Interviews

Lea Michele on Boyfriend Matthew Paetz: 'Cory Monteith Would Love Him Too'

5. ledna 2016 v 18:18 | bitchsimcababy
V jednom novém interview v rádiu ve Fempire Podcast se Lea rozhovořila o spoustě věcí. Popravdě jsem ten rozhovor ještě neposlouchala, ale na justjared byl menší výcuc toho, co Lea říkala o svém příteli Matthew Paetzovi. Pokud si chcete celý rozhovor poslechnout, klikněte ZDE (btw. Becca Tobin je jednou z moderátorek)

"Toto odvětví je opravdu těžké a jediný způsob, jak se přes něj dostat je vytvořit si opravdu pevný celek - a o to se snažíme už od prvního dne. Už jsme společně ustáli všechno, co se nám dostalo do cesty. Matt je tak skvělý muž, který by nikdy nedovolil, aby něco rozlousklo to naše malé jádro, které jsme si vytvořili. Je velmi ucitvý vůči osobě s kterou jsem byla a to je opět něco, co na něm tolik miluju. Opravdu vím, že Cory by ho miloval také."

The New Life of Lea Michele

16. října 2015 v 20:53 | bitchsimcababy
Přeložený článek pro Marie Claire!

V nahrávacím studiu v Západním Hollywoodu v Kalifornii, Lea Michele diskutuje nad rozpaky jejího druhého alba, ve které její tým věří. Za poslední měsíc, její skaldatel a vokální inženýr nahrával Leiné nové písničky s tím, v co Lea doufá a to, že toto album bude více úspěšnější¨počin než její první album "Louder", které obdrželo smíšené recenze a prodalo se celosvětově asi jen půl milionu kopií. Tot album - složené z klasických populárních písniček, které mělo nalákat mladistvé Glee publikum - nebylo to pravé Lea Michele album, jak nyní tvrdí.

Lea řekla, že neměla odvahu zastat se sebe došlo na jednání s producenty a hudebním nakladatelstvím. "Problém prvního nahrávání byl v tom, vysvětluje Lea, že když jsem nahrála písničku, tak jsem ji dostala zpět od produkce a znělo tu velmi odlišně. Pro umělce může být toto nepříjemné. To je důvod, proč si tohle album víc hlídám. Je to o zkušenostech, důvěře. Jsem si jistá, že je to jako - s dětmi? Poprvé v tom tak trochu lítáte. Říkáte si 'Doufám, že to s tímto dítětem nějak nepokazím.' Pak když máte dítě po druhé nejste tak zastrašeni, víte jak máte každou věc zvládnout....Tak i já mám jasnější vizi."

O tom, jak se posunula dál po smrti Coryho: Dostat se na druhou strane zabere hodně práce. Je to boj. Pokud to tak uděláte, najdete tam štěstí. Je pro mě důležité udržet v soukromí něco z toho, jak jsem se přes to dostala. Ale teď jsem tady, jsem v pořádku a jsem za to vlĺemi vděčná.

O jejím novém příteli: Matthew je dobrý kuchař. Jídlo bylo pro mě vždycky o lásce a spojení.

O jejím novém domě: Nový dům by mohl být trochu "baller" (tady jsem si fakt nevěděla s tím slovíčkem, jak o přeložit" :()

O své oblíbené části těla: Miluju svůj zadek. Je to působivé dílo.

O tom, být slavná: Všichni si myslí, že jste hvězda, ke které neustále padají růže k nohám. Ale tak to není. Musíte taky vydržet zasrané rány. Nyní mám svou půdu pod nohama...Mnohem víc si to uvědomuji. Jsem se sebou velmi spokojená.

Kterých 5 koncertů by chtěla Lea vidět: Adele, Kelly Clarkson, Barbra Streisand, znovu Bruna Marse a oldschoolový koncert s mými rodiči - Robert Plant, Jimmy Page a Led Zeppelin.

Kdo je první osobou, které voláš, když jsi šťastná: Můj táta. Se špatnými zprávami volám mé mámě.

Jaké nejlepší vlastnosti přinášíš do vztahu: Humor, péči, dávám vztah na první místo, neberu sebe příliš vážně.

WOMEN'S HEALTH | Interview

13. října 2015 v 21:37 | bitchsimcababy
Sice bych se měla učit a připravovat se na zítra do školy, ale prostě já nemohla odolat a musela jsem přeložit rozhovor pro časopis Women's Health, pro který Lea nafotila nový shoot. Doufám, že se vám bude líbit :)

Lea o tom, proč miluje psát si deník...
Deník byl pro mě vždy místo, kde jsem mohla napsát co jsem chtěla a nikdy jsem se za to nemusela stydět. Mohla jsem napsat věci, jako že mi lidé říkali, že nejsem dost hezká na to, abych mohla být v televizi nebo že jsem příliš etnická. Ale i přesto jsem si napsala, že se do televize dostanu, udělám album, a i přese všechno co mi všichni říkali, jsem to napsala. A opravdu se to stalo!

Lea o tom, že nikdy nekřičela ve Scream Queens...
Odmítám křičet v show...Ryan Murphy mě jednoho dne vzal do "budky" a já jsem mu řekla: "Zakřičím tak dvakrát a ty to potom budeš muset používat celou sérii", protože jsem zpěvačka a tehdy jsem tam byla s Arianou Grande a řekli, že nemůžeme křičet, tohle je náš dar. Takže nekřičím, oni to prostě dabují. Ale prý dělám dobré výrazy, když předstírám, že křičím.

Lea o tom, co jí drží v rovnováze...
Když jsem ve stresu, tak si myslím, že pro mě je nejlepší vést aktivní život. Bez ohledu na všechno okolo, pokud jdu třeba jen na pěkný výlet nebo si dám jen sklenici vína a jím dobré jídlo, tak to je pro mě vždy nejlepší lék.

Lea o tom, když bývá venku....
"Jsem si opravdu blízká s Beccou Tobin, která hrála se mnou v Glee a často spolu jdeme na pěší tůru. Na túry chodím tak čtyřikrát týdne. Miluju být venku. " Ovšem její kamarádku Becca není jediná, která dělá Leee společnosti. Nedávno vzala svého přítele Matthewa Paetze a pár dalších kamarádů, kteří jeli na wellness pobyt do Malibu, který zahrnoval čtyřdenní túru. "Ten pocit po prvním dni byl takový, že jsem si řekla: 'Joooo zvládla jsem to! Jsem nejsilnější osobna na planetě!!!' Třetí den byl pro mě asi takový 'Mám bolesti! Tohle je strašný! Bože, jen se dostat k tomu křoví! K tomu křoví, a pak ještě k té skále!...'

O józe...
Vždycky podnikám buď pěší turistiku a nebo hot jógu. Hot jóga je nejoblíbenější. V New Yorku jsem začala dělat bikram jógu s Jonathanem Groffem a teď chodím sem(Nola) do studia a jsem tím opravdu posedlá!

O pilates...
Emma Roberts mi představila studio Pilates v New Orleans, ve kterém trávím spoustu času.

O dobrém jídle...
Lea měla vždy zdravý pohled na jídlo, ale nikdy nedodržovala přísnou dietu. Ať už je vegan (doma), vegetarián (na cestách), Lea se soustřeďuje na kvalitní ingredience, zvlášť když se pustí do jejich dvou největší zlozvyků: sýr a víno: "Miluju jíst, hlavně pizzu."

O pozitivních účincích deníku...
Je to legrační, protože já jsem v podstatě nikdy nebyla velký pisatel deníků. Vždy mě to zastrašilo. Ale vždycky jsem byla člověk, co si psal různé seznamy a čím jsem byla starší, tak jsem si uvědomila, že psát si věci na papír vám opravu pomůže vytvořit pozitivní energii a manifestovat tyto věci. Takže toto (You First) je jeden velký deník pro lidi, kteří se ho bojí psát nebo pro lidi, kteří milují psaní deníku. Prostřednictvím řízených otázek vám to pomůže objevit vaše vnitřní já. Takže pokud si chcete psát vaše fitness cíle nebo si napsat pětiroční plán nebo prostě jen dobré vzpomínky - něco, k čemu se můžete později ohlédnout- tak je to opravdu pro každého.

LEA MICHELE ON SCREAM QUEENS: 'I THINK THE KILLER IS A GIRL': INTERVIEW | EW.COM

25. září 2015 v 19:28 | bitchsimcababy

Mám tu pro vás přeložený rozhovor s Leou pro Entertainment Weekly :)

ENTERTAINMENT WEEKLY: Toto je opak Rachel. Je to výzva?
LEA MICHELE: Upřímně, když mi byla tahle role nabídnuta, nic jsem netušila. Ale já jsem Ryanovi bezvýhradně věřila, že by dokázal vytvořit pro mě něco, co bude tou nejúžasnější příležitostí ukázat lidem jinou stránku a barvu. První a jedinou věcí, kterou mi o tomto projektu řekl, bylo "Neck brace".A já jsem byla jako "Dobře, myslím, že není žádný lepší způsob jak ukázat lidem něco úplně odlišného od Rachel Berry než neck brace."
Jde o to, že jsem strašně moc vděčná za tuto postavu. Je to příležitost ukázat lidem zcela jinou stránku. Myslím si ,že existuje určitý problém s tím, když jste součástí nějaké show 7 let, stanete se takovou kultovní postavou a pak vás čeká přechod úplně na něco jiného. Nedokážu si představit lepší způsob, jak ukázat lidem moji odlišnou stránku, než když hraju Hester.

ENTERNATINMENT WEEKLY: Hester čeká přeměna ve 3.epizodě. Chtěla jsi tu přeměnu?
LEA MICHELE: Já jsem nic nevěděla o této přeměně. Ale musím říct, že znám Ryana Murphyho velmi dobře a na světě neexistuje nic víc co miluje, než dobrá přeměna. ALe řeknu vám, že Neck Brace se vrátí.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Slyšel jsem, že se neck brace vrátí!
LEA MICHELE: Je to tak, vrátí se. Když jsem otevřela scénář, byla jako jako "Cože? Promiňte?" Ale hraje to důležitou roli v jeho návratu, takže uvidíte.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Bylo mi řečeno, že Chad a Hester budou mít spolu vztah, protože oba se rádi setkávají s mrtvými věcmi.
LEA MICHELE: Rozhodně si myslím, že si ten vtah vynutí. Ona to dělá tka nějak nemožně. Nemohu vám říct o spoustě věcí, které musím říkat v show. V noci vždycky píšu Bradovi a Ryanovi a úplně "Uh, vážně? To si jako ze mě kluci děláte srandu?" Ale miluju to. Opravdu. Myslím si, že tohle je neuvěřitelná show. Je tak chytrá. Je tak legrační.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Ona (Hester) je zvláštní.
LEA MICHELE: One je super děsivá. Ale vždycky na konci dne, co na nic mám opravdu ráda, tak je to, že je super posedlá Chadem, jako vážně na 100%. Bude tu taková skvělá dějová linka, která nám přinese to ,že Emma a já budeme více spolu a budeme tlačit v jistém smyslu stranou a nás holky to přivede dohromady. Další den jsem četla scénář a pak jsem napsala Ryanovi "Tahle dívčí síla je vážně silná."On je tak dobrý, že dokáže být legrační, ale snaž íse také ukázat skutečné poselství. A to je to, co jsme dělali celou dobu v Glee. Myslím si, že tady to je všechno o těch dívkách. A proto si myslím, že vrahem je dívka.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Zajímavé. Billy Lourd, která hraje Chanel číslo 3 si myslí, že vrahem jsi ty.
LEA MICHELE: Každý si myslí, že jsem to já. Někdy si to už myslím taky.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Nikdo z vás neví, kdo je vrahem a taky nevíte, kdo v další umře, dokud si prvně nepřečtete scénář. Je to tak?
LEA MICHELE: Já opravdu nevím, co se bude dít a nevám ráda nesrovnalosti. Celou dobu píšu Ryanovi. Dostanu scénář a on mi potom napíše "Díky bohu, že jsi nezemřela, KRÁLOVNO." A já pak "Jo, díky Bohu, Ryane, okay? Protože my všichni víme, co by se stalo, kdyby zemřela. Strašila bych tě - každý den. Každé ráno bych zvonil na tvůj zvonek." Nechci umřít.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Takže bys byla ve 2. sérii, i přesto ,že bys byla mrtvá?
LEA MICHELE: SAmozřejmě. Vratím se jako duch a budu duch Hester.

ENTERTAINMENT WEEKLY: Ryan říkal, že je velmi šťastný a nadšený, že se směješ každý den a také rozesmíváš lidi. Měla jsi pár těžkých let a Glee byl opravdu silný zážitek. Cítíš se tu více "odlehčena"?
LEA MICHELE: Na 100%. Absolutně. A že to nemá nic dočinění s minulostí - právě proto je to tak zábavné a legrační. Je to opravdu komedie. A když Ryan ke mně přišel s tímto projektem, řekl pouze to ,že jsme rodina a že se nechce rozloučit, takže pojďme pokračovat ve společné spolupráci.

SHOULD GLEE FANS WATCH SCREAM QUEENS?

14. září 2015 v 16:21 | bitchsimcababy

Mám spoustu rozdělaných rozhovorů, které bych chtěla dopřeložit, ale nějak není čas (viz. rozhovor pro Flare Magazín :D). Nicméně budu se snažit to sem dám co nejdřív. Teď ale pro vás mám rozhovor, který Lea dělala pro POPRSUGAR. Celý rozhovor se točí kolem Scream Queens a hororů :)

POPSUGAR: Můžou Glee fanoušci sledovat Scream Queens?
LEA MICHELE: Rozhodně se na to budou dívat a budou to milovat! Spousta glee fanoušků vyrostla s námi. Začali s námi, když jsme byli mladší a s námi i vyrostli. Toto je další skvělý příběh, aby se zapojili. Ryan Murphy a Brad Falchuk vytvořili American Horror Story a ta show je neuvěřitelná. Potom ještě přidejte Iana Brennana z Glee a máte Scream Queens. Jsem tak nadšená až to každý uvidí. Pamatuji si, jak jsme byli úplně na počátku Glee a každý byl jako: "O čem je tahle show? Je to jako High School Musical? Zpíváš? Nerozumím tomu. Je to fantazie? " Všechno co jsme chtěli bylo, aby to lidi viděli a my to mohli přestat vysvětlovat. Ohledně Scream Queens je to s lidmi takhle: "Je to děsivé? Je to vtipné? " Nemůžu se dočkat, až to lidi uvidí. protože strašně moc v ten seriál věřím a jsem na to opravdu pyšná.

POPSUGAR: Jaká je ta nejvtipnější věc, která se na natáčení stala?
LEA MICHELE: Další den jsem děala scénu s Niecy Nash, která nám vyprávěla děsivý příběh o ohni. Už to párkrát udělala jako scénář a bylo to k pokukání, poté to párkrát udělala, když jsme spolu šli po cestě a já jsem se málem počůrala do kalhot. Ona je tak vtipná. Glen Powell, který hraje Chada, je také legrační. Něco ty dva vidět dělat je k popukání.

POPSUGAR: A jaká byla nejděsivější věc, jaké jsi kdy byla na natáčení svědkem?
LEA MICHELE: Jednu noc jsem musela natáčet scénu u této staré čerpací stanice, která byla obklopena opuštěnými kabinkami. V seriálu je vlastně vrah na svobodě a já jsem byla opravdu vystrašená. To, co dělá tuto show tak strašidelnou je prostředí. Má to tu takovou starou, tajuplnou atmosféru. Vezmete si scénář, který je strašidelný a pak ještě přidáte to místo a to dělá ještě víc strašidelnější. Jsem šampion hororů. Viděla jsem snad každý horor. Show je určitě strašidelná, ale spíš bych řekla, že jsme se víc soustředili na tu komedii.

POPSUGAR: Jaké jsou tvoje horory, který rozhodně musíš na Haloween každý rok vidět?
LEA MICHELE: Vždycky hledám nějaké nové horory. Poslední film ,terý jsem viděla a byl opravdu strašidelný byl Mama (http://www.csfd.cz/film/307086-mama). V poslední době jsme nic neviděla, ale úplně super-tvrdě se snažím dostat Jamie Lee Curtis, aby se se mnou podívala na Halloween. - pokud bych to mohla uskutečnit. Svážu ji, nebo ji poprosím nebo udělám cokoliv, co bude chtít. Zazpívám ji a zatančím, pokud se se mnou podívá na Halloween. To by byl ten nejúžasnější moment v mém životě.

POPSUGAR: Už jsi zkoukla It Follows? (http://www.csfd.cz/film/371484-it-follows/)
LEA MICHELE: Poslouchej chlape. Tenhle film není děsivý - vůbec.

POPSUGAR: No tak, tebe to vůbec nevystrašilo?
LEA MICHELE: Vůbec ne. Dříve jsem si ho koupila a teď ho i vlastním. Po filmařské stránce je to úžasné. Bylo to krásně udělané a koncept byl v pohodě. Jako opravdu jsem si ten film užila, ale já osobně bych ho neklasifikovala jako horor.

POPSUGAR: A co tak The Babadook? (http://www.csfd.cz/film/358596-babadook/)
LEA MICHELE: Opět, líbilo se mi, jak to bylo udělané. Oceňuji kvalitu a jak jedinečné to bylo, ale já jsem se u toho prostě smála. Jedna věc, kterou jsem nedávno viděla a byla docela drsná byl Sirotčinec (http://www.csfd.cz/film/231593-sirotcinec/). Ten mě dostal.

LEA MICHELE: I STILL WEAR RACHEL BERRY'S CLOTHES ALL THE TIME

8. září 2015 v 19:55 | bitchsimcababy

Konečně se dostávám k některým článkům, které mám pro vás přeložené. Dnes mám pro vás rozhovor, který Lea dělala pro časopis PEOPLE.

Stylová hvězda se spojila s eDrop-Off aukcí, kam věnovala některé své oblíbené šaty, která nosila na červeném koberci (a také pár šatů z jejich hudebních videí). Společně s Oprah, Alexou Chung a dalšími celebritami tak přispěli nadaci Step Up.
"Step Up je takový skvělý program, který podporuje mladé dívky a vede je k pozitivnímu směru jejich budoucnosti. Miluji všechno na tomto programu. To, co znamená a jaký pozitivní vliv dává této generaci mladých žen."

Michele řekla, že darovat některé z jejich hýčkaných kusů je skvělý způsob, jak pročistit šatník a samozřejmě pomáhat ostatním.
"Myslím si, že je dobré se zbavit nepořádku a mít čistý organizovaný prostor. A když už něco nenosím, prostě to daruji."

Ale existuje také několik sentimentálních věcí, kterých se Lea nemůže zbavit: například starý světr od její maminky. "Každý rok od ní dostanu svetr k narozeninám a těch bych se nikdy nemohla zbavit."

A jaké další kousky si Lea pro sebe nechává? Vypadá to, že někter věci ze šatníku Rachel Berry.
"Mám pár věcí, které jsem vzala se šatníku Rachel Berry na konci Glee. Některé svetry a bundy, šaty. A opravdu je pořád nosím!

Ale to neznamená, že je připravená si "vypůjčit" něoklik kousků ze šatníku Hester (Scream Queens).
"Ještě ne!" směje se. Hestřin šatník je trošku odlišný. Ale je tu docela pár skvělých kabátů a a bote, které Chanel (Emma Roberts) musí nosit a na nich mám neustále oči!"

ZDE si můžete prohlédnout kousky, které Lea věnovala a popřípadě si je můžete i koupit :)

LEA MICHELE AND ‘GLEE’ PRODUCERS ON MOVING ON TO ‘SCREAM QUEENS’

25. srpna 2015 v 11:43 | bitchsimcababy

Přeložila jsem pro vás rozhovor s Leou, Ryanem Murphym a Bradem Falchukem. Mluví jak o Scream Queens, ale hlavně o tom, jak téžké bylo říct sbohem seriálu Glee a také mluví o Corym :)

"Scream Queens" se znovushledal s hvězdou Leou Michele a triumfálními tvůrci - Ryanem Murphym, Bradem Falchukem a Ianem Brennanem. A zatímco jim stále chybí Cory Monteith, skok do seriálu Scream Queens byl pro ně opravdový dar. Tady, ve Variety se otevřeli o loučení s Glee a "stěhování" se do Scream Queens.

Hvězda Lea Michele o tom, jak těžké se bylo rozloučit se seriálem "Glee"
Bylo to velmi těžké. Ale byla jsem velmi vděčná, že vím, že jsem se nemusela rozloučit s Ryanem, Bradem, Ianem a celou naší crew. Tak moc jsem milovala Glee. Strašně mi chybí Rachel Berry. Právě teď bychom začínali naši sedmou sérii. Ale myslím, že jsem se dostala k bodu, kdy jsme byla hrdá na práci, kterou jsem udělala a cítila jsem se velmi spokojená. Byla jsem tak šťaštná, jak byli schopni zakončit příběh. Nicítím, že bych si přála, aby mohla ještě zpívat tamtu písničku a tancovat tenhle tanec. Udělala jsem to všechno. To bya poslední píseň v seriálu: "I did it all." We did it all."

Výkonný producent Ryan Murphy o tom, jak mu seriál "Scream Queens" opět pomohl najít radost
Ta věc s Corym byla velmi temná a destabilizující. Nemyslím si ,že bych si to dostatečně uvědomil, jak těžké to bylo, dokud Glee neskončilo. Miluju, když vidím Leu šťastnou. Jako kdybych se i já znovu začal smát. Brad, Ian a já jsem si prošli temným obdobím a já citím ,že tohle je radostná zkušenost, prosotže strašně moc milujeme obsazení a celý příběh. Připomíná mi to hodně šťastných začátků. Nedávno jsem si hrál se svými dvěma syny. Koupil jsem jim CD instrumentálních říkadel a na řadu zrovna přišlo "Don't Stop Believing". Opravdu jsem cítil Coryho v místnosti. Jsem si jistý, že budu mít vždycky smutek ve svém životě. Myslím si ,že v něm bylo tolik možností. Ale tento seriál vypadá jako šťastná věc, která přijde po něčem smutném, protože si tolik užíváme dělat ten seriál. Celý den se smějeme vtipům Iana Brennana. JE to dobrý pocit být opět v tomto prostředí.

Výkonný producent Brad Falchuk o tom, zda byl připraven na konec "Glee"
Myslím si, že je to jako absolvování střední školy. Jsi ohledně toho trochu smutný, ale přitom i v pohodě, OK, je čas jít. V dokonalém světe by měla tato show 50 nebo 60 epizod, o které jsme mluvili ve 3 sériích příběhů a maturování a tím bychom skončili. Ale takhle to nefunguje. Myslím si, že když Cory zemřel - všichni z nás něco ztratili. Vím, že já rozhodně. On byl mým přístupovým bodem k této show, ale obecně si myslím, že vlastně byl takovým to bodem pro každého z nás v seriálu. Protože on byl ten kluk, který se mohl podívat na všechnu tu šílenost v tomto světě a podivnost a být jako: Cože? Ale ne že by to soudil, jen tím byl zmatený. Miloval jsem ho moc a miloval strašně moc psát jeho postavu. Chybí mi oba dva.

LEA MICHELE: “HAPPINESS IS MY GREATEST INVISIBLE ACCESSORY”

19. srpna 2015 v 19:53 | bitchsimcababy

Před pár dny se objevil rozhovor s Leou pro časopis InStyle. S radostí jsem vám ho přelořila, i když teda některé pasáže mi daly dost zabrat :D ENJOY

Kdyby mohlo k tobě mluvit zrcadlo, co byste mu řekla?
Opravdu nemám na svoje zrcadlo dost času, víš? Není to pro mě. Pokaždé, když odejdu ze svého domu, nikdy nenosím makeup. Jakýkoliv paparazzi obrázek, na kterém mě vidíte, pokud odcházím z nějaké událostí, tak nemám na sobě makeup. Nedělám si nějak vlasy, jen si je dám do drdolu. A jsem ve svém civčebním úboru. Takže dívat se do zrcadla není pro mě každodenní záležitostí. Moje zrcadlo by pravděpodobně řeklo "Vedeš si dobře." A je to.

Jak tvůj styl odráží to, kým jsi?
Můj styl odráží kdo jsem, protože v podstatě nosím oblečení na cvičení každý den. Opravdu cítím, že žiji velmi zdravý životní styl, takže vždycky mám na sobě oblečení ke cvičení, protože jsem velmi aktivní. Někdy ráno vstávám ve 4 nebo někdy ve čtyři chodím z práce, takže potřebuju na sobě mít pohodlné věci, zatímco nacvičuju scény nebo si dělám vlasy a dělám makeup. To je můj den za dnem životní styl.

Jaké je tvoje největší neviditelné plus?
Můj otec mi vždycky říkal prostě buď šťastná a vyrůstání by mě stresovalo, protože když jsem byla teenager, řekla bych "Ty nevíš, čím si procházím, tati!". Ale tohle bylo jeho rada ke stárnutí. V mém domě bylo vždycky spousta smíchu, takže pro mě moje neviditelné plus by bylo to, že pokaždé najdu způsob, jak najít humor nebo prostě najdu štěstí v dané chvíli. Vím, že to někdy může být jako ta poslední věc, kterou byste chtěli někdy dělat, ale já se tohoto držím a opravdu to funguje.

Jak se vypořádáváš s dny, ve kterých se zrovna necítíš skvěle?
Vyrůstala jsem s úžasnými hodnotami a opravdu neuvěřitelnou sebeúctou a láskou. Chci mým rodičům připsat každou věc, kterou udělali. Díky nim to můžu předat svým dětem. Jednou z mých oblíbených věcí, kterou moje maminka udělala byla ta, že pokud jsem se cítila jakkoliv - smutně nebo naštvaně - tak ona mě prostě nechala být takovou, jakou jsem zrovna potřebovala být. S vědomím, že jsem se mohla cítít tak, jak jsem zrovna potřebovala, jsem se rychleji dokázala cítit mnohem lépe.

Jaký je tvůj největší strach?
Skutečnost, že jsem si prošla spoustou věcí v mém životě mi rozhodně dodalo sílu, takže se cítím zatraceně neproniknutelná. Ovšem kdyby mě někdo v noci strčil do vody nebo mě dostal do auta s více jak čtyřmi lidmi, určitě bych zešílela.

Co té uvnitř dokáže "rozsvítit" a odráží se to pak na tvém zevnějšku?
Je opravdu špatné, když mi jako první na mysl přijde jídlo? [smích] Upřímně bych asi řekla, že je to kombinace toho, když sedím a jím se svou rodinou. To mě dělá tak šťastnou. Prostě být schopná si sednout okolo stolu, uvařit dobré jídlo, pak ho sníst, smát se a pít víno. Jsem italka. Miluju těstoviny. Miluju sýr. Miluju červené víno. Miluju chleba. Asi 90% svého života trávím dobrým jídlem a starání se o sebe, takže jídlo mě obecně celou uvnitř rozsvítí, ale základem je moje rodina a italské jídlo. Nemohla bych být šťastnější.

Beauty from the Inside Out

10. srpna 2014 v 10:02 | bitchsimcababy
Konečně jsme se dokopala vám přeložit článek z Organic Spa, ve kterém se na titulce objevila Lea a je tam s ní i rozhovor :-) Takže hurá do toho :)

Ty jsi byla na Broadwayi předtím, než jsi začala hrát Rachel Berry v Glee. Jaký typ role by tě mohl přivést zpátky na Broadway?
Já absolutně miluju práci na Broadwayi a bydlení v New Yorku. Určitě mi to občas schází. Ale právě teď miluju práci na Glee a žití v LA. Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale tak trochu jsem se stala kalifornskou holkou! V určitým smyslu bych se hrozně ráda vrátila zpátky na Broadway a pracovala na muzikálu nebo hře.

Kdo tě inspiruje osobně? Profesionálně?
Moje maminka mě osobně inspiruje každý den. Ona je tak krásná jak uvnitř, tak i navenek.
Profesionálně, tam je spousta lidí, ke kterým vzhlížím. Věřím, že osobní a profesní vzory jsou velmi důležité a vždy vás inspirují.
Miluju Barbru Streisand! Také miluju Jennifer Lawrence. Myslím si, že je to úžasná herečka a velmi silná a otevřená žena. Tento druh žen já obdivuji strašně moc.

OK, pojďme mluvit o kráse. Ty máš jedinečný vzhled a samozřejmě se cítíš pohodlně ve své vlastní kůži. Jakou radu bys dala ostatním, aby toho také dosáhli?
Není to nic, co se stane přes noc. Také jsem vděčná, že jsem vyrostla šťastná ve své vlastní ků§ži, není to vždy lehké. Někdy to může být trochu otravné, ten hlas ve vaší hlavě, když slyšíte a myslíte si, čím potřebujete být.
Ael myslím si, že pečovat o sebe a být milá k vašemu srdci a tělu je dobrý start. A vždycky buďte obklopeni lidmi, kteří vás pozvednou. Pamatujte si, že to všechno začíná uvnitř; aby jste se cítili opravdu krásní, musíte milovat sami sebe jak uvnitž tak navenek.

Jaké jsou tvoje oblíbené slabosti pro domácí lázně?
Vytvářím si vlastní tělový peeling a koupelové směsi.

Ve své knížce říkáš, že máte náchylnout pleť na akné. Co proti tomu děláte?
Mám skvělého dermatologa, Dr. Howea v New Yorku, který zachránil mou kůžu, když jsem byla teenager.Od té doby se o svoji kůži starám jak nejlépe umím: zůstat hydratovaná, užívání dobrých produktů, jíst dobře, ujistit se, že dám své pokožce dýchat.

Jak / Proč jsi se stala vegetariánkou?
Vždycky jsem byla milovník zvířat, takže tam to pro mě začalo. Ale zkoušela jsem poslechnout mé tělo a ujistila jsem se, že dostávám vše co potřebuji. Právě teď jsem pescatarian. To znamená, že zahrnuji nějaké ryby do mého jídelníčku.

Co děláš pro udržení své krásy uvnitř ven.
Yoga je takový úžasný trénink. Věřím, že začít uvnitř sama sebe vytváří tu pravou krásu na vnější straně. Nacvičovat sebe lásku, jíst dobře, být aktivní a vždycky se smát...

Je těžké samu sebe motivovat do cvičení? Jaké je tvoje tajemství?
Já se vždycky cítím nejlíp po cvičení. Posiluji své endorfiny a setřese to ze mě všechen stres. Takže vědění toho, jak dobře se budu cítít je to, co mě motivuje.

Jsi v centru pozornosti a´t už jdeš kamkoliv. Jak udržuješ svoji mysl čistou?
můj dům je moje svatyně. Nezáleží na tom, jak dlouhý den v práci jsem měla nebo kolik jsem toho nacestovala. Návrat domů a nalití si sklenici červeného organického vína a sledování televize je to nejlepší.

What Would Lea Michele Do If She Wasn’t an Actress?

9. srpna 2014 v 23:38 | bitchsimcababy
Na obědě podzimní kolekce kabelek značky Donatienne, možná Lea Michele objevila její další kariéru: květinářka! Kromě kontroly nové kolekce, hosté také měli možnost vytvořit si vlastní květinovou výzdobu z voru krásných poupat, včetně červených růží, hortenzií a mnoho dalších, které zprostředkovala květinová společnost The Bouqs.

"Tohle je nejlepší den v mém životě." řekla Lea, když vytvářela kytici. "Byla bych tak šťastná, kdybych pracovala s květinami každý den." Herečka zvolala:"Jak hezké je toto?", když pečlivě vybrala květiny společně se svojí kolegyní (účastnicí) Jessicou Szohr a společně nadšeně vkládaly její aranžmá do mordé keramické nádoby.

Škoda, že nikde nebylo ukázané, jakou kytici společně vytvořili, celkem by mě to zajímalo :-)
 
 

Reklama