Srpen 2016

Lea Michele heading to Gracias Madre restaurant in West Hollywood

3. srpna 2016 v 21:32 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Lea byla vyfocena, kdy mířila do restaurace Gracias Madre. Lea byla upět stylově oblečená. Tentokrát zvolila světlou barvu než její typickou černou. Každopádně byla moc krásná :)

image host image host image host image host image host

Dnes se objevily scany ze zářijového vydání Women's Health. Můžete si přečíst celý rozhovor (na který se ted už konečně chystám, jak jsem slíbila :D). Na druhém scanu můžete vidět i novou fotku,k teré ještě nebyla zveřejněna :)

image host image host image host image host
Magazine Scans >> 2016 >> Women's Health UK - September [4x]

Také se objevil nové fotk z instagramu. Na první fotce je Lea na SoulCyclu se svou instrukturkou. Během dneška Lea převzala instagram časopisu Wome's Health a přidávala několik fotek. Na poslední je fotce je svou kamarádkou Jennifer Switch, která dnes slaví narozeniny. GRATULUJI :)

image host image host image host image host image host

Byrdie Beauty | BTS

2. srpna 2016 v 18:15 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Včera Lea fotila nový shoot. Jedná se o kosmetickou značku Byrdie Beauty (pro tuto značku už fotila třeba Dianna Agron nebo Ashley Benson). Strašně se nemůžu dočkat a doufám, že se fotky objeví co nejdříve. Lea z focení přidala na sociální sítě 4 fotky.

image host image host image host image host

Další novinkou je ta, že ku příležitosti nového shootu, Lea zavedla live chat na svém facebooku. Na video se určitě podívejte. Nejdřívě Lea mluví o kosmetických tipech a dělá takové tour ve svojí kosmetické taštičce a co v ní všechno najdete. Pak už zodpovídala otázky fanoušků. Většina lidí se ptala na tour k jejímu novému albu, které b teda Lea ráda příští rok uskutečnila (doufám, že bude takové, jako k jejímu debutovému albu :D) + říkala, že už nové album má nahrané ve svém mobilu (tož mohla něco pustit :D). Dále mluvila například o svém oblíbeném nápoji ve Starbucks: jsou to zelený ledový čaj a nebo ledová káva (zmínila, že se snaží nepít kávu po dvanáctí hodině, protože se stává velmi hyperaktivní :D).
Ještě zmíním jednu informaci z videa a to, že tento shoot fotí Justin Coit. S Leou už několikrát spolupracoval, například nafotil fotky pro její knížku Brunette Ambition a You First nebo kampaň Burt's Bees :)


Personal Photos {#013}

1. srpna 2016 v 21:59 | bitchsimcababy |  Personal Photos {2016}

Dneska mě to nahrávání fotek po delší době baví :D Do galerie jsem nahrála pár nových osobních fotek. Můete vidět jak fotky z nahrávacího studia, z Teen Choice Awards a nebo i ukázku jedné fotk z nového shootu pro časopis Women'S Health.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

2016 Teen Choice Awards

1. srpna 2016 v 21:38 | bitchsimcababy |  Gallery Update

K těmto fotkám jsem se dostala až bohužel večer (ještě jednou děkuji Pay :-)). Lea včera se včera zúčastnila Teen Choice Awards. Na tuto akci chodí snad každý rok. I tento rok byla Lea nominovaná, ale bohužel ve své kategorii nezvítězila (ani seriál Scream Queens). Každopádně Lea se i tak objevila na podiu po boku Bethany Mota, kde společně vyhlašovali nejlepší seriálové drama, ve kterém zvítězil seriál Pretty Little Liars :)
Leuš opět nezklamala se svým outfitem, ve kterém vypadala dokonale :) Také se můžete kouknout na videa, jak na celý přenos ze show a nebo jenom na tu část, kde se objevila Lea :)

image host image host image host image host image host
Public Appearances >> 2016 >> Teen Choice Awards - July 31, 2016 [45x]

image host
Photoshoots >> 2016 >> TCA Photo Studio [1x]WOMEN'S HEALTH UK

1. srpna 2016 v 7:20 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Jsem moc ráda, že konečně stíhám a můžu s touto novinkou přijít "snad" jako první. Konečně se objevil jeden z nových shootů, který Lea fotila. Tento shoot je určen pro zářijové vydání časopisu Women's Health UK. Celý vydání je zaměřeno na nahotu a fotky jsou k tomu přizpůsobeny. Lea se v rozhovoru rozmluvila o nahotě a spokojenosti s vlastním tělem.
Tento shoot je zatím nejodvážnější, který Lea nafotila. Doufám, že se tu nenajdu zase nějací hateři, kteří budou říkat, jak mohla proboha toto nafotit.
Rozhovor budu překládat večer až přijdu z brigády a budu se ho sem snažit co nejdříve dát :)

image host image host image host image host
Photoshoots >> 2016 >> Women's Health UK - September [4x]