My Life with Glee

My Life with Glee - Lucie

4. dubna 2015 v 13:35 | bitchsimcababy
Další příspěvek do naší rubriky. Tentokrát děkuji Lucii :-))

Já budu patřit asi k výjimkám. Já začala Glee pravidelně sledovat až v době, když už běžela druhá série. A to z jednoho prostého důvodu. Jednou jsem na internetu narazila na Glee verzi Teenage Dream a jako fanouška Katy mě zajímalo, o co jde. Ne, že bych o Glee už předtím neslyšela, jen jsem nikdy nenašla ten správný podnět k tomu se na to podívat. Takže díky tomu, kdo vybírá písničky pro Glee.:D Ještě týž den jsem si stáhla první díl a byla na rozpacích, jestli to scénaristi myslí fakt vážně...:D Upřímně, Rachel byla pěkně nepříjemná postava - naštěstí jí Glee klub změnil. Každopádně díl mi přišel celkem nic moc, ALE pak přišla písnička Don't stop believing a ta rozhodla, pro pokračování. Já za nejlepší sérii považuji asi první, kdy jsme se seznamovali se členy klubu a s jejich problémy, které jsou reálné - homosexualita, šikana, těhotenství. Věci, které se nám dějí každý den. Navíc tuhle sérii zbožňuji i proto, že v ní každá hlavní postava měla dost prostoru a měla možnost zazpívat píseň, aniž by do toho hned nenaskočila Rachel nebo Kurt nebo Blaine, ale k tomu později.
Pak je mojí nejoblíbenější třetí série - období, kdy se řeší maturita, vysoká škola, vztahy na dálku, loučení. Co mi ale vadilo bylo, že Rachel na konkurzu vyhořela, ale na NYADU se dostala, ale Kurt, který na konkurzu zaválel, ne... To Murpyho protěžování Rachel, mi někdy dost vadilo. Druhá a čtvrtá série se pak dělí o takové hezké třetí místo. Jenže pak přišla tragická událost, když zemřel Cory a já zastávala názor, že bez by se nemělo pokračovat.
Bohužel, Murphy a Lea chtěli pokračovat. Mě to přijde jako chyba, protože pátá série stála za starou belu, až na pár výjimek, abych nebyla tedy nespravedlivá. Co mi na ale na čtvrté a páté sérii vadilo nejvíce je to, že scénaristi z toho udělali především
Rachel/Kurt/Blaine show, jak by tam už snad jiné postavy vůbec nebyli. Upřímně jsem začala být časem na tyhle postavy alergická. V šesté se to trocu zlepšilo, ale stejně nechápu, proč Murphy nedal více prostoru starým a novým postávám, které toho měli dost nabídnout. Pokud vůbec ti ubožáci měli možnost zpívat, tak jenom nějakou hromadnou píseň, kde opět vévodila Rachel. To mě na posledních sériích strašně mrzí a asi to Murphymu neodpustím. Šestá je o dost lepší než pátá, ale už nedosahuje kvality první a třetí série. Přesto je šestá série to nejlepší rozloučení se seriálem, které jsem mohla dostat. Bohužel se nedočkám Rachel, která vejde do sborové místnosti a Finn se k ní otočí a ona řekne: Jsem doma, ale přesto jsem dostala nádherný konec s Jessiem. Toho kluka jsem v první sérii zbožňovala a teď v té šesté sérii s tím novým účesem, říkám wau!
Co mi ještě zbývá říct je, že mnohdy byly Glee covery lepší než originály.


Nejoblíbenější postavy - Puck, Finn, Jake, Kitty, Brittany, Santana, Jessie

Mých TOP 5 písniček

1. série
Don't Stop Believing Jako bych mohla tuhle Glee hymnu vynechat..:D Písnička se v seriálu časem objevila vícekrát, ale u mě vede její první představení a pak ještě zbožňuju verzi z Regionálek.
Somebody to love Protože Cory při tom vystoupení vypadá tak sladce a jeho hlas mě vždycky zahřeje u srdce.
I'll Stand by You Slova písničky jsou nádherná a s Coryho hlasem je ta písnička ještě úžasnější.
Beth Pokaždé když ji poslouchám, přehrává se mi ta nádherná scéna.
Faithfully Konečně Finchel! :D

2. série
Losing My Religion Já nemůžu za to, že dávali Corymu dobré písničky. :D I když ostatní se tehdy moc netvářili, když ji zpíval.
Just The Way You Are Velké usmíření a velký pokrok pro Finna.
Thriller / Heads Will Roll Jedno z nejlepších vystoupení Glee klubu a konečně to vypadolo, že je ostatní berou.
Loser Like Me Písnička, se kterou se jde tak hezky ztotožnit.
Pretending Fincehl duet! Není nic lepšího, než dobrý Finchel duet!

3. série
Rumour Has It / Someone Like You Jeden z nejlepších mash-upů, co v Glee zazněl. Santaně tahle písnička sedla.
We Are Young Velké usmíření. Mě osobně trochu vadilo, že je tak rychle vzali zpátky, ale o tom, vlastně celé Glee je - odpuštění a láska v rodině.
Mean Moje srdcovka od Taylor Swift, kterou navíc zpívá Puck a trenérka. Oběma to strašně sedlo.
Paradise By The Dashboard Tohle je pro mě jejich NEJLEPŠÍ vystoupení na soutěži. Tohle byl vrchol.
Glory Days Pořád si říkám, že tady se to mělo celé ukončit, a že možná kdyby to i ukoničili, tak by byl Cory pořád tady a byli by s Leou pořád šťastní a mě by její hlas v dalších sériích tak neštval.

4. série
Americano / Dance Again Kate Hudson se převedla!
The Scientist Tohle nemohlo chybět.
Girl On Fire Naya tady zní tak báječně!
We've Got Tonite Poslední Finchel duet. Tolik příslibů, které dal.:(
Fight For Your Right (To Party) Poslední Coryho písnička.

5. série
No Surrender Já půjdu proti proudu a místo písničky Rachel, si vyberu Puckovu.
If I Die Young Nejdřív jsem si říkala, jestli Santana ten svůj proslov před písničkou myslí vážně, ale pak mi došlo, že to je její obrana. Písničku zvládla Naya výborně.
My Life Já měla pro Puckermenovic klan vždycky slabost.:D
I Still Haven't Found What I'm Looking For Z toho soutěžního kola se jim tahle povedla nejvíce.
Just Give Me a Reason Puck a Quinn! Konečně!

6. série
Home Tahle písnička mi po dlouhé době připomněla, jaké Glee bylo ♥
All About That Bass Mercedes a Roderick tu písničku vylepšili svými hlasy. Originál moc ráda nemám, ale tohle nemá chybu.
Listen To Your Heart Protože Jessie a Rachel spolu zní skvěle. ♥
I Lived Nejlepší rozloučení jaké jsme mohli dostat.
This Time Nádherné vystoupení.

My Life with Glee - katka219

29. března 2015 v 8:29 | bitchsimcababy
Další příspěvek zaslala katka219 z blogu o Demi Lovato :-))

Glee je seriál, o kterém bych mohla mluvit dlouhé hodiny! Znovu a znovu rozebírat postavy, diskutovat o písničkách a dohadovat se o nových dějových zvratech. Přesto ale teď nějak nevím, jak začít. Nejspíš mi stále nedochází, že už je úplný definitivní konec.

Seriál se vysílal celých šest let, což je hodně dlouhá doba, ale já jsem ji s ním celou bohužel nestrávila. Možná je to trochu ostuda, ale já vlastně Glee začala pravidelně sledovat až od konce třetí série. Poprvé jsem si o něm přečetla v televizním programu těsně předtím, než ho začali poprvé dávat u nás na Primě Cool. Zaujalo mě to. Střední škola a školní sbor?? Znělo to vážně dobře! Tenkrát jsem se ovšem podívala pouze na prvních pár dílů a pak jsem na to nějak zapomněla. Tenkrát bych vůbec netušila, že o pár let později se z něj stane taková závislost:)) Když končila třetí série znovu mě ke Glee přivedla moje nejlepší kamarádka a v tu chvíli to začalo! Dokoukala jsem si všechny předcházející díly a pak se každý týden těšila na nový. Líbili se mi herci, milovala jsem hudební čísla a ačkoli samotný příběh mi zpočátku přišel trochu o ničem, brzy jsem svůj první dojem přehodnotila a v Glee jsem objevila zvláštní kouzlo:)
Líbí se mi, že každý náctiletý, který má nějaký problém, se tu určitě najde. Je tu ukázána homosexualita, těhotenství, bulimie, tělesné postižení a mnoho mnoho dalšího. Jmenujte podobné téma a je jasné, že v Glee ho najdete!

1.série byla skvělá. Líbí se mi, že spíše než na ta hudební čísla byla zaměřená na postavy a na jejich vzájemné vztahy. Bylo hezké sledovat, jak se navzájem poznávají a začínají k sobě nalézat cestu. Od samého začátku jsem měla moc ráda Finna ♥ Byl to takový moula, ale byl strašně hodný. Dále jsem si rychle oblíbila Kurta a později i Rachel a hned ze mě byl Finnchel fanoušek! (Jesse mi přišel bezva, ale hodně si to u mě pokazil těmi vajíčky.) Pak také nesmím zapomenou na Willa. Co bych za tak úžasného učitele dala!
2.série mi nikdy nepřišla o moc horší než ta předchozí, ale abych řekla pravdu, tak už jsem ji docela dlouho neviděla. Je to ovšem série, ve které přišel Blaine a Sam, které jsem si zamilovala. Klaine! ♥
3.série mě bavila opravdu neskutečně moc!! Řešila se maturita, vysoké školy, vrátila se matka Rachel (jejíž hlas miluju), byl dokonalý vánoční díl, hrálo se West Side Story, konečně přišlo vítězství na celostátním... Bylo to prostě perfektní! Co se týká postav, tak musím ze svých oblíbených jmenovat ještě Quinn, Santanu a Pucka.
4.série s sebou přinesla poměrně velké změny, ale já jsem si je většinou užívala. Dějová linka v NY se mi líbila a nakonec jsem si oblíbila i nováčky. Nejvíc jsem měla ráda Marly, a proto mě hrozně mrzí, že se v posledním díle neobjevila ani na chvíli:( Navíc v této sérii byla samá úžasná hudba a já jsem byla schopná ráno vstávat dřív, jen abych si poslechla písničky k novému dílu.
5.série je asi z celého seriálu nejslabší. Myslím, že je to hlavně kvůli nečekané ztrátě Coryho, se kterou se všichni museli vyrovnat. První dva Beatles díly byly skvělé, epizoda pro Coryho se také povedla a dále se mi neskutečně moc líbily dva díly na oslavu sté epizody. Bylo to pro mě úplně perfektní zakončení sboru a kdyby to bylo na mně, tak bych se ani nezlobila, kdyby v této fázi seriál skončil úplně. Od té doby, co se celý děj přesunul do NY to šlo hodně dolů :(
6.série byla pro mě taková zvláštní. Ani nevím, jak ji mám zhodnotit. Nechápu, proč tam tak narychlo dávali tolik nových postav, když jsme vlastně ani neměli možnost je lépe poznat a nebyla příležitost si k nim utvořit nějaký vztah. Také mě trošku zklamali výběrem písniček a postrádala jsem Quinn a Pucka. Celé zakončení seriálu na mě působilo trochu uspěchaně, ale v rámci možností si myslím, že pro jednotlivé postavy vymysleli úplně ten nejlepší konec jaký mohli! ♥ Co mi Glee dalo a vzalo?? Spoustu smíchu a spoustu slz! Spoustu nových krásných písniček a interpretů, které bych jinak nejspíš nepoznala. Rachel s Kurtem podnítili můj obdiv k muzikálům a k divadlu a společně se všemi ostatními mi do života přinesli důležité poselství o tom, jak je důležité být sám sebou.

Písničky... Tak tohle bude asi nejtěžší:)

1. série:
Don't Stop Believin - tohle snad nemusím vysvětlovat, je to prostě ústřední píseň celého seriálu
I Dreamed a Dream - moje milovaná píseň z Bídníků v podání Rachel a její matky
Total Eclipse of the Heart - perfektní Rachel a její lásky
Beth - kluci v čele s Puckem zpívají Quinn a já si pamatuju, jak jsem brečela
Bad Romance - Lady Gaga nemám ráda, ale tohle číslo mě neskutečně bavilo

2. série:
Lucky - lituji, že duetů Sama a Quinn nebylo víc
Singin in the Rain / Umbrella - mash-upy jsou další věcí, které mám na Glee ráda a tento je nezapomenutelný
Baby, Its Cold Outside - úplně první duet Kurta a Blaina
Valerie - Santana a její úžasný hlas a k tomu ještě Britt a Mike s jejich tanečním číslem
Jar Of Hearts - nádherná smutná plesová písnička od Rachel Finnovi

3. série:
We Are Young - nejspíš moje nejoblíbenější číslo celé série, protože se všichni zas dali dohromady
Rumour Has It / Someone Like You - zajímavé spojení dvou písní od mé oblíbené Adele
Here´s to Us - jedna z nejhezčích soutěžních písniček od Rachel
Perfect - můj oblíbený Klaine duet, který je věnován Santaně
I Just Can't Stop Loving You - ihned po dozpívání téhle písničky řekla Rachel Finnovi, že si ho vezme... :(

4. série:
You Drive Me Crazy / Crazy - opět mi zůstával rozum stát nad nádherným předěláním písničky
We've got Tonight - tahle mi jednou bude hrát na svatbě :)
Girl on Fire - možná moje nejoblíbenější píseň od Santany
The Scientist - hodně silná epizoda, hodně silná píseň
Creep - Brodyho vůbec nemám ráda, ale tohle se mu spolu s Rachel vážně povedlo

5.série:
Hey Jude - všechny písně od Beatles byly v Glee skvělé!
Make You Feel My Love - měla jsem zlomené srdce :(
Keep Holding On - po hodně dlouhé době Puck ♥
Wide Awake - tato akustická verze si mě opravdu získala
Be Okay - veselá usmiřovací píseň Rachel a Santany, mám ráda jejich přátelství

6. série:
I Lived - tohle je opět jasné, úplně konečná společná píseň
This Time - naprosto nádherná poslední píseň Rachel, jejímž autorem je Darren Criss
Listen To Your Heart - další jasná volba, jelikož Jesse a Rachel jsou spolu nepřekonatelní
Uptown Funk - hodně dobrý počin nováčků
The Final Countdown - duety Willa a Sue vždycky pobavily a byla by škoda do tohoto seznamu nedat ani jeden :)

My Life with Glee - Baška

26. března 2015 v 18:29 | bitchsimcababy
Jako další příspěvek o Glee poslala Baška :-)

Ani nemôžem uveriť, že už je koniec Glee. Pamätám si ako som naň dávno narazila, pretože som hľadala nejaký seriál čo by som sledovala a tento ma zaujal hlavne tým, že je tam plno piesní. Prvú pesničku čo som kedy počula na youtube bola od Rachel a Charice - Telephone. Tak som si povedala, že dám tomu šancu a uvidím po prvom diely. Ale ako sa objavila pesnička Don't Stop Believing už bolo jasné, že ostanem u seriálu a sťahovala som ďalšie a ďalšie časti. Veľmi rýchlo som dobehla vtedy do druhej série a musela som čakať na nové diely. Pre mňa sú jednoznačne najlepšie prvé tri série.
Seriál mi neskutočne sadol, a obľúbila som si tu kopec hercov najmä Leu, ktorú asi najviac sledujem a teším sa na jej nové projekty. Dosť som sa od nich naučila. Aj to nenechať sa odradiť a ísť za svojimi snami, pretože Dreams Come True, ale tiež ako akceptovať svoje nedostatky. Sme akí sme a to je úžasne, aj keď sme odlišní. Máme tu 6 sérii skvelého seriálu, síce niektoré časti sú viac vydarené iné menej.
V prvej sérii som si neskutočne obľúbila všetkých hercov, najmä Rachel, Finna, Quinn. Síce keď sa objavil Jessie St. James od prvej chvíle ako som ho videla som túžila, aby bol s Rachel. Lenže to sa mi rozpadlo na konci prvej série. Druhá séria sa niesla v skvelom duchu a nemám tam čo vytknúť, rovnako ako v tretej sérii, keďže skončila snáď najlepšie ako mohla, síce mi bolo ľúto Kurta, že sa nedostal na NYADU a tiež, že Finn odišiel do armády.
Štvrtá séria už nie je pre mňa taká skvelá ako tie predtým, predsa len dej sa presúva dosť do New Yorku, hneď na začiatku rozchody mojich obľúbených párov a nové tváre, ktoré mi tak celkom nesadli. Predsa len sa to točilo hlavne o tom koho si Marley vyberie. Najviac ma tu potešila asi Glease epizóda a že Finchel dokončili duet z prvej série You're the one that i want. Jedinú postavu z nováčikov, ktorú som si obľúbila bola práve Kitty, ktorá vlastne ostala do poslednej série.
Piata séria bola bohužiaľ taká aká bola, ale vzhľadom na okolnosti síce bola slabšia séria, ale viac sa mi páčila ako štvrtá a v mnohých častiach sme mohli vidieť spomienky na Finna, čo ma vždy dojalo, ale najviac masaker bol pre mňa tretí diel tejto série, ktorý bol venovaný práve jemu. Nakoniec sa postupne všetci vrátili na strednú, kde pomohli zboru, a tam sa odohrávala celá šiesta séria. Síce prvé časti som si hovorila, že wtf? Predsa len ta skrýš Sue, ale postupne sa to dostávalo do starých koľají a čím ďalej som sa viac tešila na nové časti, aj keď to znamenalo koniec. Myslím, že lepšie to už ani nemohlo skončiť, dokonca sa mi splnilo že Rachel skončila s Jessiem, aj keď všetci vieme ako to malo skončiť, ale s tým sa nedá nič robiť. Ale mohli ten posledný diel nejako roztiahnuť, pretože neskutočne rýchlo to všetko ubehlo a radšej si mohli odpustiť časť napr. s bar mitzvah. Aspoň sme na konci mohli vidieť všetky tváre, ktoré nás sprevádzali týmito krásnymi 6 rokmi. Som veľmi rada, že som narazila na tento seriál, ktorý som si neskutočne zamilovala a sprevádzal ma dospievaním, taktiež mi otvoril oči v niektorých veciach a určite si sem tam pozriem staré časti, tiež som si rozšírila hudobný vkus o nové žánre, nové piesne. Glee som vďačná za veľa, ale všetko raz končí (čo je škoda).


Moje obľúbené piesne:
1. séria
Don´t Stop Believing - myslím, že toto je jednoznačne najlepšia pieseň čo symbolizuje pre mňa seriál.
Total Eclipse of the Heart - ďalšia pieseň čo ma potešila keď som ju počula v Glee, skvele sa hodila a viac sa mi páči ako originál.
Bohemian Rhapsody - v podaní Jessieho neskutočné a túto pieseň jednoducho milujem.
I Dreamed a Dream - duet Rachel a jej matky, zimomriavky pri počúvaní.
Don´t Rain on my Parade - postupne sa zo mňa stával fanúšik Lei a táto pieseň k tomu len pridala, zbožňujem jej hlas.

2. séria
Get It Right - pieseň, ktorú "napísala" Rachel, doteraz jedna z mojich najpočúvanejších z tejto série.
Loser Like Me - ani netreba slová, dokonalosť.
Rolling in the Deep - Rachel a Jessie mohli mať kludne viac duetov, ich hlasy spolu radosť pre moje uši.
For Good - jeden z najlepších duetov Rachel a Kurta, pri počúvaní som mala zimomriavky, veľmi som im priala nech sa ich sny stanú skutočnosťou.
Pretending - dokonalý duet. Jednoducho v tejto sérii mam neskutočné množstvo piesní, ale toto je asi top 5.

3. séria
You Can't Stop the Beat - z muzikálu Hairspray (zbožňujem muzikály) a veľmi som sa tešila ako to zvládli a super štart do tretej série.
Run the World - síce má Brittany málo priestoru na spev, ale toto sa neskutočne podarilo a Beyonce milujem.
I Have Nothing - Kurtov hlas je neopísateľný a v tejto piesni bolo neskutočné množstvo emócii.
Paradise by the Dashboard Light - zaslúžené víťazstvo, táto pieseň sa im náramne podarila a jednoznačne jedna z najobľúbenejších.
We are the Champions - tiež pre mňa emotívna pieseň a učitelia ako Will by mali byť všade nie len v seriály.

4. séria
Chasing Pavements - síce som si nových členov Glee klubu moc neobľúbila, ale toto sa Marley podarilo.
Barely Breathing - smutná epizoda, ale super piesne.
Don´t Speak - rovnako aj táto a hlavne flashbacky do toho, ktoré boli použité.
To Love You More - je poznať, že zbožňujem jej hlas a táto pieseň rozhodne patrí medzi top.
We´ve Got Tonite - posledný duet Rachel a Finna, ale veľmi mám rada túto pieseň a počúvam ju celkom dosť často.

5. séria
All You Need Is Love - pieseň kedy požiadal Blaine Kurta o ruku, skvelá scéna taktiež pieseň.
Let It Be - venované dva diele The Beatles boli skvelé a najmä tieto dva songy od nich.
Seasons of Love, I´ll Stand By You, Make You Feel My Love - moje ďalšie obľúbené piesne sú z tretej časti. Všetky tri sú neskutočne krásne a patria rozhodne k mojim obľúbeným z Glee. Možno je to aj tímy emóciami, ale už ma máloktorá oslovila z tejto série ako tieto.

6. séria
Let It Go - táto pieseň má neskutočne svoje čaro a rada ju počúvam aj v originály čo spieva matka Rachel.
Problem - Quinn, Santana, Brittany pokope opäť? yes please, zbožňujem ich trio.
The Final Countdown - tak toto sa im podarilo, Sue a Will, takýchto duetov by mohlo byť viac, aj kostýmy boli skvelé.
Listen To Your Heart - ich dva hlasy sú dokonalé spolu, veľmi som sa tešila na ich duet a nebola som ako inak očarená.
I Lived - posledná séria, posledná pieseň. Krásne zakončenie celej éry Glee. Túto pieseň milujem od OneRepublic, a vydarila sa aj v Glee verzii

My Life with Glee - Pay

23. března 2015 v 15:35 | bitchsimcababy

Chtěla bych všem poděkovat, kteří zaslali své příspěvky. Jsem moc ráda, že jste se zapojili :-) Jako další tu mám článek od Pay, kteoru můžete znát z blogu o Teen Wolf a fb stránce věnované páru Olicity z Arrow :-))

Můj život s Glee, kde začít? Bohužel jsem Glee nesledovala od první série, ale až od druhé. O seriálu jsem ale věděla, že běží, nějak jsem se k němu pořád nechtěla dostat :D. Do samotného dívání na seriál mě uvrtala kamarádka z blogu a jsem jí za to neskutečně vděčná! Glee pro mě znamená hodně, nejde to pořádně ani vyjádřit slovy. Glee mi dalo radost a zároveň mě naučilo, že i lidé jako jsou gayové jsou stejní lidé jako my ostatní a nejenom to. Kdykoli slyším originální verze coverů, které zazněli v seriálu, tak neslyším originál, ale právě cover verze a hned se mi vybavují scény, kde písně zazněly.

Glee bych mohla poděkovat za to, že mi dali tolik idolů, bez kterých si svůj život nedokážu představit. Jako první je Lea Michele. V první sérii jsem si říkala, že je nesnesitelná v roli Rachel a měla jsem radši roli Quinn :D Ne že bych teď měla Quinn nerada, ale prostě Rachel a Lea samotná se staly mým vzorem. Miluju Lein hlas, její vystupování v různých pořadech, to jak komunikuje s fanoušky na twitteru a tak. Proto jsem o ní kdysi měla i blog, který jsem ale bohužel opustila a litovala jsem toho. Lea je prostě nejúžasnější člověk a ve spojení s Corym? To byl prostě dokonalý pár. Cory byl úžasný a jeho smrt musela zasáhnout snad každého Gleeka, i ty, kteří nebyli fanoušci Finna Hudsona. Musím se přiznat, že i já jsem od začátku Finna nemusela, ale postupně jsem změnila názor vlastně na všechny postavy. Finn na mě působil jako hlupák, ale jeho postava se vyvíjela v průběhu těch 4. sérií, že se z něj stával opravdový muž, bohužel jsme nemohli být svědky toho, aby se jeho postava vyvinula do konce :( Finchel a vlastně i Monchele budou vždy páry, které z těch seriálových patří k mým nejoblíbenějším. Finchel prošli několika rozchody a vůbec, jak k sobě našli cestu, prostě jejich vztah byl součástí Glee. Dost mě mrzelo, když je ve třetí sérii odloučili a ve čtvrté to podělali úplně, ale bohužel.

Jiné postavy popisovat nebudu, jelikož srdcovky jsou pro mě především Lea a Cory. Ostatní herce mám ráda, tedy až na Nayu Riveru, jež mě nějakým způsobem odradila od loňského roku, možná to bylo jejím vystupováním nebo nevím, prostě nepatří k mým oblíbencům, i když role Santany se mi líbila, byla prostě typickou bitch.

Vlastně za zmínku stojí i Darren Criss nebo i Chris Colfer, tito dva dokázali, že gayové jsou lidé jako my a že je máme akceptovat a ne, že je budeme šikanovat, nikdy jsem to nedělala, ale nevěděla jsem, jak se k takovým lidem chovat. Vztah Klaine? Musím říct, že jsem jejich fanoušek, sice ne takový jako Finchel, ale byla jsem neskutečně ráda, že Kurt konečně našel svou spřízněnou duši a Darren Blaina stvárnil naprosto úžasně a miluju jeho hlas. Mrzí mě, že Darren nezpíval víc songů s Corym, protože jejich hlasy mi k sobě hrozně moc seděly.
Poslední dva díly jsem probrečela, ale nebyly to jediné díly, které jsem brečela, najdou se i další. S jistotou musím říct, že jsem brečela na konci třetí série, pak ve čtvrté sérii při písničce Scientist a samozřejmě u dílu věnovanému Corymu. Vše spojeno s Corym a Finchel vlastně.
Kdybych měla shrnout teď šestou sérii, tak mě zamrzelo, že tuto sérii neudělali tak, že by každý díl byl věnovaný jedné z postav, bohužel to se nestalo. Je to obrovská škoda, že tyto poslední díly se zaobíraly hlavně Rachel (i když jsem její fanynka) a co si budeme povídat i Klaine. I tak byla 6. série bohatá na úžasná vystoupení a nové hlasy.

Teď tedy k jednotlivých songům ze sérií:

1. série:
Nezapomenutelné Don't stop believing, to je prostě hymna Glee. Jakmile slyším tuto píseň v originále v jakémkoli filmu či seriálu, vidím Coryho, Leu, Jennu, Amber, Chrise a Kevina, jak natáčeli tuto scénu a prostě konec Pilotu. Text vyjadřuje přesně, co vyjadřovalo celé Glee, nikdy nepřestávej věřit a to mi právě tato píseň připomíná, že prostě není všem dnům konec a může se jednou splnit to, o co člověk usiluje!
Další písní z 1. série je Can't fight this feeling, nezapomenutelná píseň v Coryho podání, znamená pro mě právě to, že jí zpíval právě Cory. Scéna ze sprchy a jeho úžasný hlas, který na tyto typy písni seděl.
Další Single Ladies :D i když jí vlastně nezpíval nikdo z herců, tak nezapomenutelná choreografie v podání Tiny, Kurta a Brittany, no a pak fotbalisti :D prostě tahle scéna mě vždy tak pobaví :D
Somebody to love, milovala jsem jí v podání Queen a v Glee ještě víc. Jsem typ, co poslouchá starší kapely jako The Beatles či Queen a Abba a tohle se Glee naprosto povedlo, že se mi trefili do noty. A co ta písnička pro mě znamená? Opět text mluví za vše, ale byla to vlastně první písnička, kterou společně zpívali celé New Direction. Ale zpět k textu, v té době jsem neměla mého přítele a asi ta písnička nějak vyjadřovala v té době mé pocity.
Jako pátou uvedu Over the Rainbow v podání Marka a Matta, myslela jsem si, že je to originální písnička Glee a najednou jsem jí začala vnímat v rádiu a prostě jsem se do ní zamilovala. Je taková uklidňující a krásně se u ní večer usíná :)

Druhá série:
The Only Exception v podání Lei. Já jsem znala písničku samozřejmě v podání skupiny Paramore, ale v podání Lei měla zase jiné kouzlo. Souvisí to nejspíš opět s uvědoměním Rachel, že Finn je to jediné, co je pro ní důležité.
Don't go breaking my heart a Finchel! V této písni ukázali Finchel, jak jsou úžasným párem a ty pohledy Coryho a Lei. Z nich prostě jiskřilo to, že je to k sobě táhne.
Epizoda Rocky Horror Story :D tam miluju snad všechny písničky, ale nejvíc Touch-a, Touch-a, Touch-a, Touch Me v podání Jaymi! :D Naprosto mě učarovala svým hláskem :) a scéna s Matthew Morrisonem? :D Wemma forever!
Singin in the rain/Umbrella nejúžasnější mash-up a ještě Gwyneth Paltrow zpívající! Choreografie a spojení těchto dvou naprosto rozdílných písní rovná se perfect!
A pátý určitě Pretending! Ten by měl být spíš na prvním místě. Finchel opět spolu! Song psaný o nich a nezapomenutelný polibek, který mi naprosto potvrdil, že Lea a Cory jsou spolu i ve skutečnosti!

Třetí série:
Fix You, první song od Coldplay! Sice je to smutná píseň, ale Coldplay byli mým snem, aby se objevil nějaký jejich song v Glee a vybrali zrovna Fix You, která měla úžasnou scénu s Wemma a zároveň i pokus o nápravu Rachel.
One hand, one heart v podání Darrena a Lei, miluju muzikály a Darren s Leou by spolu úžasně ladili v nějakém jiném muzikále. Kdyby nehrál Darren gaye Blaina, tak by určitě skončil s postavou Rachel, protože oni vedle sebe vypadali úžasně. A scény s First time Finchel a Klaine? Amazing!
We are young, musím říct, že originální verzi jsem oblíbenou neměla, ale Glee? To jsem mohla poslouchat neustále. Celý New Direction znovu spolu a poprvé v této scéně jsem byla ráda za Pezberry objetí.
Smooth Criminal v podání Granta Gustina a Nayi, nejoblíbenější song z epizody Michael! Ti dva a Two Chellos (nebo jak se to píše :D). Na to, že v originále to zpívá jen Michael, tak teda tohle bylo bomba a písničku mám radši v podání právě Granta a Nayi.
Somebody that I used to know, cover verzi přidal Cory kdysi na twitter a já se do ní zbláznila a najednou se objevila i v Glee a to opět mi tím udělali radost. Při této písni jsme se dozvěděli více o Blainovi a jeho dětství. Prostě emoce jako blázen.

Čtvrtá série: tak tady to bude asi jednoduché :D
Barely Breathing jediný duet Darrena a Coryho a moje vyzvánění na dva roky. Jak už jsem psala výše, je škoda, že nebylo těchto duetů víc! Oba k sobě neskutečně ladili, i když u scény z Break-up epizody jejich postavy ztráceli iluze, tak ta píseň v jejich podání je prostě jednou z mých nejoblíbenějších a nejposlouchanějších.
The Scientist, další song z Break-up epizody...Flashbacky do prvního setkání a polibků všech párů ve spojení se songem Coldplay? Nemůžu použít jiné slovo než PERFECT!!! Slzy v očích mám pokaždé, když si epizodu pustím. Epický konec Finchel a proslov Rachel? Nenáviděla jsem jí a zároveň jí milovala v tu chvíli.
Don't dreams It's over Marley a Finn, nevím, proč zrovna tahle písnička, ale zpívám si jí dost často i teď a prostě je to chytlavá melodie.
We've got tonight, poslední duet Lei a Coryho, to už samo o sobě rozhoduje, že patří mezi mé oblíbené songy a opět nejposlouchanější.
Anything could happend v podání NEW DIRECTION, song miluju v obou verzích. Ale Glee verze dává této písni prostě šťávu, jak na to vlastně řádí všichni a modrá trička, připomíná mi to staré dobré glee.

Pátá série:
Pompeií ty každopádně, opět jsem ovlivněná konečnou scénou. Většina původních z ND a poslední pohled Rachel do nebe? Ach...
Yesterday je moje srdcovka, miluju jí už od základky, kdy jsme jí ve sboru zpívali česky a prostě jedná se o song Brouků. Make you Feel my love- heart breaking song...prostě Lea a její podání bylo naprosté vyjádření pocitů ze ztráty Coryho! Wreaking Ball, nesnáším jí v originále :D ale v podání Melissy byl naprosto dokonalý a seděl do situace s Jakem a Marley. Mr. Roboto/Counting Stars opět úžasný mash-up, i když ne v podání ND :D tak spojení těchto písní byla naprosto úžasná! A zrovna teď, při napsání, mi zní v hlavě :D

Šestá série: tady to bude také rychlé :D
I lived opět song One Republic! Mrzí mě, že písnička nebyla delší! :D
Let it go, miluju písničku v Demi verzi, Idinině a Lea to dovršila...píseň je z mé nejoblíbenější pohádky, takže... :D
Time after Time jako píseň Samchel :D Sice nechápu, proč ty dva vůbec dávali jakoby dohromady, ale hlasy spolu ladily a zase jedna ze starších hitovek, které ráda poslouchám.
This Time, originální píseň psaná Darrenem Rachel na tělo! Darren to nemohl napsat lépe! Mrzí mě opět to, že nebylo v celém glee víc původních songů. Jelikož Pretending, Loser like me, This time i Get it right jsou prostě písničky o glee, ať už to jsou vztahy či život na střední škole, prostě jsou úžasné!

Uptown Funk - je prostě taková energická :D

Glee je součástí mého života, i když je konec, zůstanu navždy Gleekem a budu na to hrdá!

My Life with Glee - Petr

22. března 2015 v 13:59 | bitchsimcababy

Máme mu tu první z vašich příběhů s Glee. Tentokrát od Petra. Moc děkuju za zaslání :-))

Můj život s Glee? Vůbec nevím, jak začít, ale asi půjdu popořadě. Tento seriál jsem poznal v jeho pauze mezi první a druhou polovinou jeho první série. Jen tak jsem brouzdal po mém tehdy ještě pomalém netu a narazil jsem na pilotní díl. Jen tak z nudy jsem si ho pustil a následně jsem zkusil další a další díl až jsem za necelé dva dny shlédnul všech prvních třináct dílů. Jenže pak nastalo zjištění, že další díly budou, ale až v dubnu. Kvůli tomu, že jsem první polovinu dokoukal v lednu, tak to bylo dost mrzuté :-D Ale pak nastal duben a člověk se každý týden těšil na nový díl. A pak to bylo následujících 6 let s každou další sérií.

Dá se říci, že Glee byl první seriál, který mě naučil sledovat i zahraniční seriály po netu, seriál, který mě bohužel nebo i bohudík naučil stahovat, seriál, který se mnou byl od třetího ročníku střední školy až do dnešního magisterského studia a seriál, který mi ukázal, že člověk nemusí být perfektní, aby žil, ale že musí být právě takový, jaký je. Právě až pak člověk žije.

Seriál byl už od začátku naplněn mnoha kvalitními herci a nejlepší z toho bylo to, že většinu z nich člověk znal málo anebo vůbec a divák tak mohl sledovat, jak se tito herci nakonec zlepšují. Už od začátku bylo vidět, že si mezi sebou herci naprosto sedli a neměli spolu žádný problém. Některé série nám nabídli i zajímavé vedlejší postavy, které hráli zajímaví hosté, ale na "původní" herce neměli :-D.

Celkem bylo natočeno 6 sérií a přes sto epizod.
První série byla průlomová a pro mě asi nejlepší. Nemohla za to jen linka okolo Quinn a těhotenství, ale hlavně sledovat sehrávání Glee clubu a jejich navozování přátelství bylo hezké. A muzika zde byla jen tou třešničkou na dortu.

Druhá série mě trochu zklamala. Ano bylo tu mnoho zajímavých písní a zápletek, například Dave Karofsky, ale ve druhé sérii mi přišlo, že chtějí tvůrci zaplnit komerční trh a využít každou příležitost jak vydělat. A tak se nám na každý svátek objevil nějaký speciální díl Glee ať už vánoční, hallowenský nebo superbowlový. Kromě tohoto záporu, mě ale i tato série bavila a byla plná skvělých okamžiků.

Druhou nejlepší sérií pro mě byla třetí série, kdy postavy řešili maturitu, boj o prezidenta ročníku nebo i budoucnost na vysokých školách či v práci. Získání národního titulu zde bylo otázkou času, ale nejdůležitější okamžiky se odehrávaly mimo sbor. Nikdy jsem nepochopil, proč Rachel po všech problémech na Nyadu vzali a Kurta ne nebo proč Finn nešel rovnou na místní vysokou, ale musel odejít do armády, ale asi to tak mělo být.

Čtvrtá série mě bavila také, i když byla plná nováčků, tak i ti mě dokázali zabavit a obnovit tak zaujetí ke sboru. Vůbec mi nepřišlo, že by to byli kopie předešlých maturantů a dál jsem si užíval díly plné hitů.

Pátá série už mě bavila míň. První díly ještě šly, i když byly přerušeny tragickou událostí, ale i tak to šlo. Druhá polovina série už ale byla horší. V této druhé polovině sledujeme postavy v New Yorku, kde se snaží uživit a splnit své sny. Někomu se to podařilo, někomu ne, ale nakonec se většina postav vrací zpět na střední, kde se odehrával děj šesté série.

Šestá série byla zkrácená, a i když mě bavila, přišlo mi, že možná už byla i zbytečná. Několik dílů bych úplně vypustil a raději věnoval každý jeden díl jedné postavě a v něm shrnul, co se mu za 5 let do budoucna podařilo nebo nepodařilo. To, jak to bylo ukázané ve finále mi přišlo zbytečně rychlé a uspěchané. Ale pozitivum byli nováčci, kteří i když neměli moc prostoru tak nakonec měli i dobré hlasy a své písně tak opět kvalitně zapěli.Písně bylo těžké vybrat a trvalo mi to hodně dlouho, ale přesto:

1. série:
1. Don't Stop Believing - protože je ikonická píseň celého seriálu
2. Faithfully - protože prostě Finchel 
3. Defying gravity - první pěvecký souboj mezi Rachel a Kurtem
4. Like a prayer - silné číslo z nejlepší tribute epizody
5. Total eclipse of the heart - Rachel a její lásky zpívající o lámání srdce

2. série:
1. Pretending - originální duet pro Finchel a Nationals
2. I feel pretty/unpretty - zajímavé duo a ještě zajímavější duet
3. Losing my religion - Finn a jeho silné sólo
4. My man - z Racheliných sól je těžké vybrat, ale z druhé série asi toto, další nej bylo What I did for love či Jar of hearts
5. Teenage dream - první píseň Darrena a hned taková pecka

3. série:
1. Fix you - skupinové číslo, které na danou situaci opravdu sedlo
2. Somewhere - duet matky s dcerou a navíc duet dvou pěveckých hvězd
3. We are young - New Directions je zase pohromadě!
4. Without you - další z dobrých Racheliných sól z této série, skvělé pak bylo i Cry
5. Smooth Criminal - Santana a Flash to pěkně rozbalili :-D

4. série:
1. The scientist - další písnička od Coldplay, která stejně jako Fix you sedla naprosto přesně k daným událostem
2. Don´t speak - silná rozchodová píseň
3. Some nights - nováčci zpívají, ale ladilo jim to
4. Homeward bound/Home - originální postavy se vrátili
5. Crazy / (You Drive Me) Crazy - první Jarley duet

5.série:
2. Yesterday - protože jsme všichni už při první písničce páté série věděli, že nic nebude jako dřív
3. Wide awake - akustická verze Katy Perry
4. Every breath you take - protože jen Rachel a Santana dokážou udělat z romantické písničky nenávistný song :-D
5. Mr. Roboto/Counting stars - skvělý mashup od konkurence

6. série:
1. I lived - všichni zúčastnění a všichni členové glee clubu spolu
2. This time - poslední Rachelino sólo 
3. Take on me - staří známí jsou zpět na střední
4. Will You Love Me Tomorrow /Head Over Feet - 2. nováčci a jejich zajímavý mashup
5. Listen to your heart - Rachel a Jesse vždycky měli skvělá sóla


+ (klady) seriálu:
propojení světa a fanoušků
tématika homosexuality a odlišností ve všech různých podobách
je to tzv. průvodce životem pro mladé
hudba a někdy lepší cover verze než originální songy
herci

- (zápory) seriálu:
některé linie nedotaženy, např. Unique a Ryder
kam zmizeli nováčci ze 4. série?
některé epizody bych úplně vyhodil, možná i celé série
smrt Coryho 

My Life with Glee - bitchsimcababy

21. března 2015 v 18:15 | bitchsimcababy

Jelikož včera / dnes se odvysílaly poslední dva díly Glee, dodržím slib a vypíšu se z celých šesti let Glee.
Na Glee jsem se začala dívat až když běžela půlka 2. série. Pamatuji si ,že jsem na csfd pořád na tento seriál narážela a měla to celkem super hodnocení a říkala jsem si, že se na to musím podívat, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. Až když se můj nejlepší kamarád na to díval, tak mi to doporučil a dost vychválil a já si říkala joooo to je ten seriál, už jsem se na něj chtěla podívat. No a tak díky němu jsem také začala. Když jsem se dívala na 1. díl tak jsem si říkala co na tom je, že je to takový průměrný seriál. Ale potom zazněla písnička "Don't Stop Believin'". Tak jsem si řekla ,že se musím koukat dál a když jsem ve druhém díle viděla vystoupení "Push It", které mě strašně pobavilo atd., tak jsem se prostě musela dívat dál. Hlavně jsem se na Glee začala dívat v době, kdy jsem se měla učit na předvánoční písemky, ale ty prostě musely jít stranou a já se dívala pořád a pořád dokola až jsem došla do poloviny 2.série. Od té doby jsem se na glee dívala každý týden a netrpělivě jsem vyčkávala a pauzy byly pro mě nejhorší (pořád jsou :D).
Zajímavý je, že Leu (Rachel Berry) jsem si vůbec jako první neoblíbila. Asi jako první mě tam nejvíc zaujal Artie (Kevin McHale) - hlavně se mi líbil při mash-upu "It's My Life / Confession". Asi až tak v polovině série se mi Rachel zamlouvala a poté když se tam objevil Jesse, tak jsem nimi byla úplně posedlá. Ano, ani od začátku jsem nebyla Finnchel fanoušek. :D Bylo mi pak líto, že se nakonec rozešli a v podstatě až do konce série jsem zůstala St. Berry fanoušek. Jenže když si pak Rachel a Finn vyznali lásku na konci první série, tomu prostě nešlo odolat a začala jsem je "shipovat". Tohle mi zůstalo až do konce Glee. Ale i přesto, že Cory zemřel a Finchel nemohli nakonec skončit spolu, pořád pro mě budou pár na prvním místě ze všech párů Glee.
Co se týče dalších postav, tak se nemůžu prohlásit za kdo ví jak velkého fanouška Klaine a Brittany už vůbec ne. Sice Klaine mám ráda, ale víc radši mám jejich samotné postavy, Kurta a Blaina, a hlavně jaké krásné přátelství mají s Rachel. A hlavně, kdyby Blaine nebyl gay, tak bych určitě dost chtěla ,aby Rachel a Blaine byli spolu :D
Když se teď zaměřím na nováčky, kteří se objevili ve 4. sérii a 6.sérii, nejvíc mi sedli prostě z poslední série. Určitě tam bylo pár super okamžiků, ze začátku 4. série jsem vážně měla ráda Marley, Jaka a Rydera, ale potom se jejich vztahy staly takovými monotóními a nic nového do show nepřinesly. Ale v 6. sérii jsem si snad všechny nováčky oblíbila a byli skvělým oživením pro celou sérii. Proto je škoda, že nerozvinuli jejich příběhy pořádně (ani na to nebyl moc čas), ale i tak jsem ráda, že se tam tito nováčci oblíbili.
Teď k celkově seriálu. První dvě série byly naprosto skvělé. Třetí ještě tak byla super, ale ne tolik jako ty série předtím. Většina se přiklání k názoru, že třetí sérií Glee mělo skončit. Na jednu stranu s nima souhlasím, ale prostě Glee a jen 3 série? To prostě nejde :D Na čtvrtou sérii jsem byla opravdu natěšená, protože většina z glee klubu odmaturovali a byla jsem zvědavá na Rachel jak se jí povede na Nyadě a na Finna, no prostě na všechny. Je pravda, že ta série byla slabší, ale některé díly opravdu nebyly špatné. Jsme vděčná ,že se tu objevila Kate Hudson a Sarah Jessica Parker, o
kterých jsem vůbec neměla představu, že umějí zpívat :D V této sérii se také objevil pro Rachel nový kluk "Brody", kterého jsem měla celkem ráda. Ale bohužel to s nám celkem pobabrali a na Rachel měl celkem špatný vliv. Pak přišla na řadu 5.série a strašně jsem měla radost, že se dočkáme Beatles epizody. Jenže náhlá smrt Coryho seriál opravdu poznamenala a 5. série opravdu nestála za nic. Možná sem tam nějaký díl ušel, ale scénaristi tam nevymýšleli hodně kravin a hodně se to podepsalo na celé sledovansoti Glee.
Už se konečně dostávám k 6.sérii, která pro mě zas takovým zklamáním nakonec nebyla. Možná proto, že je poslední na ní nechci hledat moc velké zápory. Jak jsem už říkala, nováčci to oživili a myslím, že každý fandom dostal svůj happy ending. Jediné co bych vytkla je vztah Sama a Rachel, který mi přišel zbytečný, když nakonec Rachel skončila s Jesem a stačii jí na to jenom dva díly :D Popravdě její happy ending s Jessem byl to nejlepší, co mohli vymyslet. Jenom mě mrzí ,že to dítě, které čekala nebylo jejich. (nehcic teď zbytečně spoilerovat, někteří jste možná poslední díl ještě neviděli :-)).
S Glee jsem ušla dlouhou cestu a bude se mi po tomto seriálu strašně moc stýskat. Díky němu mám tento blog, poznala jsem super kamarádku (Pájuš), probrečela a prosmála několik hodin. Glee mi odhalilo novou muziku. Nikdy jsem si nemyslela, že se mi bude líbit Broadway hudba, spoustu nových písniček znám a intepretů. A hlavně nám Glee ukázalo ,že je úplně normální být odlišná a není se za co stydět. Takže děkuju Glee za těch nádherných let, které s námi strávilo na obrazovce, všem gleekům, že se na to dívali až do posledního dílu a nevzdali to.


TOP 5 písniček z každé série

1. série
Tohle byla jasná volba. Písnička, která nejvíce ovlivnila jak mě, tak ostatní Glee po celém světě a navždy zůstane "hymnou" celého Glee.

V poslední díle tuto písničky zpíval Jesse a celý Vocal Adrenaline. Nejlepší provedení jaké jsem kdy slyšela a popravdě, právem tehdy porazili New Directions :D

Rachelino sólo největší z celé 1. série. Prostě naprosto dokonale to zazpívala a být Barbrou Streisand, byla bych vlemi pyšná.

Písnička, díky které jsem si Glee zamilovala ještě mnohem víc.

Písnička věnovaná Jessemu. A ještě to provedení a propojení to s tréninkem baletu. Prostě nezapomenutelné.

2. série
První duet Kurta a Blaina. Už jen proto, je tak výjimečný.

Ach. Finchel duet. Prostě je to moje srdcovka. Samozřejmě miluju i duet Faithfully, ale tento prostě mám ještě o maličko víc radši. A Samozřejmě miluju každý Finchel duet :)

Mash-upy jsou v Glee velmi časté a tady tenhle mě vážně odrovnal. Holkám se to moc povedlo a strašně se mi líbilo jak kluci z toho taky byli paf a bavili se.

Finova píseň z epizody Furt. Navždy srdcovka, protože díky tomuto se Finn a Kurt (Furt) stali opravdovými bratry.

Z posledního dílu v New Yorku. Kdo by nemiloval vidět naše Gleeky pobíhat po New Yorku a jak se tehdy objevila hromada fotke z natáčení!

3. série
Akustická verze této písnička byla prostě nádherná. A ještě když jí Rachel zpívala přímo Finnovi.
Jeden z nejlepších mash-upů v historii Glee. Santanin hlas se na tu písničku strašně hodil.
Finnovo sólo věnované Santaně. No co může být lepší než když Vám Cory Monteith zpívá přímo do očí.
SKupinové číslo, kdy se New Directions dali opět dohromady. Nezapomenutelné.
Nejlepší vystoupení New Direction z jakékoliv pěvecké soutěže. Prostě tohle si vítězství zasloužilo!

4. série
Rozhodová epizoda, rozchodová písnička.
Takté z rozchodové epizody, kdy se Rachel a Finn na dobro rozešli. Úžasné vystoupení a ještě jk je to protkáno flashbacky.
Santana, Unique a Kate Hudson. Prostě úžasná spojení a hlavně Santanin hlas se skvěle hodil do této písničky
ach, prostě Cory a glee club. Nic víc k tomu nejde říct.
Poslední Finchel duet a proto vleká srdcovka. Kéž by jich bylo víc.

5. série
Z epizody věnované skupině Beatles. Tuhle písničku mám strašně ráda a prostě v Glee podání je snad ještě lepší než originál
K tomuto prostě nemám co dodat.
Akustická verze této písničky s nováčky ze 4.série. Skvěle provedeno.
První díl, kdy se Glee začalo odehrávat jenom v New Yorku. Prostě Blaine a Sam. Taková energická písnička a vždycky mi zlepší den :-)
Další skvěle akustické provedení písničky, kterou nazpívala sama Lea.

6. série
Poslední sólo Rachel Berry. Dechberoucí. A navíc ji pro Leu napsal samotný Darren Criss!
Poslední společná písnička celého New Directions, kde se objevily všechny staré tváře, kteří už v Glee nehrají. Myslím, že nemohli vybrat lepší závěrečný song než je tento.
Myslím ,že tohle byl taky poslední duet Rachel a Blaina. Jejich duety mi budou strašně chybět.
Vystoupení nováčků ze 6. série. Ohromně se jim to povedlo a jen škoda, že není další série, kde by se projevili mnohem víc a zpívali mnohem víc :-)
Poslední duet Rachel a Jesseho. Ty dva prostě patří k sobě.

Tohle bylo nejhorší rozhodování. Samozřejmě bych tam zařadila do každé série mnohem víc pisniček, ale dala jsme ,že může jich být jenom 5, tak to musím dodržet :D

Znovu připomínám, pokud byste se chtěli taky přidat k tomuto projektu a vypsat se o Glee, tak můžete. Více informací ZDE

My Life with Glee - PROJEKT

20. března 2015 v 10:08 | bitchsimcababy
Jelikož nám zítra skončí jedna životní a seriálová etapa, napadlo mě, že by si to zasloužila nějak uctít. Byla bych ráda, kdyby se vás zúčastnilo co nejvíce. Po odvysílání poslední dílu Glee mám v plánu na blog napsat článek o tom, co Glee pro mě znamená, co pro mě znamenalo těch 6 let sledování tohoto seriálu, jestli se mi líbily všechny série, o hercích a postavách atd. Prostě si napíšu takový příběh. Proto bych byla ráda, kdyby jste udělali to samé a napsali VÁŠ příběh s Glee. Můžete napsat cokoliv VÁS napadne, budu ráda, když se společně takto spojíme a uctíme tneto seriál :-)
A jako poslední co by určitě v každém článku nesmělo chybět, je vašíich TOP 5 písniček z KAŽDÉ SÉRIE! + proč jste si zrovna tu danou písničku vybrali.

Vaše příspěvky mi můžete od zítřka posílat na mail: bitchsimcababy@seznam.cz
Do předmětu napište My Life with Glee

Už se strašně zěším na vaše příspěvky! :-)

Projekt můžete podpořit vložením této ikonky na váš blog :)
 
 

Reklama