AN INTIMATE EVENING WITH LEA MICHELE | The Hotel Cafe in LA - January 23, 2017

24. ledna 2017 v 21:23 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Teď ta nejskvělejší zpráva ze všech! Už jsem to tu chtěla napsat dříve, ale nikdy jsem ten článek nedopsala. LEA POPRVÉ KONCERTOVALA! Je to tak! Konečně jsme se od vydání jejího prvního alba "Louder" dočkali mini koncertů. Prozatím má naplánováno tři koncerty: 2 v Los Angeles a 1 v New Yorku. Její první koncert se konal včera v Los Angeles. Lea představila jak nové písničky z druhého alba, tak zazpívala i pár písniček z prvního alba a také jednu písničku z Glee.
Já jsem strašně šťastná, že uspořádala tyto malé vystoupení. Není důležité, že nemá kdo ví jak velké a honosné koncerty, ale takéto malé, intomní Lee naprosto skvěle sednou a podle mě, jak pro ni, tak pro její fanoušky je to více intimní a osobnější.

image host image host image host image host image host

Seznam písní, které na koncertu zazněly: Cannonball, Battlefield, You're Mine, My Man, Make You Feel My Love, Glitter in the Air, Heavy Love (z nového alba), Run to You (z nového alba), Love is Alive (z nového alba), Getaway Car (z nového alba), Anything is Possible (z nového alba), Sentimental Memories (z nového alba)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 25. ledna 2017 v 9:35 | Reagovat

Když ona je na tom pódiu tak úžasná!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama