fabletics! :)

image host image host image host image host

Coachella Valley Music and Arts Festival 2016 in Indio – Day 2

17. dubna 2016 v 19:28 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jak už jsem to trochu načla v předešlém příspěvku, tento víkend se konal hudební festival Coachella v Kalifornii. Lea se ho účastní snad každý rok a tento rok nebyl výjimkou. Společně s ní se na festivalu objevila její kamarádka Becca Tobin. Já osobně Coachellu miluju (teda nidky jsem tam nebyla, ale jednou bych strašně chtěla) :) Vždycky se těším, jak budou všechy celebrity oblečené a Lee to prostě opět strašně slušelo. Měla na sobě černé šortky s černým topem plus mikinu. Hrozně se mi líbily její copánky, byla strašně krásná :)

image host image host image host image host

instagram & twitter {#012}

17. dubna 2016 v 19:12 | bitchsimcababy |  Personal Photos {2016}

Pffff já to tu teda zanedbávám! Je to hanba no :( Nicméně mám tu pro vás fotky za posledních 14 dnů, které se objevily buď na instagramu nebo snapchatu. Všechny jsou vážně skvělé, Lea hodně času trávila v New Yorku, takže hodně fotek je právě odtud. Tento víkend je ve znamení Coachelly, takže několik osobních fotek tu mám pro vás taky :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

27th Annual GLAAD Media Awards

3. dubna 2016 v 12:01 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Druhá akce, o které jsem se už v předcozích příspěvcích zmiňovala je ze včerejšího/dnešního dne. Lea se zúčastnila GLAAD Media Awards, kdy se oceňují média za jejich správné, přesné a komplexní reprezentaci lesbické, gay a bisexuální komunity a problémy, které ovlivňují jejich život. Měla na sobě krásné bílé šaty, jako princezna. Opravdu jí to strašně moc slušelo, prostě kráska :) Lea se na této akci potkala napríklad s Keke Palmer nebo svým bývalým Glee kolegou, Harry Shum Jr. :)

image host image host image host image host
Public Appearances >> 2016 >> 27th Annual GLAAD Media Awards - April 2, 2016 [30x]


instagram & twitter {#011}

3. dubna 2016 v 11:38 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Předposlední várka fotek z dnešního dne! Zase jsem trochu čekala až se osobních fotek objevily trošku víc, ale že se jich teda objevilo! Hlavně tomu napomohla právě druhá akce, o které se zachvíli rozepíšu. Můžete vidět Leu v nahrávacím studiu, na hodině SoulCyclu nebo z GLAAD Awards :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

NEWS | Scream Queens | 2. season | part 1

3. dubna 2016 v 11:22 | bitchsimcababy |  SQ / News & Spoilers

K tomuto jsem se už chtěla dostat tak před 3 týdny, ale pořád jsem to odkládala. Hlavně jsem nenašla čas na přeložení všech informací, které zazněly na PaleyFestu o seriálu Scream Queens. Proto chci poděkovat facebookové stránce Scream Queens CZ/SK, kteří v tomto byli rychlejší. Určitě je na facebooku odebírejte, mají o seriálu větší přehled a určitě nejsou tak pozadu jako já! :D
No a co jsme se všechno o 2.sérii dozvěděli o jednotlivých postavách?

CHANEL OBERLIN - Po té co se Chanel 'zotaví', rozhodne se opustiti léčebnu a začít znovu, tentokrát v nemocnici kde se rozhodne studovat medicínu. Taky bude jedna z těch které čeká nový vztah, i když producenti zdůrazdnili že rozhodnutí Chanel nikdy nemůžeme brát vážně. Stále je tu šance s Chadem.
ZAYDAY WILLIAMS - Zayday odmaturuje o dva roky dřív než obyčejní studenti a půjde společně s děkankou do nemocnice, kde bude studovat medicínu aby se stala doktorkou. A ano, opět bude první na listu podezřelých Denise Hemphill. grin emoticon Také se spekuluje že by mohla být taky jedna z těch, které budou mít románek s jedním ze třech nových mužských postav.
HESTER ULRICH (CHANEL #6) - Hester se dozvídá o nemocnici děkanky Munch a taky o propuštění Chanel z léčebny, přesouvá se tedy do nemocnice, podle ní za 'zábavou'. Takže můžeme čekat nové naschvály které Hester provede ostatním. Producenti také potvrdili možný románek Hester s novým vrahem který bude v nemocnici. Brad Falchuk a Ryan Murphy potvrdili že 'HESTER TENTO ROK NEBUDE VRAHEM V NEMOCNICI' a taky nevyvrátili možný návrat 'rudého ďábla' (ale ne na celou sérii, rudý ďábel by se vrátil maximálně tak na 1-2 epizody).
DENISE HEMPHILL - Policajtka FBI Denise Hemphill, opět dostane dozor nad studenty, tentokrát v nemocnici kterou vlastní Dean Munch aby dostala kontrolu nad studenty a vyřešila kdo je tento rok novým vrahem.
DEAN MUNCH - Poté co Dean Munch opustí 'Wallace university', koupí nemocnici a stane se majitelem který bude dohlížet na nám již známé studenty, kteří začnou studovat medicínu.

Kdo vše je teda pro 2.sérii potvrzený? Emma Roberts, Lea Michele, Jamie Lee Curtis, Keke Palmer, Glen Powell, Abigail Breslin, Billie Lourd, Niecy Nash
Kdo se ve 2.sérii už neobjeví? Skyler Samuels (Grace) a Oliver Hudson (otec Grace).

Imagine Vince Camuto Launch Event

3. dubna 2016 v 11:04 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea se tento týden zúčastnila dvou akcí. První z nich byla akce s názvem Vince Camuto Launch Event. Šlo o jarní nabídku nových kousků oblečení od Vince Camuto, Michaela Starse nebo náhrdelníků od Maye Brenner. Moc fotek se neobjeivlo každopádně Lea byla úžasná! Na sobě mělo top ze Switch Boutique, který vede její velmi dobrá kamarádka. Na akci se objevila společně s Beccou Tobin a na fotkách ji můžete vidět i s misskou Olivií Cuplo (bývalá přítelkyně Nicka Jonase) :)

image host image host image host image host
Public Appearances >> 2016 >> Imagine Vince Camuto Launch Event - March 31, 2016 [7x]

Ve čtvrtek, 31.března, byla Lea vyfocena rovnou dvakrát. Poprvé, když odcházela ze cvičení SouCycle a druhé fotky jsou, když Lea přijížděla do Montage hotelu v Beverly Hills :)

image host image host image host image host

image host image host image host image host

Hamilton Pillow Talk with Lea and Groff

3. dubna 2016 v 10:36 | bitchsimcababy |  Videos
Dnes mám pro vááás stráááášně moc fotek, starých restů a novinek. Jako první tu mám pro vás video. Lea strávila několik dní v New Yorku se svým nejlepším kamarádem Jonathanem Groffem. Tak vzniklo i takovéto video, kdy Lea a Jon dělali blbosti a hlavně se jí Jonathan zeptal na 3 otázky: Jakou písničku by si zazpívala z muzikálu Hamilton (tam právě hraje Jonathan); Jaké bylo poslední jídlo, které snědla; Jaká je její oblíbená část lidského obličeje :D No rozhodně se na video podívejte, já se u něho strašně nasmála :)