Gallery Update

Lea leaves Jennifer Klein’s Day of Indulgence

14. srpna 2017 v 8:24 | bitchsimcababy

Lea se včera zúčastnila párty, kterou jako každý rok pořádala filmová producentka Jennifer Klein. Z akce se bohužel žádné fotky neobjevily, jen když Lea z párty odcházela :)
Na instagramových fotkách můžete vidět, že se tam Lea potkala například se Shay Mitchell nebo Gal Gadot :)

image host image host image host image host image host

image host image host

AN INTIMATE EVENING WITH LEA MICHELE | The Hotel Cafe in LA - January 23, 2017

24. ledna 2017 v 21:23 | bitchsimcababy

Teď ta nejskvělejší zpráva ze všech! Už jsem to tu chtěla napsat dříve, ale nikdy jsem ten článek nedopsala. LEA POPRVÉ KONCERTOVALA! Je to tak! Konečně jsme se od vydání jejího prvního alba "Louder" dočkali mini koncertů. Prozatím má naplánováno tři koncerty: 2 v Los Angeles a 1 v New Yorku. Její první koncert se konal včera v Los Angeles. Lea představila jak nové písničky z druhého alba, tak zazpívala i pár písniček z prvního alba a také jednu písničku z Glee.
Já jsem strašně šťastná, že uspořádala tyto malé vystoupení. Není důležité, že nemá kdo ví jak velké a honosné koncerty, ale takéto malé, intomní Lee naprosto skvěle sednou a podle mě, jak pro ni, tak pro její fanoušky je to více intimní a osobnější.

image host image host image host image host image host

Seznam písní, které na koncertu zazněly: Cannonball, Battlefield, You're Mine, My Man, Make You Feel My Love, Glitter in the Air, Heavy Love (z nového alba), Run to You (z nového alba), Love is Alive (z nového alba), Getaway Car (z nového alba), Anything is Possible (z nového alba), Sentimental Memories (z nového alba)
Warner Bros. Pictures and InStyle Host 18th Annual Post-Golden Globes Party

9. ledna 2017 v 12:22 | bitchsimcababy

Lea se jako každý rok včera zúčastnila předávání Zlatých glóbů (respektive afterparty pořádanou časopisem InStyle). Na sobě měla šaty od Emanuela Lungara, boty Charlotte Olmpia, Sarah Potempa se jí postarala o vlasy (zkrátila jí ofinu) a Meredith Baraf se postarala o makeup.
Když jsem poprvé ty fotky viděla, říkala jsem si ,že je to snad poprvé, kdy se mi nelíbí její šaty. Protože i když se na tuto akci nosí dlouhé společenské šaty, tak jsem spíš doufala, že bude mít trochu výstřih a ne celý taková zakrytá :D Ale s postupem času mi ty šaty už nevadí, každopádně si myslím, že v předešlých letech měla na této akci lepší šaty.
Do galerie jsem zatím nahrála 16 fotek, možná že tam ještě nějaké přidám až se jich víc objeví. Doufám ale, že se co nejdřív objeví selfíčko, které fotil Derek Hough (jak vidíte na čtvrté obrázku) :-)
image host image host image host image host image host

Lea and Emma Roberts shopping at Barneys New York

7. ledna 2017 v 23:14 | bitchsimcababy

Další nové fotky jsou ze včerejšího dne, kdy byla opět nakupovat s Emmou Roberts. Ty dvě jsou prostě úžasné :)
image host image host image host image host image host

Lea and Emma Roberts out shopping

6. ledna 2017 v 20:35 | bitchsimcababy

První fotky v roce 2017! :-) Lea byla včera vyfocena, když byla nakupovat v západním Hollywoodu společně se svou kamarádkou Emmou Roberts. Oboum to moc slušelo, ale prostě Lea je Lea. Hlavně ten světlý kabátek je boží! :-)

image host image host image host image host image host

Entertainment Weekly's Popfest

31. října 2016 v 18:18 | bitchsimcababy

Včera se Lea zúčastnila POPfestu pořádáného Entertainment Weekly. Objevila se na panelu, který se jmenoval "Ryan Murphy and friends". Kromě Lei se na tomto panelu objevila například Emma Roberts nebo Jamie Lee Curtis.
Měla na sobě krásné tmavě modré šaty s vysokým rozparkem. Byly vážně nádherné a Lee prostě strašně slušely :)
image host image host image host image host image host
Public Appearances >> 2016 >> Entertainment Weekly's Popfest - October 30, 2016 [100x]

7th Annual amfAR Inspiration Gala

30. října 2016 v 20:15 | bitchsimcababy

Nejnovější fotky, které jsou z akce, která se konala před třemi dny. Lea se 27. října zůčastnila sedmého ročníku amfAR Inspiration Gala. Jako doprovod si Lea vzala svého stylistu a kamaráda Brada Goreskiho. Lea měla na sobě nádherné černé šaty Elie Saab a šperky Harry Winston.O makeup se jí postarala Kira Nasrat (pořád nemůžu z toho příjmení :D) a účes jí udělala Laura Polko.

image host image host image host image host image host
Public Appearances >> 2016 >> 7th Annual amfAR Inspiration Gala - October 27, 2016 [98x]

Shape Magazine Ultimate Fitness Event

30. října 2016 v 18:59 | bitchsimcababy

Konečně jsem se dostala k nahrání spousty nových fotek za posledních 14 dní. Jak možná víte, Lea nafotila nový shoot pro časopis SHAPE. Díky tomu se zúčastnila akce v New Yorku pořádanou tímto časopisem. Lea se tam setkala se svými fanoušky a také odpovídala na několik otázek, které se vám chystám přeložit.
Jak jinak se na tuto kaci obléct než sportovně. Lee to vážně seklo, celou dobu se usmívala jako sluníčko :) V galerii si můžete prohlédnout 100 fotek.

image host image host image host image host image host

7th Annual Veuve Clicquot Polo Classic

16. října 2016 v 12:32 | bitchsimcababy

Jsem ráda, že jsem se už dnes dostala k nějnověším fotkám z akce. Lea se včera zúčastnila sedmého ročníku Veuve Clicquot Polo Classic. Na akci šla se svojí kamarádkou Beccou Tobin a jejím přítelem Zachem Martinem. Samozřejmě na akci se potakala i s dalšími celebritami, kteří se akci zúčastnili. Například Jessica Alba, Vanessa Hudgens nebo americký plavec Nathan Adrian.
Lea měla na sobě krásné bílé šaty. Úplně ten outfit, který se na pólo hodí. Hlavně když jsem ty všechny fotky viděla, tak jsem si hned vzpomněla na Pretty Woman (tam se také byli podívat na polo, jestli vzpomínáte). :-)

image host image host image host image host image host

p e r s o n a l p h o t o s
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

Lea Michele heading to Gracias Madre restaurant in West Hollywood

3. srpna 2016 v 21:32 | bitchsimcababy

Lea byla vyfocena, kdy mířila do restaurace Gracias Madre. Lea byla upět stylově oblečená. Tentokrát zvolila světlou barvu než její typickou černou. Každopádně byla moc krásná :)

image host image host image host image host image host

Dnes se objevily scany ze zářijového vydání Women's Health. Můžete si přečíst celý rozhovor (na který se ted už konečně chystám, jak jsem slíbila :D). Na druhém scanu můžete vidět i novou fotku,k teré ještě nebyla zveřejněna :)

image host image host image host image host
Magazine Scans >> 2016 >> Women's Health UK - September [4x]

Také se objevil nové fotk z instagramu. Na první fotce je Lea na SoulCyclu se svou instrukturkou. Během dneška Lea převzala instagram časopisu Wome's Health a přidávala několik fotek. Na poslední je fotce je svou kamarádkou Jennifer Switch, která dnes slaví narozeniny. GRATULUJI :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama