News

Lea Michele - Facebook Live (March 15, 2017)

16. března 2017 v 7:48 | bitchsimcababy


Při včerejších přípravách u Ellen, Lea uspořádala menší live chat na facebooku. To bylo snad poprvý, co jsem to viděla naživo!! Většinou ty její live videa nestihnu :D Nicméně jsem pár věcí z videa přeložila, hlavně co se týkalo jejího alba. Rozhodně se na celé video taky mrkněte, Lea je tam tak super :)
 • Další písničku, kterou Lea vypustí do světa dříve než její album bude "Run to You"
 • Písnička "Proud" je velmi silná balada.
 • Písnička "Tornado" je inspirovaná písní "Scysraper" od Demi Lovato.
 • Lea se chystá natočit hudební video k písničce "Anything's Possible" a také chce rozhodně uělat video k písničce "Getaway car"
 • Rozhodně bude Lea dělat mezinárodní turné, první na seznamu je UK.
 • Lea se snaží přesvědčit Darrena Crisse, aby s ní jel do San Franciska, kde bude mít Lea koncert a tam si s ní zazpíval :)
 • Sia tentokrát nenapsala žádnou z písní na album Places
 • Hodně lidí Lee říká, že její vystoupení u Jamese Cordena jim připomínalo Rachel Berry :D
 • Písnička "Hey You" je pro ni velmi speciální. (je to taková verze k písničce If You Say So pro Coryho :))

Lea will be in new season of Who Do You Think You Are?

3. března 2016 v 20:44 | bitchsimcababy

Lea Michele, Scott Foley a Molly Ringwald se podívají do své minulosti v nové sérii "Who Do You Think You Are". Lea se například setká se svojí dlouho ztracenou příbuznou. :)
Nová série začne 4.dubna na TLC. Na upoutávku se můžete podívat ZDE

EXCLUSIVE: Go Behind the Scenes of Lea Michele and Burt's Bees' Brand New Partnership

29. února 2016 v 9:14 | bitchsimcababy
Od 8.března se značka Burt's Bees a Lea Michele spustí kampaň na burtsees.com. Tato iniciativa má zvýšit povědomí o poklesu počtu včel a opylovačů, ale také má pomoci při obnověě výživného stanoviště pro ně.


V kampani Lea stojí uprostřed "pole" lučního kvítím, díky kterým včely prosperují a které je ohroženo díky měnícímu se prostředí. "Myslím si, že toto je téma, o kterém hodně lidí neví. Já jsem chtěla lidem pomoci, aby se o této problematice více dozvěděli." - Lea Michele

Lea, která je "posedlá" balzámem na rty od této značky (růžový s grapefruitovou příchutí), je obzvláště nadšená ohledně této limitované edici k podpoře věci. Každý, který tento balzám zakoupí a použije hashtag #BringBackBees, nadace Burt's Bees společně s dalšími organizacemi zasadí 1000 semínek lučního kvítí.

VIDEO ZDE

LEA & MATTHEW PAETZ BROKE UP...

22. února 2016 v 19:26 | bitchsimcababy

Ano, nejspíš to tak vypadá. Lea a Matt se pravděpodobně rozešli. Asi před měsíce se psalo, že se Lea zasnoubila (ale vůbec to nebyla potvrzená informace). Dnes se objevila tato šokující věc. Nic není 100% jisté, ale pokud se i toto objevilo na důvěryhodné stránce o Lee, u které odebírám pravidelně novinky, tak je možné, že je to opravdu pravda.
Podle zdroju, se Lea a Matt rozešli někdy začátkem tohoto měsíce.
"Lea je obklopena svými přáteli, kteří se kolem ní shromáždili a podporují ji." řekl zdroj blízkého páru. "Vede si dobe. Zaměřila se na svoji práci, hudbu a její album. "

zdroj: people.com

Exclusive: Lea Michele and Burt’s Bees Partner For an ‘Incredible’ Cause

9. února 2016 v 10:40 | bitchsimcababy

Před pár dny Lea fotila nový shoot, který byl tajný! Konečně víme, proč tento shoot fotila plus se objevila už první fotka, kterou můžete vidět na obrázku. :) A teď k věci:
Lea Michele nepoužívá svůj hlas pouze ke zpívání. Lea se spojila s kosmetickou značkou Burt's Bee k zvýšení povědomí o tématu, které u nás rozvíří vody.
Přesné informace zatím zůstávají pod pokličkou, ale mluví se o tom, že Lea je velmi nadšená, že se přidala k tomuto partnerství: "Jsem opravdu šťastná, že pracuji s touto úžasnou značkou a přinesu povědomí o tématu hodně lidem, kteří o něm nevědí. Opravdu věřím, že máme podobné víry, takže toho partnerství je tak ekologické."
Lea už je dlouholetým fanouškem značky, jejich krémy na kůžičku u nehtů je přímo posedlá: "Mám ho u mé postele každou noc a dávám si ho na nehty každou noc jako blázen."
Kampaň oficiálně začne 8.března.

LEANATIC News | part 9

22. ledna 2016 v 18:16 | bitchsimcababy
Jelikož včera jsem vám to tu zaplnila fotkami, tak dnes si od nich dáme pokoj. Lea se brzy zúčastní dvou akcích a určitě se objeví i další, ale na těchto už je Lea potvrzená:
 • 28.února 24th annual Academy Awards Viewing Party "Wonderful Crazy Night" pořádanou nadací Elton John AIDS
 • 12. března bude Paleyfest, kde bude mít panel seriál Scream Queens
 • no a samozřejmě tento rok by mělo Lee vyjít druhé album, ale není ještě určeno kdy! :)

Lea will be at People's Choice Awards 2016

21. prosince 2015 v 20:58 | bitchsimcababy

Jako každý rok nás čeká vyhlašování vítěze na People's Choice Awards. Hlasování už skončilo, ale mám pro informaci, že Lea se ze začátku příštího roku zúčastní této akce. Vyhlašování výsledků proběhne 6.ledna 2016 a celý přenos bude uvádět její bývalá kolegyně z Glee Jane Lynch :)
Lea byla tento rok nominovaná vFavorite Actress in a new TV series. Společně s ní byly nominované i Emma Roberts a Jamie Lee Curtis ze Scream Queens. Uvidíme, jestli nám Lea vyhraje. Popravdě, já bych nejradši, aby to vyhrály všechny tři :D

LEA IS NOMINATED FOR A PEOPLE'S CHOICE AWARD FOR FAVORITE ACTRESS IN A NEW TV SERIES

3. listopadu 2015 v 20:22 | bitchsimcababy

Aj karamba! Všichni Leanatics fanoušci jste skvělí, jelikož jsme Leu protlačili k oficálním nominacím na People's Choice Awards. Lea se tedy ocitla mezi 5 herečkami, které dostaly nejvíce hlasů a bojují s ní v kategorii Favorite Actress in a new TV series. Společně s Leou je tam i Emma Roberts a Jamie Lee Curtis ze Scream Queens! Mám tak strašnou radost! Takže opět nezapomeňte hlasovat ZDE. Postup je stále stejný, hlasovat můžete denně kolikrát chcete. POZOR! Tentokrát už můžete hlasovat jen pro jednoho člověka z každé kategorie :)
Vyhlášení výsledků proběhne 6.ledna a celý večer bude uvádět Jane Lynch (Glee).

Lea will be at Fan Fright Fest

23. října 2015 v 20:25 | bitchsimcababy
Během zítřka a neděle se můžeme těšit na novou várku fotek! Lea se totiž v New Yorku zúčastní Fan Fright Fest. Společně s ní se tam z obsazení Scream Queens objeví i Keke Palmer a tvůrce seriálu Ryan Muprhy! :)

PEOPLE’S CHOICE AWARDS 2016: NOMINATE LEA!

14. října 2015 v 20:53 | bitchsimcababy

Opět se blíží každoroční předávání cen People's Choice Awards! Dnes se objevilo první kolo hlasování. JE to takové vyřazovací, kdy do dalšího kola postapí 5 celebrit z každé kategorie. Lea je také nominována a to v kategorii Favorite Actress in a New TV Series (Oblíbená herečka v novém televizním seriálu). V její kategorii jsou i její kolegyně ze Scream Queens, Emma Roberts a Jamie Lee Curtis. Také se tam objevila její bývala kolegyně z Glee, která momentálně hraje v seriálu Supergirl, Melissa Bennoist. Hlasovat můžete maximálně pro 5 hereček, ale pokud nevíte pro koho, tak můžete i jen pro jednu (v nejlepším případě Leu :D). Také dobrou zprávou je to, že můžete denně hlasovat kolikrát chcete, takže já dnes pro Leu hlasovala nejmíň desetkrát. Svůj hlas pak můžete sdíle buď na twitteru nebo facebooku. Takže psojme všichni fanoušci sílu a "prostčme" Leu do dalšího kola! :)
Hlasování končí ve čtvrtek 22.října.

Klikněte na ikonku a dostanete se na hlasovací stránku
 
 

Reklama