Personal Photos (instragram, twitter)

Twitter News #266

1. ledna 2016 v 18:16 | bitchsimcababy

Krásný Nový rok všem! Chtěla jsem to tu přes vánoční prázdniny trochu zaktivnit, ale bohužel mi to nevyšlo. Já doufám, že jste si vánoční svátky a příchod nového roku užili na maximum! :) Lea si ho určitě užila se svými nejbližší a v klidu. Mám pro vás nové fotky z instagramu. Lea is příchod nového roku užívala opět na Hawai se svým přítelem. Společně s němi tam byla i její dobrá kamarádka Becca Tobin. Fotky jsou vážně krásné. A opět snad nejkrásnější je fotka Lei s Mattem, kterou on sám přidal na twitter :) Plus ještě jsem zapomněla přidat jednu fotku, na které je opět Lea a Matt, když spolu o Vánocích byli v Disneylandu (tam snad byla v roce 2015 každá celebrita :D)

image host image host image host image host image host

Christmas Day with Lea

26. prosince 2015 v 11:58 | bitchsimcababy

Dnes tu přidám i nové osobní fotky (instagram, twitter). Objevilo se jich dohromady 6, ale všechny jsou strašně pěkné. Na prvních dvou Lea ještě narychlo na štědrý den nakupovala dárky. Udělala si dvě selfíčka ve Swith Boutique, který patří její kamarádce. Lea si tam koupila nový řetízek, který jde lépe vidět na té druhé fotce než té černobílé :)
Ostatní fotky už jsou krásně vánoční. Lea zveřejnila na instagramu takový pohled do minulosti na Vánoce, když ještě byla malá. No nebyla rozkošná? :) Poslední dvě fotky už jsou z přítomnosti, Lea ukázala štědrovečerní večeři a nebo krásné fotky s Matthewem. No nejsou dokonalí? :)

image host image host image host image host image host
image host

Twitter News #265

8. prosince 2015 v 21:29 | bitchsimcababy
Uffff, zítra nás čeká velké dovuhodinové finále. Ale než tak nastane, připravila jsem si por vás obrovitánskou várku nových twitter fotek!!! Takže se koukněte, co LEa všechno poslední dobou dělá! :)

LEA VE STUDIU NAHRÁVÁ SVÉ 2.ALBUM
image host image host image host

#ACTUALLYSHECAN - Lea se zapojila do nové kampaně, která oslavuje ženskou moc. Pro tuto reklamu fotila nové fotky a také točila reklamu :)
image host image host image host image host image host

FOTKY Z OSOBNÍHO ŽIVOTA - na oslavě se svýma kamarádkama, rychlochůze s Beccou Tobin, válení se doma se Sheilou a Leino stříhání! (nejroztomilejší fotka vůbec!) :)

image host image host image host image host image host

NATÁČENÍ SCREAM QUEENS
image host image host

LEA NATÁČELA ROZHOVORO PRO ENTERTAINMENT WEEKLY
image host image host image host image host image hostTwitter News #264

8. listopadu 2015 v 9:19 | bitchsimcababy

Dnes mám pto vás nějaké nové fotky z twitteru/instagramu. Už alespoň týden se vám chystám přeložit jeden článek, ale nějak moc nemám čas. Doufám, že tento týden se k němu dostanu. Teď už ale k novým fotkám. Na všech je Lea sama a ty fotky jsou vážně pěkné. Musím říct, že Lee opravdu brýle sluší, vypadá jako paní učitelka :D Poslední fotka je ze včerejšího dne, kdy se natáčelo Scream Queens :)

image host image host image host image host

Twitter News #263 - LEA IN FRANCE

8. října 2015 v 19:31 | bitchsimcababy

Dnešní novinka je o tom, že Lea se momentáně nachází v Cannes ve Francii. Když si to uvědomím, tak to v podstatě zas tak daleko není a stačilo by si zaletět tam letadlem a už bychom mohly potkávat Leu :D Nicméně já jsem v Brně a do Francie se chystám až příští rok, tak třeba tam Lea ve stejnou dobu taky pojede :D
Během posledních dvou nebo tří dnů Lea přidala na instagram nové fotky. Strašně se mi líbí, jak se krásné usmívá na té třetí fotce v uličkách Francie. Poté její výhledy z okna jsou naprosto božský (moooc ji závidím) :). Pokud vás zajímá s kým Lea ve Francii je, tak to bohužel nevím. Ale je možné, že je tam se svými kamarádkami, protože jedna na instagram dávala fotku z Francie. Bylo by úžasné, kdyby se objevily nějaké fotky, ale přitom jsem ráda, že si Lea v klidu užívá volna :)

image host image host image host image host image host

Twitter News #262

3. října 2015 v 21:54 | bitchsimcababy

Vím, že to tu teď není moc aktivní, ale nějak se mi moc nechce nic přidávat :D Každopádně bych chtěla přeložit nějaký nový článek a hlavně sem zítra dát diskuzi k 3.dílu Scream Quuens, na který už se konečně musím podívat :)
Dnes tu přidávám jenom dvě fotky z instagramu a jedno video. Na první fotce je Lea s Emmou. Můžete vidět, že neck brace se vrátí v plné parádě :) Druhá fotka souvisí i s videem, které najdete TADY. Na měsíc říjen si Lea pro své fanoušky chystá novou výzvu. Takže jsem na ni opravdu zvědavá :)

image host image host

Twitter News #261

23. září 2015 v 19:12 | bitchsimcababy

Snad už poslední várka fotek pro dnešek. Všechny fotky jsou z instagramu a nebo ze snapchatu, který si Lea mimo jiné založila. Najdete ji tam pod jménem msleamichele.
První čtyři fotky jsou ještě z party Scream Queens. Strašně se mi líbí ta čtvrtá fotka, jak Glen Powell pěkně na Leuš spinká :D Násludíjí tři fotky jsou z příprav a zákulisí show Jimmyho Kimmela. Zbytek fotek jsou už z natáčení Scream Queens, kdy mi strašně přijde vtipná ta fotka, jak je Lea zakopaná v zemi :D

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Twitter News #260

22. září 2015 v 5:35 | bitchsimcababy

Jak jsem psala, tento týden nás toho čeká opravdu hodně a už je to tady :D Mám pro vás neuvěřitelnou hromadu fotek jak z twitteru, tak i z premiéry Scream Queens.
Co se týče osobních fotek. Můžete vidět fotky z Leiných příprav. Strašně se mi líbili Leiné šaty a doplňky k tomu. Modrá jí moc sluší. V autě můžete vidět vedle Lei také jejího přítele Matthewa. Sice není vidět úplně, ale je hrozně super, že ji takto doprovází :) Na dalších dvou fotkách je Lea na natáčení u Ellen a pak můžete vidět Leu, že dělala rozhovor s Jasonem Kennedym a Mariou Menounos :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

Twitter News #259

10. září 2015 v 8:17 | bitchsimcababy

Dnes tu mám pro vás opět nové twitter fotky. Všechny jsou úžasné, takže doufám, že se vám taky budou líbit. :) Na první fotce je Lea v New Yorku, kde strávila víkend se svým přítelem a jejími rodiči. I když je Lea na té fotce ze zadu, mně se prostě hrozně líbí a hlavně to panorama před ní. Jednou bych se do NYC chtěla podívat a takový pohled se mi vždycky strašně líbí! :) Druhá fotka je už ze včerejšího dne, kdy si šla Lea opět v New Orleans zacvičit piltes. Tentokrát, ale necvičila jen tak nějaké pilates, ale tzv. BOSU pilates. Bosu proto, jelikož pomůcka, kterou Lea při cvičení používala (jak vidíte na fotkách) se tak jmenuje :) Zbytek fotek jsou už z natáčení Scream Queens. Na fotkách je s Emmou Roberts, Abigail Breslin a Billie Lourd.

image host image host image host image host image host

Twitter News #258

5. září 2015 v 14:42 | bitchsimcababy

Než se dostanu k nějakým přeloženým článkům, které pro vás chystám, hodím se nové twitter fotky. Všechny jsou skvělé, ale nejvíc zbožňuju tu první fotku. Lea si udělala selfíčko se svou knížkou!!! Druhá fotka pochází opět z pilates a na třetí fotce nám ukazuje tašku, kteoru dostala od firmy Farm House Fresh :)

image host image host image host
 
 

Reklama